Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
7. říj 2013

@cirrusa ne,to jsou kolečka z čokolády a posypaná těma barevnýma kuličkama

benjik
7. říj 2013

@kri my křížence pitbulla se stafordem.Jo Víden,tu jsem si plánovala za rok,ale to bude prtěti půl roku,takže nee.A do Anglie bych chtěla

kri
7. říj 2013

@benjik jo tak to by mi tedy opravdu nestačilo! 😀
Jé a vy čekáte 3-tího prcka? Já bych taky chtěla ještě jedno, ale manžel o tom zatím nechce ani slyšet. ☹Tak snad si to ještě rozmyslí a nebo tomu pomůže náhoda (nebo spíš nehoda 😉), páč neberu prášky. 🙂

benjik
8. říj 2013

@kri no u nás to byla taky nehoda-náhoda

kri
8. říj 2013

@benjik 😀 aha tak taková by se mi taky líbíla! 😉 Budete mít dětičky pěkně po sobě. 😉

benjik
8. říj 2013

@kri to víš,chlapské řeči,že si dá pozor 😀

kri
8. říj 2013

@benjik jj to znám, ale zatím si opravdu bohužel pozor dává 😀

benjik
8. říj 2013
benjik
8. říj 2013

@kri 😀 neboj,jednou se zapomene

benjik
8. říj 2013

Sparkys má i vánoční katalog!

cirrusa
8. říj 2013

@benjik v Globusu mají velké vánoční prodeje dobrůtek z Německa a jsou tam i ty tvoje Spekulky 😵 😵

kri
8. říj 2013

@benjik no pevně doufám! 😀
Katalog už mám doma, ale tedy mají to tam dost drahý! ☹

benjik
8. říj 2013

@cirrusa hm,kdybych měla globus blíž než hodinu a půl autem 😝 Asi zaúkoluji tchána.

benjik
8. říj 2013

@kri mě ještě nepřišel,já se tam inspiruji a pak hledám na netu levnější

kri
8. říj 2013

@benjik jj přesně, já taky. My se zase chystáme ve čtvrtek do Prahy na tu výstavu hraček. Pokaždé tam nakoupíme dětem hračky na vánoce za super ceny. 😉

kri
8. říj 2013

Inspirace na stromeček 😉

kri
8. říj 2013

Koukám, že je to nějaký malý, tady je to krásně vidět http://www.usefuldiy.com/diy-christmas-tree-out..., je to z peříček 😉.

karolajna
8. říj 2013

@kri To je ale zajímavý nápad. Moc se mi to líbí 🙂 Jinak já už začínám pomalu kupovat dárky pro ty naše caparty a pohádky mi tu na pozadí taky už hrajou.

kri
8. říj 2013

@karolajna mě taky a peříčka už se dají v pohodě koupit. Tak určitě vyzkouším. 🙂 Já už nějaké dárky mám, něco mám už vymyšlené jen koupit a něco ještě musím vyrobit. 😉 Vánoční pohádky už mám pěkně seřazené u dvd a chystám se brzo naladit i to vánoční rádio. Jé jak já ty vánoce miluju! ♥

karolajna
8. říj 2013

Já je mám taky moc ráda, zatím jsem se nenechala strhnout tou stresovou negací 🙂
Miluju tu hřejivou atmosféru!
A kde ta peříčka třeba kupuješ?

benjik
8. říj 2013

@karolajna seženeš je i v papírnictvích,květinářství,záleží jak jsou zásobena

karolajna
8. říj 2013

Super, zkusím je zítra omrknout 🙂

benjik
8. říj 2013

@kri ježiš,promin,já na tě úplně zapomněla s tím dopisem,připomen se mi zítra

kri
8. říj 2013

@benjik vidíš já na to taky zapomněla 😀 Tak já se zítra připomenu, půjdu na poštu, tak chci koupit ty známky a poslat pak dopisy. 😉
@karolajna jj přesně jak píše benjik, v papírnictví, výtvarných potřebách i květinářství a nebo přes net. Tuším jsem je kupovala jednou i na MMB. 😉

karolajna
9. říj 2013

@kri Super, dneska odpo vyrazím na nákup peříček 🙂

benjik
9. říj 2013
benjik
9. říj 2013
kri
9. říj 2013

@benjik Děkujííííííííííííííííííííííííííí je to moc pěkný, tak to určitě taky napíšeme! 😉

benjik
9. říj 2013

@kri je to plus mínus každý rok podobné

kri
11. říj 2013

Holky tak jsme byli ve čtvrtek na výstavě hraček v Letňanech a máme pro dětičky nakoupeno na vánoce i narozky. 😉 A vymyslela jsem dárek pro babi, je na tom už hůř s krátkodobou pamětí a jen spotřební dárky nechci. Tak dostane Cibulkův kalendář pro pamětníky, na filmy pro pamětníky jsme spolu vždycky koukali. 😉