• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
@mon_88017 hmmm, ale že blbnu, to sis nějak popletla, ne? :grinning:
6. zář 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,priznam se,uz mam dva darky...ano,jsem nemozna,ale nesnasim nakupovani na posledni chvili a dalsi duvod je ten,ze jsem chtela usetrit na postovnem :smiley:
6. zář 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickova nezapomeň si napsat Ježurovi o nové natáčky. :wink:
6. zář 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino já mám dárků asi 10, už i zabalený :sweat_smile:
6. zář 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benjik to asi neprojde, už třetím rokem dostanu v podstatě to samé a navíc si s miláčkem hodláme pořídit novou sedačku, myslím, že natáčky ještě rok musej vydržet :grinning:
6. zář 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky, nevím, co se mi to děje, ale asi za to může kůň:slight_smile:, teď se tu objevila nějaká albicka s Vánoční tematikou,tak jsem teď koukala na weby s výzdobou, nějaké dárky už taky máme a teď jsem udělala větší objednávku Ježíška pro malou :slight_smile: Ale manžel si klepe na čelo, prý sotva jdou děti do školy, já už blbnu se svátky :grinning:
6. zář 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik nj ono se třemi dětmi to není jednoduchý co? Ještě Nikolka je v poho,ale Nelča a Kuba... no máte co rozmýšlet rodinko :grinning:
6. zář 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickova Tak balim az nakonec vsechno,jednou jsem zabalila dopredu a davala jsem tam takove lepici stitky. Byly nejake spatne,takze vse spadalo a ja to musela balit znovu,protoze.uz jsem nevedela,ci co je :smiley:
6. zář 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino :grinning: to je teda k vzteku :grinning: já to píšu rovnou na papír, takže to vydrží :grinning:
6. zář 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickova Ja v nouzi take,ale davam prednost vyraznejsim popiskum,darky castecne rozdava mala neter,tak aby se ji.to lepe cetlo...
6. zář 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickova no aby ti je nakonec nedalo mládě,když měla řeči na tvá prsa -ve smyslu matko i kozy si můžeš natočit.
6. zář 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se k vám přidávám.Mám 2 dárky,zatím takový kravinky pro děti,ale mám. Jinak vyhlížím pro ostatní...vlastně už to mám vymyšlený jen zrealizovat. Malé příští měsíc koupím koloodrážedlo + veškeré doplňky na něj (košík,zvonek,rukavice,lyže), ale má to i k narozeninám,které má týden po vánocích :slight_smile: a to jen z toho důvodu,že se to objednává z ameriky a v listopadu už nejsou :grinning: Manža dostane domácí pekárnu :grinning: a pes nový pelech :slight_smile: na naše a ségry se různě skládáme :slight_smile: už to vymýšlím od července,nevím zda budu mít čas a hlavně náladu běhat po narvaných krámech před vánocemi :sunglasses:
6. zář 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino a to já jsem mrcha, píšu to tak aby se to mezi vzorem toho papíru schovalo... malilinkým písmem :grinning:

@benjik nestraš, že by z ní byla až taková mrcha?! :grinning:
6. zář 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 jsi vedle jak ta jedle-právě pro Nikču je to nejtěžší,páč máme spoustu chrastítek a kousátek po těch dvou hadech.Ale vymyšleno naštěstí už je.
6. zář 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik no spíš jsem to myslela tak, že Nikča ti to nehodí na hlavu,když se jí to nebude líbit :grinning:
6. zář 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickova náhodou by byla geniální! Víš kolik ženských by po tom šlo jak slepice po fluse,jen aby prsama nevytíraly podlahu? :grinning:
6. zář 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik :grinning: :grinning: :grinning: si jenom nejsem jistá, jestli by to natáčky udržely...teda v mym případě... :grinning:
6. zář 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zirafka82 tak si schovej účty a v prosinci je dej manželovi,s tím že jestli ti je ochotný podobnou částku zaplatit za rok najednou,tak klidně budeš blbnout až v prosinci.:grinning: Mám pocit,že utahovat si pak už nebude.
6. zář 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 hele u nás je to v pohodě-oni si to mezi sebou kdyžtak vymění.Nelča loni zabavila Kubovi nářadí a on jí zas pokladnu.
6. zář 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik To je pravda, jinak pro toho našeho čerta mám skoro vše, ale co do ostatních členů rodiny, tam je to těžká tragédie:slight_smile:
6. zář 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím, že už mám taky dva dárky :grinning: Byla to taková příležitostná koupě :grinning: Pro syna ještě nic, příští týden má narozeniny, tak začnu až pak. No a co budu péct jsem vymýšlela u vody na dece, když chlapi řádili v bazénu a já měla chvilku jen tak lenošit :grinning: Jen to počasí nám to zatím nějak kazí, co, holky? :grinning:
7. zář 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam darky pro dceru...
7. zář 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na nnákupy tento víkend. Jsou dny Marianne a něco už mám vyhlídnutý . :slight_smile:
8. zář 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak zas jsem si všimla, že je skupinka aktivní. No já už uvažuju, co komu na vánoce. Zatím nemám ani vymyšleno. Jen Gábince koupíme kostky na hraní třeba v tom vozíčku. Jinak fakt nevím a zatím mě nic nenapadá. :frowning2: Tak jste mě potěšily, že nejsem magor jen já, že uvažuju nad dárky.
8. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přiznám, že mám jeden dárek, ale to spíše tak omylem. Resp. koupila jsem synovi na svátek (má ho v květnu) flétničku, resp.opravdovou flétnu. No ale jak jsem viděla, jak všechno ničí, tak jsem to darování odložila. Takže pokud jí najdu, momentálně se mi vůbec nevybavuje, kde jsem ji schovala :grinning: , tak jí tedy dostane na Vánoce. Samozřejmě k tomu ještě další dárečky, o těch zatím jen uvažuju. Včera jsem natrefila na Sevu, tak mě přepadla taková nostalgie z mého dětství, že to má kluk asi jasné :grinning: :grinning: . Jinak synátor bude mít na konci ledna 4 roky, tak nevím, co myslíte, s tou flétnou? Neodložit to ještě :unamused:
13. zář 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misana ahoj, tak já jsem taky plašan....přesně jako ty...co se venku ochladí, tak pálím svíčky a už se pro mě blíží Vánoce...:slight_smile:

takže taky už pokukuji po dárcích, přemýšlím o letošní výzdobě atd atd....:slight_smile:
1. říj 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
:grinning:
11. zář 2015 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misana dělám soupis co bych letos mohla péct mám tu akorát otevřených x stránek s receptama :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. zář 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mi právě přišlo nádherné povlečení od Matějovského pro mamku.. malému koupím dneska nějakou hračku od Fisher price, mají akci k příležitosti dnu marianne :slight_smile: a dal vůbec nevim
11. zář 2015 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek