Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
21. říj 2012

@monyliny Ale zas dcerka už by určitě mohla dost pomoc,ne?

kri
21. říj 2012

@benjik tak to chválím! 🙂 Jdu pohledat nějakou inspiraci na ozdoby a vystřihovánky. 😉

kri
21. říj 2012
benjik
22. říj 2012

@kri ten stromek je super.Vystřihovánek jsem dost našla i na mmb.Co budeš tvořit s malým?

kri
22. říj 2012

@benjik jj myslím, že je mám taky z mmb. 😉 Ještě nevím, určitě perníčky a pak asi něco s otiskem tlapiček. 😵

monyliny
22. říj 2012

@benjik Ty jo, jsi dobrá 🙂 tak to tady nemám co fňukat,když ty jsi hotový profík 🙂 jak to zvládáš,poradíš?V kolik ráno začínáš?

monyliny
22. říj 2012

@kri Koukám,že je to tady samá šikovná ženská 🙂 Ten stromek ze stuh je nádherný,beru inspiraci-děkuju 🙂

kri
22. říj 2012
kri
22. říj 2012

@monyliny není zač, já ho chci použít na přáníčka. Každý rok posílám nejbližším přátelům a rodině mnou dělaná přáníčka. 😉

Tohle by mohli dělat i děti, navlečené knoflíky. 😉

monyliny
22. říj 2012

@kri kde bereš inspiraci,na netu?Je to moc hezký 🙂 Ale já jsem na tyhle věci levá 😖 Budu se muset nad sebou zamyslet a přemluvit ruce k větší spolupráci 😀

kri
22. říj 2012

Stromeček kam se podíváš ... ještě by bylo pěkný nalepit tam perličky jako ozdobičky a nebo postříkat sněhem 😉

hanicinka
22. říj 2012

Tip na výlet http://www.vanocnidum.cz/ 😉

kri
22. říj 2012

@monyliny 😀 to určitě zvládneš! Inspiraci beru tak různě, něco z mmb, www.brydova.cz, něco tady a na střeše a pak se přes odkazy různě dostanu na jiné i cizí stránky a vše co se mi líbí hned ukládám. 😉

kri
22. říj 2012

@hanicinka díky za tip, to vypadá super! Asi si ještě uděláme návštěvu u tchýňovců v Plzni a vyrazíme na výlet! 😉

monyliny
22. říj 2012

@kri tak to už je na mě moc složitý 😀 Neumíš náhodou čarovat? na tohle bych potřebovala kurz 😀 Kde na to berete holky čas?To děláte po nocích?Zkusím,ale ve své schopnosti nevěřím 😀 Při nejhorším vystřihnu jen zelený trojúhelníky,nalepím na tyčku a přitisknu ke zdi-samý stromeček 😀

benjik
22. říj 2012

@kri já budu dělat toto

benjik
22. říj 2012
benjik
22. říj 2012

@monyliny peču průběžně,když mám chut.Nelča si vyhraje s kusem těsta a já mám klid.Ale jak to bude letos s Kubou,nevím.Pečení zvládnu,ale na zdobení potřebuju klid,jsem nervák.

kri
22. říj 2012

@benjik tak to je taky super! To by jsme mohli taky vyzkoušet a pak dělat každý rok jednu a až se budou dětičky vdávat nebo ženit, dostanou to do výbavy! 😀 😎

benjik
22. říj 2012

@hanicinka tam jsem letos chtěla,ale asi to nevyjde:-/

kri
22. říj 2012

@monyliny tohle je zatím jen stažené z netu, ale chystám se to co nejdřív realizovat, tak pak přidám ještě moje výtvory. 😉

monyliny
22. říj 2012

No,tak dáš vědět,jak ti jde 🙂 Ty kluci jsou nějak nároční už od malinka.Mariánka,když byla malá,mohla jsem péct,vařit v klidu.S Prokůpkem to tak lehký není 🙂

monyliny
22. říj 2012

@kri Dáváš mi inspiraci do práce,až nastoupím po mateřský.Ale tohle bych mohla zmáknout.Zatím pa děvčátka,jdu něco upéct ke kávičce 🙂

kri
22. říj 2012

@benjik taky si myslím, že to už asi nezvládnem, přeci jen je to krapet z ruky. ☹

Já peču dortíky a občas je dělám až do 3-4 ráno, na to zdobení pak taky potřebuju mít klid. Korpus a krém zvládnu s Fíkem, ale pak už to moc nejde. S potahovkou si chvíli hraje, ale pak v něm zmizí a chce další! 😀 Zatím jsem pečení cukroví s dětičkama zvládala, ale to mi Fík spal po o, tak jsem na to letos taky zvědavá!

benjik
22. říj 2012

@kri já chci každý rok dělat jiný druh ozdob pro ně,Jen mě mrzí,že u dcerky to nebude už od narození.

benjik
22. říj 2012

@kri hm,to je,my nemáme auto a 4 hodiny cesty vlakem se mi nechce.Pojedeme za rok,to už autí bude.

benjik
22. říj 2012

@kri že ty chodíš do diskuze marcipánové dorty?Já dorty dělala dřív i na zakázku,ale ted na to není prostor a ani čas.

misana
autor
22. říj 2012

Téééda tolik nových krááásnýýých věcí!!!! Taky nechápu,jak to zvládáte!!!! Holky,viděly jste počasí? Tak víkend byl letní v tričku a příští bude zimní bunda? Ale mi to nevadí aspon se už zase budu více těšit a začnu asi už něco vyrábět. Ty vystřihovánky jsou nádherné,tak už budeme asi vystřihovat 😉

kri
22. říj 2012

@benjik do diskuse chodím jen na čumendu, peču jen pro rodinu, známé a občas jejich známé. TeĎ se mi to tedy trochu nakupilo, páč máme spoustu narozenin teď na podzim. 🙂
No tak vlakem si to už vůbec neumím s tím naším raubířem představit! 😝
To je dobrý nápad, já to nestíhám od narození ani u jednoho, ale zase to ještě není tak strašné.

beruskanula
23. říj 2012

muzu se pridat?🙂

Vanoce miluju, posledni tydny nedelam po nocich nic jinyho nez hledam na netu inspiro na tvoreni, vyzdobu 😵
😀 plus chci taky promyslet, co vse letos budu pect🙂

@benjik : na to jsem taky narazaila a budem delat🙂 😵

marhulinka
23. říj 2012

Koukám,že jsou tu další inspirace.-)

Já od prvních Vánoc dávám malému na stromeček - loni teda si ji tam dával už sám,jednu jeho novou ozdobu. Má kuličku se jménem, andílka a letos musím vymyslet...jednou si je taky vezme jako věno 🙂