• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
Já jsem říkala,že hned po velikonocích kupuju každý měsíc třeba za tisícovku věci k vánocům,at to je v klidu,páč jinak se vždy něco po...e
12. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik právě že asi nemá. Tenhle obchod je v Praze, tak by se pro to případně dalo i zajet.
12. pro 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik
@kri
@palomitacheca
Holky, ale já slyšela, že co se objedná do 17. tak česká pošta zaručuje, že přijde do Vánoc! Dopravní služby rychleji, do 2 dnů. No ale musí to být na skladě, že...
12. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@framboise já poslední dobou radši objednávám přes PPL, jezdí tu takovej mladej sympaťák :grinning:
12. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@framboise jenže to je mi k ničemu,když v pondělí posílám prababičce na Moravu ván.balíček.
12. pro 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik sice ji neopravili, páč tu řídící jednotku co nám odešla nemají, ale pán byl tak hodnej, že mi to zapojil tak, že jde jako obyč trouba bez displeje a časovače. Ještě, že tak! :slight_smile:

@framboise jj třeba v Popronu to tak mají napsaný, tak jsem na to zvědavá! Jeden balíček mi pošta už ztratila a to ho paní posílala, no před 14-ti dny určitě! :angry: Naštěstí to nutně nepotřebuji, ale jsem zvědavá jestli ho vůbec najdou! :rolling_eyes:
12. pro 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@framboise no co, lepší než někdo nepříjemnej :grinning: ani ráno nebudí voláním, jen pošle kolem půl osmé SMS, kdy se přibližně staví :slight_smile:
12. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri mně nedávno kamarádka posílala balíček. Poslala ho 1.listopadu, dorazila až po 14 dnech. Podle čísla jsem se podívala na sledování a do systému ho přijali 12. To bych ráda věděla, kde ho těch 11 dní měli :unamused: už jsem se bála, že je ztracenej, naštěstí nebyl.
12. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca alespon máš čas se vyfintit,co? :grinning:
12. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik co nadělám, aspoň teď ušetřím :slight_smile:
12. pro 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik tak to zas ne, ještě by si něco myslel :grinning: to se na šťastně zadanou holku se dvěma dětma nehodí :grinning:
12. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca neříkej,že ti nedělá dobře,když je z tebe cizí chlap paf :grinning: Ehm,jak často,že je ted u vás ppl? obden? :grinning:
12. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik tak samozřejmě že dobře mi to dělá, zvlášť když se vždycky s úsměvem rozloučí :grinning: Od začátku listopadu tu byl asi 5x, z toho jedna zásilka byla pro Honzu, který byl teprve na cestě z práce :grinning:
12. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tak já se přidávám,dárky už máme všechny - ještě na dva čekám,ty dorazí v pondělí na prodejnu a jdu vyzvedávat a o víkendu dokoupíme ještě nějaké drobnosti:slight_smile:
Letos to s pečením nepřeháním,jen aby bylo na stůl ke kávičce pro návštěvy,jinak by se to u nás nesnědlo...ještě mě čekají úlky,dortíčky a roláda,ale to je ještě chvíli čas:slight_smile:
12. pro 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca ále tak sympaťák,jo? To raději objednáváš po jednom kousku a né najednou,aby jezdil častěji,což :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka bych se nedoplatila za poštovný, za to mi ta chvilka nestojí :grinning: U 2 zásilek jsem ani neměla možnost volby, posílají jen přes PPL, ta poslední byla křehká a poště bych nevěřila, že ji doveze vcelku :grinning:
12. pro 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca :grinning: :grinning: :grinning: ale jo k nám taky jezdil dřív PPLkou sympaťák,teď už nejezdí...ten mi balíčky nosil až do druhého patra ke dvěřím :grinning:
12. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka hmmm tak tenhle ne :unamused: :grinning: i když kdo ví, kam by odnesl ten asi 12kg těžký vysoušeč, kdybych ho poprosila :grinning: doufám, že tenhle tu ještě nějakou dobu vydrží, ať můžu objednávat :grinning:
12. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,ted jsem koukala,že jen co skončí vánoce,můžeme plánovat velikonoce :grinning: Pondělí připadá na 1.duben
13. pro 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krasny vecer:slight_smile:

@benjik : Velikonoce mne tak neberou:grinning:
13. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula mě taky ne,u nich nevykupuju půl hračkárny :grinning: Navíc syn bude mít těsně před nimi 1.narozeniny,tak mám o zábavu postaráno.
13. pro 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, nevytvářela jste některá s dětmi vánoční přáníčka? Potřebovala bych inspiraci. Měla jsem v plánu nechat malého počmrkat voskovkama čtvrtku, pak ji natřít tuží a pak z toho vyškrabat nějaký motiv, jenomže výsledek je nevalný :frowning2:
14. pro 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pamal natři prsty bílou barvou a obtiskni,vyjdou sněhuláci
14. pro 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik díky za tip, asi to vínko to by šlo. My už máme dárky nakoupeny, jen pro dědu něco a je hotovo, může přiletět Ježíšek :slight_smile:
14. pro 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicinka není zač,ale kup růžové,pokud nevíš,jaké pije,to je takové neutrál.
14. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik O.K: díky!!!
14. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pamal Já dělala přání,přeložená čtvrtka-navrch jsem namalovala stromek a malý dokreslil ozdoby /malovali jsme temperkama/-dovnitř otiskl svou ručku a já dopsala přání :wink:
14. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pamal : :dizzy_face: my delali pranicka :dizzy_face: :slight_smile: , jeste nas jedno ceka...mrkni do myho alba tvoreni:slight_smile:..loni jsme delali takova: namalovala, vytsrihla jsme strom, malej ho vybarvil vodovkama a pak an to prstovkama udelal prstikama jakoby banky, svetylka:slight_smile:...letos mame vic druhu pranicek, mrkni a treba najdes inspiraci:slight_smile:

@benjik : presne takove prani chceme jeste delat:slight_smile:, to je to posledni, co nam chybi:slight_smile:

jinak ja dnes udelala marokanky a rozinkove hromadky :grinning: :sunglasses:
14. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek