Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
12. říj 2013

@kri jéé,dík,já zapomněla jak se ten kalendář jmenuje,moje babi ho taky chce

benjik
12. říj 2013

Ahoj,
tak jsem včera koupila Vánoční překvapení a zklamalo mě.Jen snad ty hruštičky se mi líbí,jinak obsah nic moc.Prošla jsem Lidl,u nás mají zatím jen hodně málo ván.sladkostí,takže nic.Byla jsem v Kiku,mám tác na cukroví s ván.disney tématikou a moc se mi tam líbí ty vyřezávané svícínky od 25,-

cirrusa
12. říj 2013

@benjik dneska ráno jsem v Lidlu koupila ty tvoje Spekulky....grr, zakousnu tě, už jsem půlku alíčku snědla, asi mám novou závislot, ti pěkně děkuji 😀 😀 Mám ty s mandlema a je to fakt luxusní, něco jako Lotusky, která já zbožňuji 😵 😵

benjik
12. říj 2013

@cirrusa 😀 😀 😀

benjik
12. říj 2013

Od Mikuláše - Kubča čerta,Nelča anděla

power700
12. říj 2013

@benjik to je pěkný! kde se to dá sehnat? 😉

benjik
12. říj 2013

@power700 to je playmobil,stačí zadat
ANDĚL A ČERT playmobil 5411

power700
12. říj 2013

@benjik aha, tak v tom ještě nejedeme 😅 , jsem jak tatar, co.. 😀 , díky. 😉

benjik
12. říj 2013

@power700 no mě se playmobil,líbí víc jak lego,ale kupovat ho budu prvně

benjik
14. říj 2013
kri
14. říj 2013

@benjik jj už ho mám doma, nabrala jsem si je na té výstavě hraček. 😉
Tak ve čtvrtek jsem se domluvila s kamarádkou a budeme tvořit dárečky - kroužky na skleničky 😉 Něco takového, ale hezčíííí 😉 😝

kri
15. říj 2013

Holky tak jsme dneska malý koupili houpacího koníka, dokonce i řehtá a jakoby klapou kopyta a jen za 400 Kč, je jako nový! Mám hroznou radost! Pro děti už máme vše, k narozkám i k vánocům! 🙂 😀 😎

misana
autor
16. říj 2013

@benjik naprosto souhlasím,že letošní vánoční překvapení je o ničem 😒 Ještě si počkám na Blesk pro ženy Vánoce,ten býval vždycky nejlepší,tak snad tam něco bude...

benjik
16. říj 2013

@misana a nevíš,kdy bude?

misana
autor
17. říj 2013

@benjik nevím přesně,ale vždycky koncem října...

benjik
19. říj 2013

Máme ván.výzdobu ve městě 😀

benjik
19. říj 2013

Holky,asi nakopu muže.Hol.strojek nechce,chce vrtulník na dálk.ovládání 😀

benjik
19. říj 2013

A už vím,co dalšího do mikulášského balíčku - v Penny mají sadu colgate (kelímek,kartáček,pasta) v modré a růžové.No a dostanou čoko kalendář s Minnie a Mickeym,chci z toho ty platíčka na dom.čokoládu.

katka_mel
19. říj 2013

@benjik 😀 😀 Vrtulník jsem kupovala letos k narozkám a svátku. No jak malé dítko. Holící strojek partner dostal pár let zpátky a používá na něm jen zastřihavač. Taky úspěch neměl. 🙂 Zato žiletky od gilet na baterku je velmi v oblibě a dokonce náhradní hlavice fakt vydrží. Má třeba jednu na půl roku a je pořád ostrá.

katka_mel
19. říj 2013

Jinak holky. Já teda letos v předstihu, ale mám objednané dárky na Vánoce a kromě mých rodičů a synovce 4letého mám snad pro všechny objednané, nebo alespoň vymyšlené. Dokonce i tchánovi. Tomu koupíme vykosťovací nůž a tchýňce koupím sadu čajů Majestic. Ty jsou výborné. Jinak letos budeme mít pod stromečkem i betlém. Dnes jsme byli na Všesvatském jarmarku, tak jsem tam koupila takový maličký. Ale každý rok mě mrzelo, že jsme ho neměli, tak letos to bude konečně ono. 🙂

benjik
19. říj 2013

@katka_mel muž má dva zastřihovače vlasů,které používá i na holení,ale tak hladce ho to neoholí.Žiletkový mít nemůže,všechny mu neskutečně dráždí plet 😝 No to víš,viděl tesco katalog hraček a bylo 😀

benjik
19. říj 2013

@katka_mel my měli doma x let velký papírový,když jsem byla malá.No a loni jsem u nás ve městě viděla vyřezávaný z překližky,zároven slouží jako svícen,tak bych ho chtěla

benjik
19. říj 2013

A víte,co se mi moc líbí? Jak mají každý rok v penny tu osvětlenou vesničku 😵 Snad za rok,letos není kam dát.

katka_mel
19. říj 2013

@benjik Jo taky jsem koupila vyřezávaný z překližky a barevný. Stromek máme do modra a ten betlémek je taky. Takže super. Byl tam i se svícnem, líbil se mi taky, ale partner zatrhl, že pod stromkem svíčka by byla ideální. Takže jsem od něj ustoupila a koupila jiný a za pár kaček. Ale i tak mi udělal radost. Velké se daly koupit do 250kč a ty malé od 50 do 100. Taky jsem si koupila 2 vykrajovátka na perníky, ale ty tam měli teda drahé. jedno za 24kč a v obchodě jsem kupovala za 7,-
Ale tak co. Jarmark je 1x za rok

granda
19. říj 2013

@benjik kde jste poridila ten kalendar,??? taky by se mi siknul!!!!

granda
19. říj 2013

Ahoj ženy. tak ja také blbnu... je to krasne.. stirah vystřihovánky do oken. mam uz vyzdobu u telku a vecer si svitim.... jinak mam nové vykrajovátka na linecka a mam Minnie a Mickey,, tak musim udelat zkusební varku....U nas budeme poprvé slavit s dcerou, vloni ji byl mesic... tak si to letos o to vic uziji... hracky mame, tak nakupuji jen obleceni a věci na kresleni... CHtela bych z ikei něco na hrani... ještě se tam musim dojet podivat....
jinak jsme blazni do Minnie.... tak cekam samolepky na zed.. mame pod stromeček polstar, periny. deku, rucnik..... a dostane jako velky darek skrin na obleceni... bydlime v novostavbe, tak se zarizuje jak to jde....
ja dostanu komodu do loznice, tak se tesim, ze si rozlozim obleceni a budu to mit uklizene.... a dostaneme dveře do patra... tak to budou krasne vanoce...

benjik
19. říj 2013

@granda který s Mickeym a Minnie? Mají je v penny za 25,-

benjik
19. říj 2013

@katka_mel mě se nějak poslední roky líbí jednoduchý styl,ještě 4 roky nazpátek jsem milovala vše barevné a svítivé ala Amerika,ale co se narodila dcera úplně se mi změnil vkus.

benjik
19. říj 2013

A letos máme bílo-červené vánoce s dotekem zlaté