Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

mataharyy
24. srp 2013

@benjik
@cirrusa Předpovídají krutou zimu, tak třeba sníh bude 😵

Já pohledala všechny vánoční ozdoby, v rámci stěhování, to by jeden nevěřil, co vše se dá najít 😀 😀 Na dárky koukám, ale spíše pro děti, jináč ostatním nemám (jako každý rok) šajnu co 🙄 Ale od září plánuji postupně nakupovat, ať pak není zmatek a velké výdaje 🙂

cirrusa
24. srp 2013

Já už většinu dárků mám nebo mám naplánováno, ale já se hodně vyžívám i v podzimu, děláme si doma Halloween a taky Díkuvzdání - bez nějakého důvodu, prostě jen ať se sejdeme třeba i s kamarády a máme dobré jídlo...u náe je teď napořadu dne hledání dýní 😀

Jinak už vyrábím adventní kalednář, dělám i pro manžela a letos možná i pro tchýni

katka_mel
24. srp 2013

Jé. Vy taky blbnete s dárkama na vánoce. 🙂 No já už taky uvažuju. Hlavně dcerce už mám něco vymyšlené a nad zbytkem pomalu uvažuju. Ale snad něco vymyslím. 🙂

rozarka65
24. srp 2013

@cirrusa jaký vyrábíte adventní kalendář...potřebuji inspiraci... 🙂

cirrusa
24. srp 2013

@rozarka65 inspirovala jsem zde u @petapete - její adventní kalendář byl jeden z nejlepších, který jsem kdy viděla, tak jsem si ho dovolila letos pro manžela a pro malou okopčit, Tchýně dostaně 24 ponožek, ty mám už z loňska (byly myslím v Tchibu)

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/petapete/alb...

petapete
24. srp 2013

@cirrusa jé, díky za pěkný ohlas 😵. Já musím letos kalendář taky ještě jeden dovyrobit pro Fíďu🙂

petapete
24. srp 2013

jinak dárky mám tak nějak naplánované, zatím teda musím spíš pořešit prvně Fíkovi narozeniny a Lukášův svátek - obojí v říjnu, pak se ale vrhnu na vánoce plnou parou... něco málo už je objednaný, ještě namyslet dárky pro ostatní než pro děti, co letos upečeme za cukroví,... už se těšííím 😵

cirrusa
24. srp 2013

@petapete já děkuji za inspiraci, roličky jsem poctivě sbírala snad od února, ale vždy jich velká část padne na ějaké to tvoření, tak ještě pořád nemám dosbíráno...Nejvíce mě na tom baví můj manžel, který chodí pořád jako mlsný kocour a zvažuje na co to mám 😀 Já ještě musím taky dořešit svátek a narozeniny dcery, porodit druhé dítě a oslavit jeho svátek a ještě nějaké narozky v rodině, tak právě už tak nějak uvažuji dopředu, mě to plánování baví 😵 😵 Filda dostane také letos roličkový kalendář?

petapete
24. srp 2013

@cirrusa jj, určitě ruličkový... akorát zvažuju, jestli stejnej jako Lukáš nebo tento: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/petapete/alb... ten se mi taky moc líbí 😵. A ruliček je u nás celkem zásoba, mám jich celý koš na hračky z Ikea🙂

petapete
24. srp 2013

by se měla asi založit aktuální letošní vánoční diskuze😀

cirrusa
24. srp 2013

@petapete ten se mi až tak nelíbí, ale tenhle je taky moc hezký🙂

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/petapete/alb...

katka_mel
24. srp 2013

@petapete Teda no mě se moc líbí ty pytlíky.Ale zajímalo by mě, co třeba dáváte do nebo pod ty ruličky? Kokyna, nebo nějakou malou hračku?

petapete
24. srp 2013

@cirrusa to, co jsi dávala, není kalendář, to bylo na nějakým blogu jako světýlka😉. Ale já přemýšlím prostě nad nějak ztvárněnýma domečkama nebo taky skřítky jak má Lukáš... ještě uvidím, jak a co se mi bude chtít🙂

petapete
24. srp 2013

@katka_mel v roličkách měl převážně drobné sladkosti - čokoládové penízky, jednu kinder čokoládku,... a v pytlíkách byly budď drobnosti, zase sladkost nebo třeba pomeranč, mandarinka,... a pak taky "poukazy" - to bylo třeba na foukačku nebo na voskovky, co by do pytlíčku nevešlo... tak byl vzkaz od skřítka, že si to má u rodičů vyměnit za ten dáreček... to by šlo i do těch ruliček🙂

odavika
24. srp 2013

Jéé, tady se už řeší Vánoce 🙂
Já se už taky moc těším a minulý týden jsem už začala přemýšlet nad dárky 🙂 nakupovat teda začnu asi až v říjnu. Letošní Vánoce už pro nás budou o něčem jiném, protože holkám bude 2 a půl roku, tak už z toho budou mít snad víc rozum než loni. Tak i proto se letos tak těším 😉

cirrusa
24. srp 2013

@petapete nevadí, určitě by se to dalo vymyslet i jako advetní kaledář 🙂 ale světýlka taky hezké 😵 já začala zvažovat, jak letos vymodit venek, máme velkou zahradu, velkou příjedzdovou cestu s předním pozemkem před domem a ještě dlouhé schody v domě 🙂

misana
autor
26. srp 2013

Jéé, vy jste se tady rozjely 🙂 Včera jsem mluvila se známou,která dělá v Kuaflandě a za 14 dní už budou prodávat Mikuláše.Už je mají na skladě. 😨 To už je můžou prodávat nonstop celý rok 😠

kri
6. zář 2013

Ahojky holky, to jsem ráda, že nejsem sama, co už teď myslí na vánoce! 🙂 My už máme i nakoupené nějaké dárečky, část budu tvořit a zbytek musím vymyslet. 😉
Na adventní kalendář z ruliček se taky chystám! To s těma poukazama je super nápad! 🙂
Nás tedy ještě čeká Fíkův svátek a narozeniny a Viki narozeniny.

cirrusa
12. zář 2013

holky, máte někdo nápad na náplň do adventního kalendáře pro tchýni? Sladké ji moc dávat nechci, zvažuji mix čajů, pár drobných sladkostí...Uvítám i jiný nápad

benjik
13. zář 2013

@cirrusa pyramidky s čajem,pytlíčky lepšího koření

benjik
13. zář 2013

Ahoj,tak v Kiku už prodávají ván.výzdobu 😀
@misana nemohla bys přejmenovat diskuzi,at tam není ten rok? Nebo příp,prosím, o toto admina @isoldaeva ?

benjik
13. zář 2013

@cirrusa my také děláme Halloveen,děti dostanou pár dobrot,uděláme dýni.Díkuvzdání ne,ale láká mě zkusit to jejich svát.jídlo.

isoldaeva
13. zář 2013

@benjik, @misana
Pokud autorka diskuze chce přejmenovat, doupravit jméno diskuze, může být. Jen mi napište, jaký byste chtěli nápis. 🙂

misana
autor
15. zář 2013

@isoldaeva
@benjik Určitě můžeme přejmenovat,jen nevím jak 😒 Tak jestli můžeme poprosit admina? Třeba na Vánoce 2013 😉

kri
15. zář 2013

@misana @benjik Holky a co tam ten rok nepsat vůbec? Jen nechat Vánoce. Blbne tu už někdo s Vánocema jako já? Alespoň se to nebude muset každý rok měnit. 😉

kri
15. zář 2013

Jinak tedy já už začínám blbnout pořádně. 😅 Tentokrát toho mám v plánu hodně, tak abych to všechno stihla. Dárky nakupuju průběžně celý rok, tak to je v pohodě, ale výzdobu si chci letos užít! 😉 Děti už jsou krapet větší, tak to bude větší sranda. 🙂

misana
autor
15. zář 2013

@kri Jasně,to bude asi nejlepší!!! Jinak já už blbnu pořádně 😀

misana
autor
15. zář 2013

@isoldaeva tak jestli můžeme poprosit o změnu názvu na Blbne tu už někdo s Vánocema? 😉

isoldaeva
16. zář 2013

@misana Hotovo 🙂