Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

ajik123
11. zář 2015

Blbnu už 😀

frogie
11. zář 2015

Už jsem se dívala do Apetitu co letos upeču 😀

mataharyy
11. zář 2015

No já tedy co se točí kolem dárků, tam jsem bezradná, máme velkou rodinu a za a) je to finanční sebevražda a za b) nejsou nápady, takže to letos zkusím "ošmelit" nějakým kreativním hand made... 😀 Navíc nesnáším komerční pojetí vánoc a děsím se toho, že když půjdu za týden do obchodu, už tam bude strašit Santa 🙄 to je většinou okamžik, kdy přestávám chodit do obchodů 😀

soda365
11. zář 2015

Já jsem už koupila první várku dárků k Vánocům - knížky a hračky pro děti.. Máme docela velkou rodinu (cca 25 členů) a teď mám nakoupeno pro 11 lidí (za cca 2400Kč).. No ještě to bude náročný..

julcat
11. zář 2015

Také už pomalu vymýšlím, čím koho obdaruji. Ale v tom problém nevidím - vždy se dá něco vymyslet. Spíš se děsím Štědrého večera, kdy se k nám pokusí nejspíš zase nastrkat tchýně 😀 Je to skvělá ženská, která by se rozdala, ALE má i své velké mouchy (do všeho strká nos, zařizuje věci za nás - do kterých jí není vůbec nic, chodí mi kontrolovat domácnost, všechno komentuje, pomlouvá všechny okolo, je šíleně hlučná...) Loni jsme si s přítelem řekli, že poprvé strávíme Vánoce spolu v našem baráčku. Do té doby jsme je trávili každý u své rodiny. Jenže to samé udělala i přítelovo sestra s manželem, takže tchýně s tchánem najednou měli být na Vánoce po letech sami. Sami dva se dýl jak hodinu nesnesou... Tak tchýně čekala, že začneme dělat Vánoce u nás a budou k nám každý rok jezdit oni. Jenže se tak nestalo, řekli jsme, že chceme být sami. (i proto, aby se z toho najednou nestala tradice) Tchýně byla samozřejmě uražená 😀 S pomalu blížícími se Vánocemi mě děsí, jak tentokrát řekneme, že bychom chtěli být opět sami. Teď v létě jsme se vzali a už nám bylo naznačeno, že jsme jedna velká rodina, která by měla trávit důležité okamžiky společně. Samozřejmě, že už se nepočítá s mojí půlkou rodiny.. 😀 ach jo.... Omlouvám se, musela jsem se vypsat 😅

mataharyy
11. zář 2015

@julcat No tak hodně zdaru, řešili jsme párkrát obdobnou situaci a potěš koště 😀 😀 😀 O klidných a mírumilovných vánočních svátcích nemohla být řeč 😎

misana
autor
29. zář 2015

Holky,nějaký pěkný vánoční film? Nejlépe český nebo vánoční díl nějakého seriálu? Nemusí být jen český,ale ty mám nejraději.... 😉

misutkakosutka
29. zář 2015

ahojky já už zjišťuji co kdo by chtěl k Vánocům a již začínám nakupovat, protože každý rok se snažím mít vše včas a pak balím dárky na poslední chvíli - 24.12 ráno 🙂 přemýšlim jaké cukroví upeču - asi letos zkusím úplně nové druhy cukroví 🙂 a co se týče filmů už jsem se koukala na Pan Tou naděluje - to je nejlepší, hlavně kapr Albertek 🙂

misana
autor
29. zář 2015

@misutkakosutka Albertka jsem propásla v TV,když teď nedávno hrál ☹ A na netu ho nemůžu najít....

misutkakosutka
29. zář 2015

@misana omlouvám se za hrubku je to Pan Tau 🙂 já ho stáhla na uložto

misana
autor
29. zář 2015

zkusím 😉
@misutkakosutka

gajuska86
19. říj 2015

Taky už blbnu, už možná dobrý měsíc 🙂 Dokonce už nakupuju dárky, dobrou polovinu už mám 😀 Na tohle jsem magor 😀

blahova_andrea
19. říj 2015

já už taky blbnu. už mám nějaké dárky nasyslené doma. musím postupně, každý měsíc něco, kvůli rozpočtu 😅

alboo
19. říj 2015

@julcat moji tchyne se s tchanem pravidelne pohadaji kazdy Vanoce, taky spolu nedokazi byt sami a prijde jim stupidni si delat pro dva slavnosti veceti a davat darky,. Kazdej rok si reknou, ze si nic davat nebudou, ona to porusi a on ne. Takze ona je pak urazena. Driv sme tchanovi zarizovali darky pro ni my a stejne byly spatne. Nechapu proc si to takhle kazi

gajuska86
19. říj 2015

@alboo Vždyť Vánoce jsou svátky klidu, míru a pohody 🙂 A hlavně být s rodinou 🙂

Já taky nakupuju po troškách, každý měsíc něco 🙂 Podle toho, jak zbydou korunky 🙂

zuzka3112
19. říj 2015

Ja se letos na Vanoce desne tesim 🙂 🙂 ja pred par dny koupila tradicne prvni malou krabicku kolekce-takove ty mnamozni rybicky plnene tekutym.. A tradicne jako kazdy rok jsme ji uz nacali 😀 jinak darky budou skromne, take kvuli rozpoctu, neco uz mam a my si mezi dospelymi sourozenci uz nedavame..nadelujeme detem/svemu synkovi letos poprve, pak neterim, mame jich celkem sest, takze je to docela narocne i tak. A co se pred lety nasi rozvedli, zijeme s babickou pod jednou strechou, tak jsou pro nas Vanoce oazou klidu a miru, proste svatky nadherne 🙂

gajuska86
19. říj 2015

@zuzka3112 Tak to jste pěkně početná rodinka 🙂 Nás je taky dost, takže to řeším jedním, dvěma dárky pro každého 🙂 Taky už se děsně těším 😀 Zdobení stromečku, pečení cukroví, to mě baví 🙂 A pak samozřejmě pohádky, na ty bych mohla koukat pořád 😀

zuzka3112
19. říj 2015

@gajuska86 presne, je nas jako smeti 🙂 a stromecek si zasadne zdobim sama 😀 super relax 🙂. Tak pekne pripravy 🙂