Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

pupickova
6. zář 2014

@mon_88017 hmmm, ale že blbnu, to sis nějak popletla, ne? 😀

kamino
6. zář 2014

Ano,priznam se,uz mam dva darky...ano,jsem nemozna,ale nesnasim nakupovani na posledni chvili a dalsi duvod je ten,ze jsem chtela usetrit na postovnem 😃

benjik
6. zář 2014

@pupickova nezapomeň si napsat Ježurovi o nové natáčky. 😉

pupickova
6. zář 2014

@kamino já mám dárků asi 10, už i zabalený 😅

pupickova
6. zář 2014

@benjik to asi neprojde, už třetím rokem dostanu v podstatě to samé a navíc si s miláčkem hodláme pořídit novou sedačku, myslím, že natáčky ještě rok musej vydržet 😀

zirafka82
6. zář 2014

Ahoj holky, nevím, co se mi to děje, ale asi za to může kůň🙂, teď se tu objevila nějaká albicka s Vánoční tematikou,tak jsem teď koukala na weby s výzdobou, nějaké dárky už taky máme a teď jsem udělala větší objednávku Ježíška pro malou 🙂 Ale manžel si klepe na čelo, prý sotva jdou děti do školy, já už blbnu se svátky 😀

bjoucik.15
6. zář 2014

@benjik nj ono se třemi dětmi to není jednoduchý co? Ještě Nikolka je v poho,ale Nelča a Kuba... no máte co rozmýšlet rodinko 😀

kamino
6. zář 2014

@pupickova Tak balim az nakonec vsechno,jednou jsem zabalila dopredu a davala jsem tam takove lepici stitky. Byly nejake spatne,takze vse spadalo a ja to musela balit znovu,protoze.uz jsem nevedela,ci co je 😃

pupickova
6. zář 2014

@kamino 😀 to je teda k vzteku 😀 já to píšu rovnou na papír, takže to vydrží 😀

kamino
6. zář 2014

@pupickova Ja v nouzi take,ale davam prednost vyraznejsim popiskum,darky castecne rozdava mala neter,tak aby se ji.to lepe cetlo...

benjik
6. zář 2014

@pupickova no aby ti je nakonec nedalo mládě,když měla řeči na tvá prsa -ve smyslu matko i kozy si můžeš natočit.

bjoucik.15
6. zář 2014

jinak se k vám přidávám.Mám 2 dárky,zatím takový kravinky pro děti,ale mám. Jinak vyhlížím pro ostatní...vlastně už to mám vymyšlený jen zrealizovat. Malé příští měsíc koupím koloodrážedlo + veškeré doplňky na něj (košík,zvonek,rukavice,lyže), ale má to i k narozeninám,které má týden po vánocích 🙂 a to jen z toho důvodu,že se to objednává z ameriky a v listopadu už nejsou 😀 Manža dostane domácí pekárnu 😀 a pes nový pelech 🙂 na naše a ségry se různě skládáme 🙂 už to vymýšlím od července,nevím zda budu mít čas a hlavně náladu běhat po narvaných krámech před vánocemi 😎

pupickova
6. zář 2014

@kamino a to já jsem mrcha, píšu to tak aby se to mezi vzorem toho papíru schovalo... malilinkým písmem 😀

@benjik nestraš, že by z ní byla až taková mrcha?! 😀

benjik
6. zář 2014

@bjoucik.15 jsi vedle jak ta jedle-právě pro Nikču je to nejtěžší,páč máme spoustu chrastítek a kousátek po těch dvou hadech.Ale vymyšleno naštěstí už je.

bjoucik.15
6. zář 2014

@benjik no spíš jsem to myslela tak, že Nikča ti to nehodí na hlavu,když se jí to nebude líbit 😀

benjik
6. zář 2014

@pupickova náhodou by byla geniální! Víš kolik ženských by po tom šlo jak slepice po fluse,jen aby prsama nevytíraly podlahu? 😀

pupickova
6. zář 2014

@benjik 😀 😀 😀 si jenom nejsem jistá, jestli by to natáčky udržely...teda v mym případě... 😀

benjik
6. zář 2014

@zirafka82 tak si schovej účty a v prosinci je dej manželovi,s tím že jestli ti je ochotný podobnou částku zaplatit za rok najednou,tak klidně budeš blbnout až v prosinci.😀 Mám pocit,že utahovat si pak už nebude.

benjik
6. zář 2014

@bjoucik.15 hele u nás je to v pohodě-oni si to mezi sebou kdyžtak vymění.Nelča loni zabavila Kubovi nářadí a on jí zas pokladnu.

zirafka82
6. zář 2014

@benjik To je pravda, jinak pro toho našeho čerta mám skoro vše, ale co do ostatních členů rodiny, tam je to těžká tragédie🙂

benjik
6. zář 2014

@pupickova 😀😀😀

zvirka
7. zář 2014

Tak se hlásím, že už mám taky dva dárky 😀 Byla to taková příležitostná koupě 😀 Pro syna ještě nic, příští týden má narozeniny, tak začnu až pak. No a co budu péct jsem vymýšlela u vody na dece, když chlapi řádili v bazénu a já měla chvilku jen tak lenošit 😀 Jen to počasí nám to zatím nějak kazí, co, holky? 😀

jge
7. zář 2014

Mam darky pro dceru...

texetka
8. zář 2014

Já jdu na nnákupy tento víkend. Jsou dny Marianne a něco už mám vyhlídnutý . 🙂

katka_mel
8. zář 2014

Jé tak zas jsem si všimla, že je skupinka aktivní. No já už uvažuju, co komu na vánoce. Zatím nemám ani vymyšleno. Jen Gábince koupíme kostky na hraní třeba v tom vozíčku. Jinak fakt nevím a zatím mě nic nenapadá. ☹ Tak jste mě potěšily, že nejsem magor jen já, že uvažuju nad dárky.

povidalka911
13. zář 2014

Tak já se přiznám, že mám jeden dárek, ale to spíše tak omylem. Resp. koupila jsem synovi na svátek (má ho v květnu) flétničku, resp.opravdovou flétnu. No ale jak jsem viděla, jak všechno ničí, tak jsem to darování odložila. Takže pokud jí najdu, momentálně se mi vůbec nevybavuje, kde jsem ji schovala 😀 , tak jí tedy dostane na Vánoce. Samozřejmě k tomu ještě další dárečky, o těch zatím jen uvažuju. Včera jsem natrefila na Sevu, tak mě přepadla taková nostalgie z mého dětství, že to má kluk asi jasné 😀 😀 . Jinak synátor bude mít na konci ledna 4 roky, tak nevím, co myslíte, s tou flétnou? Neodložit to ještě 😒

susanne88
1. říj 2014

@misana ahoj, tak já jsem taky plašan....přesně jako ty...co se venku ochladí, tak pálím svíčky a už se pro mě blíží Vánoce...🙂

takže taky už pokukuji po dárcích, přemýšlím o letošní výzdobě atd atd....🙂

misana
autor
11. zář 2015

😀

mataharyy
11. zář 2015

@misana dělám soupis co bych letos mohla péct mám tu akorát otevřených x stránek s receptama 😅 😀 😀

barunkastastna
11. zář 2015

Mi právě přišlo nádherné povlečení od Matějovského pro mamku.. malému koupím dneska nějakou hračku od Fisher price, mají akci k příležitosti dnu marianne 🙂 a dal vůbec nevim