Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

misana
autor
16. zář 2013

@isoldaeva Děkujeme 😉

benjik
24. zář 2013

3 měsíce! Nejvyšší čas začít s plány.

blahova_andrea
24. zář 2013

u nás se vánoční dárky pro syna řeší už pár týdnů, aby neměl vícekrát to stejné, tak si prarodiče zamlouvají určitý nápad 😀 ale že bych řešila kdy a jaké cukroví budeme péct, začala s vánočním úklidem apod. to ne 😀 !!!

misana
autor
24. zář 2013

Tak nevím jaké je u vás počasí,ale u nás máme dneska takové "dušičkové počasí"...je tma a mrholí...tak jsme si
zapálili svíčku a celé dopoledne jsme vystřihovali vločky do oken 🙂

bledulka
24. zář 2013

pro babičky a dědečky atd tip- možná už tu někde na předchozích stránkách visí- gravírovaný přívěšek na klíče s fotkou - Nechali jsme je udělat oboustrané a mělo to úspěch 🙂

http://www.kovo-foto.cz/kovo/eshop/84-1-klicenk...

misana
autor
24. zář 2013

Prosím neznáte nějakou pěknou vánoční knížku? Máme České Vánoce Josefa Lady ta je nádherná 😉 Marně se dívám v obchodech po knížečce Všetečný vánoční andělíček,ten už se asi nevydává...

benjik
25. zář 2013

@misana český ježíšek má pěkné knížky,pak Vánoční příběhy od Astrod Lindgrenové

benjik
25. zář 2013

@blahova_andrea vánoční úklid,tam kde jsou děti,to jde? 😀

ivajaro
25. zář 2013

U nás jsou už vánoční dárky nacpané ve skříni... a příští měsíc, nás čaká další várka nákupů 😀

blahova_andrea
26. zář 2013

@benjik jde, jen jsou ty vánoce vícekrát do roka 😀 holt pořád začínáš znovu a pořád nejsi spokojená 😀

blahova_andrea
26. zář 2013

@ivajaro ivi, vy už jste tak daleko?! ty jo...a my jsme zatím ve fázi projektu 😀

misana
autor
26. zář 2013

@ivajaro tak to závidím 😒

misana
autor
26. zář 2013

@blahova_andrea hezky napsáno 😉

benjik
26. zář 2013

@blahova_andrea to znám 😀

benjik
26. zář 2013

@ivajaro fíha,já mimo knížek nemám nic

misana
autor
26. zář 2013

letos chci určitě živý stromeček,nevíte který neopadává? Slyšela jsem,že jedlička...nemáte zkušenost?

ivajaro
26. zář 2013

@blahova_andrea
@misana

@benjik Tak ona má malá v listopadu i narozeniny, takže to kupujem rovnou všechno najednou 😀 😀 ... Příští měsíc ještě kupujem fusak, a hopsadlo. Jo a ještě knížku a pro malou mám všechno.
Jinak už si plánuju jak to bude s cukrovím, kolik druhů a tak.. a taky kam etos postavíme stromek, když máme v bytě trochu víc plno než loni 😀

misana
autor
26. zář 2013

@ivajaro nad tím kam se stromkem taky přemýšlím...

misana
autor
26. zář 2013

@ivajaro a cukroví si vždycky naplánuju tolik,že už bych měla začít teď 😀

ivajaro
26. zář 2013

@misana loni stál vedle stolku s televizí.. ted tam je zaparkovaná hračkárkna 😀 .. no a jinak přímo vedle postýlky se mi moc dávat nechce ... tak to asi zajistí prostor mezi skříní a naší postely, nebo přešoupneme skříně a telku a buse stát jako loni 😀 .. tak my máme malej stromek takže se někam vecpe :D

benjik
26. zář 2013

@ivajaro Aha,tak to jo.Já mám děti mimo vánoce,Kuba v březnu,Nela v červenci a třetí by mělo být květnové.cukroví pomalu plánuji taky,my ho jíme o adventní neděle,o Štědrý večer dá každý přednost salátu a řízku.

ivajaro
26. zář 2013

@misana Mě dělala cukorví loni mamka, já jsem to nestíhala a pak ležela v nemocnici a ... a měli jsme toho tolik, že jsme ještě na Velikonoce měli co zobat 😀 😀

benjik
26. zář 2013

Stromky budeme mít také živé.Kousek od nás je býv.školka,tak je dostáváme zadarmo.

ivajaro
26. zář 2013

@benjik. Ja mam taky Nelu 😀... jinak takto vypadal holky loni nas stromecek.

misana
autor
26. zář 2013

@benjik třetí je na cestě? Jinak jaké máte ty strmečky,myslím druh?

misana
autor
26. zář 2013

@ivajaro krásné,jak je to osvětlené 🙂 Já jsem na zelenou klasiku 😉

ivajaro
26. zář 2013

ty ozdoby nahoře .. ta labut, to je jetě po mojí brabábě. Já je jako dítě hrozně milovala u babičky na stromku. Tak jsem je loni dostala já 😀 ... živej nechci, dělá to moc bordelu a u nás to není zrovna moc velký .. a hlavně na Vánoce tu nebudem, takže nám je zbytečný

benjik
26. zář 2013

@ivajaro na stropě místa dost,ne?

ivajaro
26. zář 2013

@misana Já zelenou nechtěla, chtěla jsem už jako dítě mít bílej stromek, tak jsem si ho loni dopřáli ... světla jsou Leddiodky celej řetěz má 100 žároviček

ivajaro
26. zář 2013

@benjik to jo 😀 😀 😀