Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

ivajaro
26. zář 2013

@blahova_andrea Pozvánku jsem děala sama, a manžel mi jí pak akorát vytlačil v práci a zalaminátoval... a dortíka nechám udělat v cukrárně 😀

blahova_andrea
26. zář 2013

@ivajaro a dělala jsi ji v nějakým extra programu? a to jsi skládala sama?

ivajaro
26. zář 2013

@blahova_andrea Někde jsem to jednou četla, a měla jsem to uložený v PC no a ted se mi to hodilo ... je to dělaný v picasu... ale já měla jen návrh, jinak mi to dotohodle formátu udělala jedna paní co mám na FB

blahova_andrea
26. zář 2013

@ivajaro aha, tak to já si zas musím něco složit a nevím jak vytvořit 😀

ivajaro
26. zář 2013

@blahova_andrea na internetu je toho fůra ... já měla složený i svoje .. stačí si přečíst nějakou inspiraci na netu a pak už to jde samo 😉 ...

kri
26. zář 2013

Ahojky holky, taky jsem už začala s přípravama na vánoce. Ale nás ještě čekají 28.10. narozeniny syna (4 roky) a 10.11. narozeniny dcery (2 roky)! Naštěstí nakupuju dárky celoročně, takže to není tak hrozné. 😉 S penězma na tom taky nejsme úplně dobře, takže část dárků tvořím sama - čokoládový likér pro ženský, letos se chystám na stromečky štěstí z korálků a nějaký ten tác a košíček z pedigu. 😉
Zatím přemýšlím, jaký adventní kalendář udělám dětem, mám vyhlídlé asi 4 verze. 😉

blahova_andrea
27. zář 2013

@ivajaro já se neumím inspirovat, to bych pak asi opsala, tak se raději nedívám 😀 ale tak text nebude taková hrůza, jako ten zbytek. uvidíme.

blahova_andrea
27. zář 2013

@kri jééé, vidíš...adventntní kalendář pro prcka...to mě vůbec nenapadlo. já nejsem moc vánoční typ ☹

kri
27. zář 2013

@blahova_andrea to já zase vánoce miluju! 🙂 Mám doma celý časopis na tvoření adventních věnců (tuším, že je to tedy vše z papíru), tak jestli to půjde zkusím něco nafotit pro inspiraci. 😉

ivajaro
27. zář 2013

@kri jééé ahoj, můžu poprosit nějakou inspiraci na ty věnce? 😅

kri
29. zář 2013

@ivajaro takhle vypadá mateřská demence, chtěla jsem napsat adventní kalendáře 😅 , ale na adventní věnce taky něco málo mám. Až děti uložím, něco sem vložím. 😉

palomitacheca
30. zář 2013

Tak jsem právě objednala další dárky - včera fotomagnetky a dnes fotoobrazy z našich svatebních fotek 😀

benjik
1. říj 2013

Ahoj,u nás jeden stupen nad nulou.Mám pocit,že je 1.12 a ne o 2 měsíce méně.
Ted si lámu hlavu,co manželovi.Mám objednanou kuchařku od Romana Vanka a co dál nevím.Chtěla jsem mu nechat vyrít fotku dětí do zapalovače,ale to nechám až k narozkám,až bude na světě i třetí svišt.

benjik
1. říj 2013

@misana asi jsou to smrčky

ivajaro
1. říj 2013

@benjik U nás jsou 2+ a hnusná mlha, a né a né se zvednout a to jsem chtěla jít odpoledne s malou ven .... jinak včera jsme měli -1 😀 ....

benjik
1. říj 2013

@ivajaro u nás už taky 2+,mlha je tu od půlky září denně - bydlíme u vody.Odpo má být 13st,tak snad to vyjde,potřebuji dělat na zahradě

misana
autor
3. říj 2013

Krásné mrazivé ráno!!! Holky,příští týden v úterý vychází časopis Překvapení Vánoce speciál...kupuji ho každý rok a už se na něho těším...Je to sice samá křížovka,ale jsou tam recepty a nějaké inspirace....Loni jsem dělala podle nich advent.věnec na dveře.... 😉

benjik
3. říj 2013

@misana a v letáku Kaufland je dopis pro Ježíška

benjik
3. říj 2013

Jinak též krásný mrazivý den! Já asi pak začnu vypisovat recepty,co na Mikuláše a první adv.neděli,počasí je na to ideální.A po dušičkách začnu péct perníčky a chci zkusit i norimberské perníčky.

kri
3. říj 2013

Ahojky holky, tak už mám skoro pro všechny buď vymyšlené nebo koupené dárečky 😉. Teď jsem byla pustit ven našeho pejska a už je tam pěkně mrazivo, ráno tu máme - 2°C!

@misana taky každý rok kupuji, tak to se musím mrknout. Už jsem si vyndala šanony s vánočníma časopisama a hledám inspiraci.
@benjik jj koukala jsem na něj a chtěla bych ho letos s Fíkem napsat a poslat. Jsem zvědavá jestli opravdu přijde nějaká odpověď. 😉

Musím taky konečně nafotit ty adventní kalendáře co jsem slíbila. Už aby to moje starší dítko ve školce i spalo, takhle se jen otočím a zase pro něj jedu a nic moc nestihnu. 😉

Tak alespoň trocha inspirace na věnce 🙂

benjik
4. říj 2013

Krásné "zimní" ráno!
@kri příjde,jen to musíš poslat cca do konce listopadu,aby stihli odpovědět.My psaly dvakrát,vždy přišla odpověd,zítra ti ji sem můžu hodit a pár dárečků - loni pastelky,omalovánky a časopis.
Ten pomerančový! Ach! Na ten modrý a bílý se chystám.

cirrusa
4. říj 2013

@kri teda, ten z ořechů je úžasný 😵 Každoročně si věnec kupuji, stejně jako svícny a na Štědrý den pak květinové aranžmá, letos aspoň ten věnec bych chtěla vyrobit. Ten ořechový by se mi líbil, akorát si nejsem jistá, zda se mi podaří rozlousknout ty ořechy takhle krásně napůl, my máme ty tvrdé 😢

Jinak dámy, já už ladím Christmas radio, dneska mi to prostě nedalo a po vypakování manžela a dítěte jsme s mimčem začali ladit a už posloucháme.... 😵 😵

kri
4. říj 2013

Také přeji krásné mrazivé ráno! U nás bylo -3°C!!!
@cirrusa Jé to taky existuje Christmas radio? Prosím kde se dá naladit? Všude nám hraje jen Beat 😠. Na ten ořechový mám taky zálusk, mám takový malý korpus na věneček na "domácí" dveře, tak na ten snad něco nasbírám. 😉
@benjik Tak to je super, až půjdu na poštu, koupím známky a napíšeme taky. 🙂 Tak to sem pak hoď, dííííky.
Tak chci letos konečně udělat ten bílý a ten pomerančový mě taky láká.

kri
4. říj 2013

Tohle chci letos taky udělat, zatím jsem jen zkoušela jednu kytičku a jde to dobře 😉.

benjik
4. říj 2013

@kri ty kytičky vypadají dobře,máš návod?

benjik
4. říj 2013

@kri dík,ta ozdobná koule z nich vypadá dobře

benjik
4. říj 2013

@kri a ten stromeček by mohl být dobrý dárek

kri
4. říj 2013

@benjik jj to jo, taky už jsem nad ním přemýšlela, třeba pro babičky 😉

cirrusa
4. říj 2013

@kri dej si do googlu "christmas radio" a vyjede ti toho hafo...Já ujíždím na níže uvedneém, můžeš si vybrat dle stylu 🙂

http://old.accuradio.com/more/accuholidays/