Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
19. říj 2013

@granda ty vykrajovátka znám,já se pořád chystám koupit Chipa a Dale,když nám tu běhají veverky

benjik
19. říj 2013

@granda nám loni syn nadílku prospal,usnul v židličce po večeři

granda
19. říj 2013

@benjik tedka akce,, zítra jedu!!!

granda
19. říj 2013

@benjik taky chcim další

benjik
19. říj 2013

@granda v akci jsou vždy min.2x

granda
19. říj 2013

@benjik no ja je mam koupeny prez aliexpres... a mam holku a kluka,,,, no nase princezna je dost ciperna,, tak ta asi neusne... zatím se ji to nepodarilo,, spise vydrzí byt vzhuru dokud nepadne...tak jsem zvedava, jak to dame... chci stromeček strojit vecer, aby rano koukala... a dárečky tam asi dame...nebo ja nevim jak to udealt.. budu mit stromeček do silvestra a novy rok..pak to odstrojime.. protože budu doma sama a asi bych to neuhlidala

benjik
19. říj 2013

@granda já je budu brát z cukrářského shopu.U nás se zdobí den předem s dětma,ale rozvěcí až 24. Loni muž dcerku odvedl,že jdou vyhlížet Ježíška a já to tam honem dala.No ale letos přemýšlím,že dám dárky v klidu v době odpoledního spánku,ale s tím,že se rozbalit smí až po večeři.

granda
19. říj 2013

no mi letos muzem delat vselijak,ale pak budeme muset najet na nejakou tradici.. asi budou chodit zviratka do lese a pak k babicce,, mame ji vedle, tak využijeme, a ja to tady rychle nastrkam a pak budu delat je.... mame spolenou kuchyni s obyvakem...tak nevim jak, to delat, když nezavru dveře!!!

granda
19. říj 2013

@benjik ja dala za jedno baleni, dva kusy 50,.

benjik
19. říj 2013

@granda tam asi za 70,-,ale já si rovnou koupím i věci na pečení,takže je mi to jedno.No my máme jídelní stůl v obýváku,zavřít nemám jak - máme otevřený prostor s kuchyní a chodbičkou do děcáku.Asi pošlu děti i s mužem zkontrolovat stromeček v děcáku

misana
autor
24. říj 2013

2 měsíce 😉

benjik
25. říj 2013

@misana ach 😵 jen kde na tu krásu vzít?

eimmy
25. říj 2013

ahoj holky, sháním vanoční povlečení a nikde jsem na nic nenarazila, nemáte typ?????

benjik
25. říj 2013

@eimmy magnet a best4home

eimmy
26. říj 2013

@benjik děkuji

misana
autor
26. říj 2013

@eimmy kdyby jsi našla ještě nějaké stránky,tak mi prosím písni 😉

benjik
28. říj 2013
adelka21h
31. říj 2013

Ja blbnu uz od července. :D Dárky už jsem nakoupila všem, akorat to zabalit, upect cukroví, koupit stromeček, udelat salát a řízky a můžeme slavit. :D

benjik
1. lis 2013

Krásný 1.listopad! Blíží se to blíží!

kri
1. lis 2013

Ahojky holky, tak se hlásím po delší odmlce, odešel mi noťas, tak jsem byla bez netu. Horší je, že jsem přišla o všechny fotky včetně těch pro inspiraci. ☹ Modlím se, aby se dali ještě vydolovat, mám tam samo i všechny fotky dětí a jak jinak nikde jinde je uložené nemám. 😢
Ale teď z veselejšího soudku. Už se nám to blížííííí! Včera jsem si byla nakoupit špendlíky a chci se vrhnout na věneček z odličovacích tamponků a taky na zvonečky ze stužek. Taky pomalu začínám dělat dárečky, kupované už mám doma všechny kromě asi 2, které jsou objednané. 😉
O víkendu jsem dělala věnce na dušičky na hroby, tak jsem si to vyzkoušela a za měsíc adventní! 🙂

benjik
1. lis 2013

@kri snad se to zachrání,pokud přežil harddisc,tak to půjde

kri
1. lis 2013

@benjik no právě, že prý nepřežil ☹, sice to někde dělají, ale je to strašně drahý. Zkusím to dát známému, snad dokáže zázraky!

kri
1. lis 2013
benjik
1. lis 2013

@kri to ano,v řádu tisíců,ale zas co by člověk pro ty vzpomínky neudělal.

kri
1. lis 2013

@benjik jj přesně

benjik
1. lis 2013

@kri nám se stalo,že pc po přestěhování začalo jet úplně nanovo.Vše pryč.Muž sice nakonec vše zachránil,jen já už dva roky třídím x tisíc fotek,některé se obnovily i 20x a je to totálně přeházené