Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
11. říj 2012

Vánoce mají jen jednu chybu - nemám bezzednou peněženku 😀

marhulinka
11. říj 2012

Taky se přidávám🙂 Vánoce jsou pro nás jedny z nejkrásnějších svátků. Miluju,když jsme celá rodina pohromadě,povídáme a smějeme se,mlsáme cukroví. Nejhezčí jsou teď,když už je prcek 😵
Pár dárků už taky mám,spoustu ještě vymyšlených a už rozmýšlím nad výzdobou a nad cukrovím 🙂

kri
11. říj 2012

@misana jdu je najít 😉

Jinak mi se na vánoce scházíme taky celá rodina, tedy naši, ségra, babička a druhý den jedeme k tchýňovcům a tam se taky sejdeme celá rodina, takže je nás všude hodně a je to super. 😵

kri
11. říj 2012

A takhle to vypadá když se sejde na Štědrý den 7 dospělých, 4 děti a pes. 😀

misana
autor
11. říj 2012

U mě Vánoce začínají adventem. To už mám vše nazdobené (kromě stromku). Pečete cukroví? My to máme s mamkou rozdělené - neco pečeme u nás a něco u mamky.Je to parádní,uvaříme svařáček,pustíme koledy a pečem. Svíčky pálím už každý den,nejraději mám vůni van.rohlíčků z DM.Ještě mám loňskou zásobu,tak snad zase budou. Letos to bude fajn,malá už všechno chápe,tak bude sranda.A kapřík ve vaně je jistota 😉

misana
autor
11. říj 2012

@kri tak to je suprovnííííííí 😀

misana
autor
11. říj 2012

@kri mňaaammm

misana
autor
11. říj 2012

@kri děti musí být úplně v sedmém nebi

misana
autor
11. říj 2012

@kri a pohádka Obušku,z pytle ven taky nesmí chybět 😀 😉

misana
autor
11. říj 2012

@kri a to modré prostírání co máte je látkové?

kri
11. říj 2012

@misana jj mám všechny pohádky na DVD a jak začne být k večeru tma a lezavo, pouštíme si je. Miluju popelku a z čerty nejsou žerty. 😉 Jinak dětičky jsou úplně super a letos bude i Viky už větší, tak to bude ještě lepší. Loni mladší od ségry (byli mu 4) prohlásil, když bylo po rozbalování dárků: "to je dobrý, já jsem tak zlobil a stejně jsem dostal tolik dárků!" 😀
My taky pečeme cukroví dohromady. Když přijedou naši na víkend, tak s mamkou a pak ještě na jeden víkend přijede ségra a pečeme a chlapi hlídají. 😉 Letos jsme se ještě na pečení domlouvali i s kamarádkou, budeme dělat perníčky - chaloupky. 😉

misana
autor
11. říj 2012

@kri tak z pohádkama jsme na tom stejně 🙂 Taky už teď pouštím,třeba dneska večer mě čeká plný koš žehlení,tak u toho musí pohádka být 🙂 Perníkové chaloupky jsem dělala loni poprvé,najdu fotku...Děti jsou nejlepší,starší syn už by chtěl vytáhnout cinkající stromeček (takový ten na 4 svíčky),tak jsem mu včera domlouvala,že musí aspoň 14 dní ještě vydržet. 😉 Tak jsem zvědavá jestli to vydržíme.....Od manžela rodina nikdy tak Vánoce neprožívala,tak ten je každý rok nadšený,tak mám radost.Ale říká,že jsem vánoční maniak.

kri
11. říj 2012

@misana jj čeká tu na mě taky koš prádla, tak si něco určitě pustím. 😉
Jo to prostírání je myslím takové látkovo-papírové. Kupovala ho mamka, mi neslavíme doma, ale u babičky.
Tak jsem našla foto věnců z loňska a ty vločky/hvězdičky ve váze je rozstříhané pěnové prostírání a domalované barvama se třpitkama.

misana
autor
11. říj 2012

@kri vy jste teda šikovné 😵 a ten ubrus je jak z pohádky!!!! Kéž by nám i nasněžilo 😔

marhulinka
11. říj 2012

@misana taky začínáme Adventem,ráda mám vše už nazdobené,loni mi už pomáhal prcek - sám si lepil obrázky do oken a byl z toho nadšený 🙂
Cukroví pečeme všichni,tedy každá rodina zvlášť. Já pečení mám moc ráda,takže už si pomalu sepisuju co budu dělat 😀 No a pak když se scházíme s rodinama,tak si cukrovíčko ochutnáváme mňaaaaaaaaam.

marhulinka
11. říj 2012

taky taky pár foteček z loňských Vánoc

misana
autor
12. říj 2012

@marhulinka taky nádhera!!!! 😉 Teda vy jste me těma fotkama nabudily ještě víc. Už se moc těším!!!!! 😀

marhulinka
12. říj 2012

@misana viď? Já jak někde vidím obrázek s vánoční tématikou tak už se celá klepu😀 Já už hrabala jestli mi z loňska zbyl nějaký vánoční papír,tak tu mám jednu velkou roli a asi milion tašek.

misana
autor
12. říj 2012

@marhulinka 😀 já mám taky papír a ne jeden.A stejně mi to nedá a zase nakoupím plno nového 😨 Já jsem už včera dětem koupila adventní kalendář s krtečkem,tak je schovaný ve skříni 😉

marhulinka
12. říj 2012

@misana 😀 já dneska jedu kupovat pro malého advent.kalendář se Šmoulama😀

benjik
12. říj 2012

@marhulinka já dnes koupila s Púem,už je snědený 😝 😀

vendullka
12. říj 2012

Taky už se na vánoce mco těším, hlavně na pečení perníčků a cukroví a celkově na tuamosféru, až si to tu vyzdobíme a provoníme. Ale s těmi svíčkam jsem na tom podobně, taky už nám tu hoří, i když zatím bez popelky🙂

misana
autor
12. říj 2012

@vendullka tak to je nádhera 😲 To jsi dělala sama? Jestli ano,tak smekám!!!!!!!! 😵

misana
autor
12. říj 2012

@benjik tak to byla rychlovka 😀 s Púem jsem ještě nikde ani neviděla ☹

marhulinka
12. říj 2012

@benjik 😀 já se právě obávám,že asi pojedu radši taky koupit ještě jeden😀

kri
12. říj 2012

@vendullka ty jsou nádherný!!!! My je poslední dobou ani nestihli nazdobit, polovinu nám jich mužská část rodiny snědla skoro hned po upečení a na tu druhou už nějak nezbyl čas. 😝 Ale letos si to chci vynahradit a chci dělat chaloupky a svícny. 🙂

Já budu letos adventní kalendář pro prcky dělat. 😉

benjik
13. říj 2012

@misana v penny je mají,my ted z té plastové formy zkusíme udělat další čokoládky
@marhulinka u nás se to sní vždycky rychle,co neschovám k babičce nepřežije do vánoc 😀

vendullka
13. říj 2012

@misana Děkuju. Ano sama, moc mě to baví🙂
@kri Děkuju, taky dělávám i chaloupky a betlém, ale nenašla jsem fotky:(

benjik
13. říj 2012

@vendullka fakt nádhera,podle čeho ses učila?

vendullka
13. říj 2012

@benjik Děkuju. Malovala jsem už od malička s mamkou a pak už sama, ale vesměs výsledný vzor většinou vím až to dozdobím🙂))