Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

framboise
4. lis 2012

Dál se dají vyrábět šperky, keramika, pomalovat ručně květináče, vyzdobit nebo úplně udělat diář, různé věci s fotkama, ...

Vidím, že na tom apetitu už to nejde ty recepty, tak to už neporadím ☹.

benjik
4. lis 2012

Tak jsem se rozhodla,že si udělám radost a objednám si dřevěnou formu na perník.

marhulinka
4. lis 2012

Já dávám vyráběné dárky - kuličkové stromečky,věnečky a pak domácí pečený čaj🙂

benjik
4. lis 2012
benjik
4. lis 2012
kri
4. lis 2012

Holky super, zase takové inspirace! 😵
Ten nápad s postavičkama z domácí mandlové hmoty je super, peču dortíky a malej potahovku miluje! 🙂
Já už dělala na vánoce kde co ... gelové svíčky, mýdla, sádrové svícínky, šperky z korálků, bambulkové šály, oubrouskované kde co 😉
Tedy už budu muset začít něco dělat, abych vůbec stihla všechno co jsem si vymyslela! 😎

benjik
5. lis 2012
vvvecna
5. lis 2012

tak jsem holky pokoupila na zdobení věnečku a na taky na ten stromeček,jenom nikde nemůžu sehnat ten kužel z polystyrenu,tak ho asi udělám ze čtvrtky

vvvecna
5. lis 2012

@kri kdes vzala ten návod na tu háčkovanou dečku?

kri
5. lis 2012

@vvvecna kuk tady http://www.facebook.com/media/set/?set=a.383995... má tam strááááááááášně moc háčkoví inspirace! 😉
jinak já jsem ten polystyrenový kužel sehnala na kreativní výstavě, ale měli by to mít i ve výtvarných potřebách.

benjik
6. lis 2012

Holky,já mám takovou radost - manžel mi jako předčasný vánoční dárek dá vánoční focení Já to hrozně moc chtěla,jen ted když máme napjatý rozpočet,tak jsem to nechtěla objednávat.No před chvílí jsme se domluvili,že to budu mít jako dárek

kri
6. lis 2012

@benjik jé to je super! Taky bych chtěla jít na takové focení, ale přesně, teď na to tak úplně není! ☹

vvvecna
6. lis 2012

@kri já ho právě vůbec nesehanala nikde v celým městě :(

benjik
6. lis 2012

@kri no já to nakonec asi neobjednám,za ty samý prachy budu mít nový foták,ten bude lepší než 5 fotek.

palomitacheca
6. lis 2012

@benjik na kolik to focení přijde?

benjik
6. lis 2012

@palomitacheca tohle mělo být mini focení 5 fotek za 400,-,ale bez tisku,jen s uložením na úschovně.cz,každá další by stála 60- a od objednávky nad 600,-dostaneš fotky na cd.
Jenže když jsem si to spočítala i s dopravou a tiskem je to přes litr a za to mám už foták.Máme jen na mobilu a s tím se večer moc fotit nedá.

palomitacheca
6. lis 2012

@benjik tak to je ten foťák lepší nápad 🙂

misana
autor
7. lis 2012

Holky,dneska jsem si koupila blesk speciál Vánoce,tak už se těším na vačer. Zapálím svíčku,uvařím asi svařáček a budu rozjímat 🙂

benjik
7. lis 2012

@misana já na něj dneska koukala a v ženě a život je speciál pečení

benjik
7. lis 2012

Zítra vychází další speciál praktické ženy.

benjik
7. lis 2012

Zrovna projíždím recepty na mmb,dala jsem si ty nejoblíbenější,to je inspirace!

kri
8. lis 2012

Opět trocha inspirace 😉

kri
8. lis 2012

@benjik jé to jsem dělala loni na přáníčka! A v prosinci jdu na kurzík. 😉

marhulinka
9. lis 2012

Krásné tipy tady zase jsou. Já teď mám nějakou lenivou a nechce se mi nic dělat 😀 ☹ Dopoledne jsem čilá,ale to se věnuju prckovi a děláme něco spolu,ale né vánočního - chystáme se teda na přáníčka,tak to asi o víkendu. Po obědě usínám ve stoje,odpolko si jdu na hodinu dvě lehnout a říkám si,že alespoň něco udělám večer - no a výsledek? Nakonec jdu stejně brzo spát 😅 Tak doufám,že mě to přejde,mám tu nachystané ve skříni věci na tvoření

marhulinka
9. lis 2012

Tak nakonec jsme dneska začali přáníčka 😵 Navrhla jsem to a Kubík nadšeně se hrnul ke stolku😀 Takže máme základy - já namalovala navrch stromečky,které bude pak on dozdobovat,musíme nechat zaschnout. Dovnitř otiskl svou ručku a vedle dopíšu přání 😵

beruskanula
9. lis 2012

@marhulinka : my se chystame zitra na darek pro moji mamku k narozeninam, chceme udelat i pranicko a asi se vrhnem na kalendar 🙂 , plus bych o vikendu jeste chtela udelat zimni dekoraci na dvere 🙂

a v tydnu se taky pustime do vanocnich pranicek 😵 😎

marhulinka
9. lis 2012

tak krásné tvoření 😵

Já teď večer pod světlem zjistila,že malý má krásný zelený temperový melíry 😀 😀 Načež mi manžel se smíchem hlásil,ať se nesměju,že já tam mám žlutý 😅 😀