• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
@zelva ne to je jeho drahá šefová.Já s ní domlouvala jeho volno na středu,mám poslední termín na uz a ona mu dala denní! Jestli si muž nebo tchýně nebudou moct prohodit služby,tak nevím - asi děti uvážu před budovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Tak babička to prostě bude muset pochopit, nedá se nic dělat. Ale teda taky nechápu, že chlapovi s dvěma malými dětmi dají celé Vánoce takové směny....
29. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka kdybys šéfku znala pochopila bys :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my k babi chtěli 26,jenže to má Michal konečně volno a bude si chtít užít děcka a spát tam.Takhle tam musím jet 25, a spát tam,i když jsem si chtěla užít klid doma.
29. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dospat se,jsem chtěla napsat.
29. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri už ti přišla odpověd od Ježíška?
30. lis 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě ráno přišel chlap úplně skleslý,že ani jeden svátečný den si děcka pořádně neužije.Je neuvěřitelný,jakou moc mají děti - chlapa,co nesnášel vánoce,div nedonutí k slzám,že s nimi o vánoce nebude.
30. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Ahojky, prosím tě, ještě jsem to neposlala, byla jsem s nemocnýma dětma doma a manžel je celý dny v práci, od rána do večera. Ale už konečně začíná dělat normálně a zítra už maže Fík do školky, tak to pošlu, snad ještě stihne přijít odpověď.
Co tobě, přišlo vám už něco?
2. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj letošní adventní věnec. Ještě musím dodělat ten na dveře. :wink:
2. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri jaj nemoci jsou svinstvo.Mě ještě ne,posílala jsem v úterý,trvá to 2-3 týdny
2. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik noo tak to abych to zítra fakt poslala!
2. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíšek se činil, už nám od něj dorazil pohled :slight_smile:
3. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak konečně dodělaný věnec na dveře :wink:
5. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri Krásné věnečky :slight_smile: My jsme letos koupili, adventní charitativní, peníze jdou na sirotky v Mongolsku, přes Charitu Olomouc.

Jinak mně právě velmi pomalu opouští křeč v ruce, ale sláva, perníčky nazdoeny :slight_smile: No na to, že jsem dělala podruhé v životě, tak se musím pochválit :sunglasses:
6. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my si pustili s kocourkem )1 rok) Rybovku už v říjnu, pač ji má rád...
6. pro 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka děkuji. :dizzy_face:
Tedy perníčky jsou krásný a že jich je! :slight_smile: Já se na ně chystám zadělat, mám recept od tchýně na perníčky co jsou hned měkké. Chtěla jsem dětskému osazenstvu rodiny udělat chaloupky. :wink:
6. pro 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri Já jsem taky dělala hned měkké, abychom mohli uzobávat. Tchýně nám donesla svoje, ale ty jsou měsíc tvrdé a až pak měknou, Mireček je teda chroustal i tak, ale nám s manželem moc nejedou. Půlku dáme na stromek, tak toho zas tolik není.
Pak dej určitě fotku chaloupky, to se těším, na to bych si netroufla.
7. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri A děkuji za pochvalu :dizzy_face:
7. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vcera jsem zabalila prvni mini darecky :grinning: jsem zvedava na reakce obdarovanych :grinning: navic mi vcera milacek psal, ze dostal neco v praci a da mi to na Vanoce, tak jsem zvedava, co to bude :grinning: letos je T-M nejaky stedry :slight_smile:
18. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,všem krásné vánoční svátky! My už to máme za sebou a byla to nádhera :dizzy_face:
23. pro 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak už se nám to pomalu zase blíží :grinning: Těšíte se? :wink:
3. zář 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misana ahojky, já joooo!!! :grinning: Už sem nakukuju asi týden, ale pořád jsem si říkala, že ještě nebudu psát, abych nevypadala jak blázen. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už mám nakoupených i pár dárečků (nakupuji v průběhu roku) a spoustu plánů na doma dělané dárky, jedlé i nejedlé. :wink: S některými už budu muset začít, abych to vůbec stihla. :wink:
4. zář 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kri jéé,tak to jsem ráda,že nejsem sama :wink: Klidně jsi mohla napsat,já jsem taky dlouho váhala :confused: Já už mám taky pár dárečků...
4. zář 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dneska je třeba venku krásné počasí,ale když teď bylo tak škaredě,tak to mi to šrotilo,jak blázen :grinning: A vánoční filmy a pohádky už mám vvtahnuté :dizzy_face:
4. zář 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už mám seznam dárků . Jen je nakoupit. :slight_smile: nakupujeme každý rok už od léta, jednak aby se peníze, co utratíme rozprostřely do delšího období a jednak, že nesnášíme předvánoční hysterii v obchodech . Kupujeme jen drobnosti, tak do 1000 kč za osobu.
5. zář 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já už mám doma knížky pro dèti,další na cestě.Hračky vyhlédnuté.Ted každý měsíc nèco koupím a bude to.V dnešní době není bláznovství vánoce plánovat sotva jedny skončí.Alespon peněženka pak nespáchá sebevraždu.
6. zář 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já už přemýšlím, jak bude vypadat má vánoční výzdoba-))
6. zář 2014 ve 21:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady s vánocema blbne tak akorát @pupickova :grinning: že jo, Pupííííí? :grinning:
6. zář 2014 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon_88017 ty vole, tohle byla dobrá telepatie...akorát jsem si to tady pročítala a najednou upozornění ... :grinning: :grinning:
6. zář 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon_88017 a jinak já teda rozhodně neblbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. zář 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupickova šak už tě znám jak svou fr..., jak svůj sandál :grinning:
6. zář 2014 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek