Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

beruskanula
9. lis 2012

@marhulinka : 😀 to vam musi moc sluset 😀 😎

jj, to my si uzijeme 😵 😎 , tvoreni milujeme 😉 😵 a uz se tesim

benjik
11. lis 2012

Od zítra za 6 týdnů je to tady! Vánoce!!!

beruskanula
11. lis 2012

@benjik : 😵 se uz ted nemuzu dockat.... 😵 😵

a malej byl dnes nadsenej, kdyz za oknem uz nebyl dopis pro jeziska 😵

terez27
11. lis 2012

taky se hrozně těším na Vánoce, ještě navíc má dcera ten den první narozeniny🙂upřímně je mi ijedno kolik dárků dostanu já, hrozně mě bnavímvybírat dárky pro děti a těšit se jakou z nich budou mít radost, taky se těšim na cukroví, který nepeču, protože jsem na to levá, takže objednávám a vůbec na celou atmosféru adventu

benjik
11. lis 2012

@terez27 tos měla moc krásný vánoční dárek 😵

benjik
11. lis 2012
benjik
11. lis 2012

Já se těším neskutečně! Od včera vystřihuju ozdoby z Diany z roku 2003 😀 Jinak recepty už mám skoro vypsané,ted jen udělat nákupní seznam 😝 Je pravda,že druhů nebude hodně,ale třeba kuličky udělám na x variací🙂
Holky,do čeho dáváte likéry? To kupujete ty patentové láhve v Ikee?

terez27
11. lis 2012

holky, jste dobrý, že umíte tyhlenty věci, já jsm na to úplně levá a vždycky se akorát rozčílím🙂

benjik
11. lis 2012

@terez27 nápodobně,jsem netrpělivý nervní perfekcionista

ustarana
12. lis 2012

@framboise ahoj, na strane 13 máš úplne úžasné recepty na doma vyrobené jedlé darčeky. Akurát sa chcem spýtať na Malajský ostrý olej. Tú zmes mám zaliať všetkým olejom z receptu? Má ten olej nejako pobublávať? Dá sa použiť aj olivový olej? Ďakujem

benjik
14. lis 2012

Tak dámy,dnes jsem prvně v životě dělala vánočku a super se povedla.Takže na vánoce ji udělám ve velkém. 😀
Na cukroví mám už nějaké věci ponakoupené,no ale těch peněz co padlo 😝 Mám i tu novou heru,dala jsem ji do vánočky,není špatná.
Jinak jsem se naštvala v tescu - nemají žádná vykrajovátka,nic.Věci na Mikuláše,taky nic.Bud drahý orion figurky nebo levná fuj čokoláda.No nakoupila jsem v akci orion čokoládu na vaření.Mám tu plata z advent.kalendářů,tak udělám domácí čokoládky.
Holky,jak bych mohla udělat arabesky?Muž je miluje,ale nedáme tolik peněz za trochu želé.

beruskanula
14. lis 2012

@benjik : my dnes byli taky nakupovat-v globu a tam meli vykrajovatek a celkove tech sarapaticek hafo 😀 😀 ..ja si vzala ten stromecek tescoma, chtela jsem od nich zdobici tuzku, ale tu nemeli-meli od jine znacky, tak jsme vzali tu🙂 😝 ,zkusime auvidime 😀 , taky jsem si koupila trubicky 😎 , letos chci prvne delat ty orechove, plnene 😎 🙂 , tak jsem zvedava 😅

benjik
15. lis 2012

@beruskanula jasně to už jsou opravdu velké obchodáky,jenže ty tu nemám.Tobě se za ni chce dávat 300,-?

beruskanula
15. lis 2012

@benjik : za co?za tu tescoma zdobici tuzku?no nemeli ji, tze jsem ji nekoupila, jinak bych ji brala 😅

my jezdime nakupovat do 35km vzdaleneho mesta, u nas mame jen billu, lidl, penny, jednotu:-q, tak jednou mesicne razime smer velkomesto na velkej nakup-prave do globu, dmky apod.

benjik
15. lis 2012

@beruskanula ano za tu tescomu.

beruskanula
15. lis 2012

@benjik : jj, kdyby ji meli, vzali bysme ji 🙂

benjik
15. lis 2012

@beruskanula tak pokud si ji časem koupíš,podej hlášení jaká je.

beruskanula
15. lis 2012

@benjik : ja doufam, ze budu spokojena s tou, co jsme vzali misto ni 😅 😝

benjik
15. lis 2012
benjik
15. lis 2012
kri
20. lis 2012

Holky tak co, jak vám jde tvoření? Mám doma maroda, tak se na to konečně vrhneme. Chci vystřihovat vločky a taky mi mamka vytiskla v práci vystřihovánky na okna, ale to přiveze až na víkend. Taky se chystám na perníčky a pustila jsem se do té háčkované dečky se stromečkama, tak pak hodím foto. 😉

benjik
21. lis 2012

@kri kdopak je nemocný?snad ne nic vážného? já včera něco vystřihovala,na vločky se chystám dnes.Jinak mám napečeno půl krabice perníčků,tak pomalu zdobím.O víkend jsem prababi napekla tatrankové pracny.No a tento víkend se chystám na chaloupku a perníkový svícen.Dneska jsme psaly Ježíškovi,jenže Nelča se pak rozhodla cvičit malůvky zrovna na dopis,tak budeme psát znova.

kitinka76
21. lis 2012

Holky poraďte mi dárek pro dvanáctiletého kluka... jsem bezradná ☹

beruskanula
21. lis 2012

@kri : at se marod brzy uzdravi a je zase dobre

my tvorime ted kazdej den 😀 , ale zatim ne vanocni veci-delame kalendar, venec na dvere, do toho neco na certy 🙂

pect zacnem bud ted o vikendu nebo az v tydnu 🙂

benjik
21. lis 2012

Mě přišel vánoční katalog od popronu a ještě,že na to nemám,bych to tam vykoupila 😝 😀 Mají super adventní kalendář - látkový anděl,tak ho chci zkusit udělat,ale možná z kartonu.