Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
1. lis 2013

nádhera

kri
2. lis 2013

@benjik Nooo tak to ti tedy vůbec nezávidím, to musí být děsný, ale hlavně, že vše máte, i když tedy hoooodněkrát! 😉
Tedy ty domečky jsou nádherný!!!!! 😵 Kde se dají sehnat?

benjik
2. lis 2013

@kri 4home

kri
2. lis 2013

@benjik děkuji moooc, hned jsem na to mrkla, tedy čekala jsem, že to bude dražší. Mají to zrovna ve slevě, tak asi neodolám. 😉

benjik
2. lis 2013

@kri já si počkám na příští rok,ted to ani není kde dát

kri
3. lis 2013

@benjik Tak to mi už konečně máme, líbilo by se mi to v kuchyni na okně, kde mám jen krátkou záclonu. 😉 Což mi připomíná, že se musím kouknou o pár stránek zpět, tam byli odkazy na vánoční záclony. Loni jsem to pak nějak už nezvládla. Ale letos si ty Vánoce hodlám užít! 😝

benjik
3. lis 2013

@kri já za rok,až to tu bude předělané.Letos jsme byli rádi,že jsme.Vůbec nevycházeli kšefty a peníze.

kri
3. lis 2013

@benjik jo to znám, taky ještě pořád přestavujeme, ale snad už se to blíží ke zdárnému konci! Asi tak buď jsou peníze a není čas, nebo obráceně. ☹

benjik
3. lis 2013

@kri ano přesně

granda
3. lis 2013

tak jsem snedla kalendar s Minni a tedka jen koupit kvalitni cokoladu, roztavit a udelat sve cokoladky na vanoce....

benjik
3. lis 2013

@granda já už mám Mickeyho taky v sobě. 😀

granda
3. lis 2013

@benjik jojo , proc bychom deti cpaly takvou levnou čokoládou, když je pro maminky.....

benjik
3. lis 2013

@granda tahle byla dobrá,tu měli i děti

granda
3. lis 2013

jo nebyla spatna. ale lindl to nebyl....

benjik
4. lis 2013

@granda nebo Manner ,ach 😵 Ale zas to nebyl fujtajbl za 10,90,-

granda
4. lis 2013

@benjik j to je taky dobrota... třeba bych si nikdy nekoupila milku,, mam k ni odpor... uz ta cena je zajamava...

benjik
4. lis 2013

@granda chutově šla dost dolů,ale ta z Německa je prý luxusní

misana
autor
5. lis 2013

Tak holky,jak se připravujete? Dělám si seznam cukroví a chtěla bych letos nějakou novinku...Nemáte nějaký receptík,který má úspěch?
...........jinak zítra prý má sněžit,tak jsem zvědavá 😲

benjik
5. lis 2013

@misana kuš se sněhem,ještě tak měsíc

benjik
5. lis 2013

@misana já se nemůžu dostat do nálady,jindy už mám vypsaný i nákupní seznam surovin - letos ani ťuk

misana
autor
5. lis 2013

@benjik ale věříš,že já taky? Vždycky už mi hrabe od září a teď už je listopad a nějak to neprožívám....dneska začnu tím seznamem cukroví a snad už se nakopnu....co se týče sněhu,tak tomu nevěřím a jestli bude sněžit,tak to stejně bude hned tát,ale aspoň mi najede ta nálada.... Ty budeš péct?

benjik
5. lis 2013

@misana ano,budu,peču nám a mojí babi.Jenže mě zlobí trouba,tak to budu péct hlavně u ní.To budou nervy,děti tam nesmí kramařit a dělat svinčík,asi zešedivím

misana
autor
5. lis 2013

@benjik tak to bych s těma našima rarachama nemohla...jsou to strašní bordeláři.....a už máš vymyšlené co budeš péct?

beruskanula
5. lis 2013

😀 tak se pridavam i letos 😀

seznam cukrovicka mam, ale musim skrtat, mam toho napsaného nejak moc 😅 😀

s malym zacneme delat uz pranicka 😵 😉 .....
mela bych se vrhnout na vyrobu adventního kalendare🙂.....

darky nejaky doma uz mame, ale většina teprve ceka na objednani......

veronikanel
5. lis 2013

Já blbnu jen co se hraček týče,zatím jich pro malou mám cca 8 plus další objednané.Hlavně u nás nesmí ježíšek zapomenout na pejskovu sestřičku od FP a na nové vozítko,starý kočár je už dost pomlácený 😀

misana
autor
5. lis 2013

@beruskanula tak mi můžeš dát nějaký receptík 😀

benjik
5. lis 2013

@misana moje děti taky,ale bordel v bytě= štastné dítě 😀 😀 😀 Takovou každoroční klasiku,linecké,perníčky,náš sváteční perník,rohlíčky,podvodnice,nepečené atd

benjik
5. lis 2013

@beruskanula mě děsí vždy to množství surovin,peněženka dost zchudne

benjik
5. lis 2013

@veronikanel ta fp sestřička vypadá dobře

misana
autor
5. lis 2013

@benjik podvodnice ? co to je?