Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
29. lis 2013

@zelva ne to je jeho drahá šefová.Já s ní domlouvala jeho volno na středu,mám poslední termín na uz a ona mu dala denní! Jestli si muž nebo tchýně nebudou moct prohodit služby,tak nevím - asi děti uvážu před budovu 😝

zvirka
29. lis 2013

@benjik Tak babička to prostě bude muset pochopit, nedá se nic dělat. Ale teda taky nechápu, že chlapovi s dvěma malými dětmi dají celé Vánoce takové směny....

benjik
29. lis 2013

@zvirka kdybys šéfku znala pochopila bys 😝 No my k babi chtěli 26,jenže to má Michal konečně volno a bude si chtít užít děcka a spát tam.Takhle tam musím jet 25, a spát tam,i když jsem si chtěla užít klid doma.

benjik
29. lis 2013

a dospat se,jsem chtěla napsat.

benjik
30. lis 2013

@kri už ti přišla odpověd od Ježíška?

benjik
30. lis 2013

Holky,mě ráno přišel chlap úplně skleslý,že ani jeden svátečný den si děcka pořádně neužije.Je neuvěřitelný,jakou moc mají děti - chlapa,co nesnášel vánoce,div nedonutí k slzám,že s nimi o vánoce nebude.

kri
2. pro 2013

@benjik Ahojky, prosím tě, ještě jsem to neposlala, byla jsem s nemocnýma dětma doma a manžel je celý dny v práci, od rána do večera. Ale už konečně začíná dělat normálně a zítra už maže Fík do školky, tak to pošlu, snad ještě stihne přijít odpověď.
Co tobě, přišlo vám už něco?

kri
2. pro 2013

Můj letošní adventní věnec. Ještě musím dodělat ten na dveře. 😉

benjik
2. pro 2013

@kri jaj nemoci jsou svinstvo.Mě ještě ne,posílala jsem v úterý,trvá to 2-3 týdny

kri
2. pro 2013

@benjik noo tak to abych to zítra fakt poslala!

palomitacheca
3. pro 2013

Ježíšek se činil, už nám od něj dorazil pohled 🙂

kri
5. pro 2013

Holky tak konečně dodělaný věnec na dveře 😉

zvirka
6. pro 2013

@kri Krásné věnečky 🙂 My jsme letos koupili, adventní charitativní, peníze jdou na sirotky v Mongolsku, přes Charitu Olomouc.

Jinak mně právě velmi pomalu opouští křeč v ruce, ale sláva, perníčky nazdoeny 🙂 No na to, že jsem dělala podruhé v životě, tak se musím pochválit 😎

tututa
6. pro 2013

my si pustili s kocourkem )1 rok) Rybovku už v říjnu, pač ji má rád...

kri
6. pro 2013

@zvirka děkuji. 😵
Tedy perníčky jsou krásný a že jich je! 🙂 Já se na ně chystám zadělat, mám recept od tchýně na perníčky co jsou hned měkké. Chtěla jsem dětskému osazenstvu rodiny udělat chaloupky. 😉

zvirka
7. pro 2013

@kri Já jsem taky dělala hned měkké, abychom mohli uzobávat. Tchýně nám donesla svoje, ale ty jsou měsíc tvrdé a až pak měknou, Mireček je teda chroustal i tak, ale nám s manželem moc nejedou. Půlku dáme na stromek, tak toho zas tolik není.
Pak dej určitě fotku chaloupky, to se těším, na to bych si netroufla.

zvirka
7. pro 2013

@kri A děkuji za pochvalu 😵

palomitacheca
18. pro 2013

Vcera jsem zabalila prvni mini darecky 😀 jsem zvedava na reakce obdarovanych 😀 navic mi vcera milacek psal, ze dostal neco v praci a da mi to na Vanoce, tak jsem zvedava, co to bude 😀 letos je T-M nejaky stedry 🙂

benjik
23. pro 2013

Holky,všem krásné vánoční svátky! My už to máme za sebou a byla to nádhera 😵

misana
autor
3. zář 2014

Ahoj holky,tak už se nám to pomalu zase blíží 😀 Těšíte se? 😉

kri
4. zář 2014

@misana ahojky, já joooo!!! 😀 Už sem nakukuju asi týden, ale pořád jsem si říkala, že ještě nebudu psát, abych nevypadala jak blázen. 😝 😀 Už mám nakoupených i pár dárečků (nakupuji v průběhu roku) a spoustu plánů na doma dělané dárky, jedlé i nejedlé. 😉 S některými už budu muset začít, abych to vůbec stihla. 😉

misana
autor
4. zář 2014

@kri jéé,tak to jsem ráda,že nejsem sama 😉 Klidně jsi mohla napsat,já jsem taky dlouho váhala 😕 Já už mám taky pár dárečků...

misana
autor
4. zář 2014

Dneska je třeba venku krásné počasí,ale když teď bylo tak škaredě,tak to mi to šrotilo,jak blázen 😀 A vánoční filmy a pohádky už mám vvtahnuté 😵

texetka
5. zář 2014

Já už mám seznam dárků . Jen je nakoupit. 🙂 nakupujeme každý rok už od léta, jednak aby se peníze, co utratíme rozprostřely do delšího období a jednak, že nesnášíme předvánoční hysterii v obchodech . Kupujeme jen drobnosti, tak do 1000 kč za osobu.

benjik
6. zář 2014

Já už mám doma knížky pro dèti,další na cestě.Hračky vyhlédnuté.Ted každý měsíc nèco koupím a bude to.V dnešní době není bláznovství vánoce plánovat sotva jedny skončí.Alespon peněženka pak nespáchá sebevraždu.

sulemina
6. zář 2014

já už přemýšlím, jak bude vypadat má vánoční výzdoba-))

mon_88017
6. zář 2014

tady s vánocema blbne tak akorát @pupickova 😀 že jo, Pupííííí? 😀

pupickova
6. zář 2014

@mon_88017 ty vole, tohle byla dobrá telepatie...akorát jsem si to tady pročítala a najednou upozornění ... 😀 😀

pupickova
6. zář 2014

@mon_88017 a jinak já teda rozhodně neblbnu 😝 😀

mon_88017
6. zář 2014

@pupickova šak už tě znám jak svou fr..., jak svůj sandál 😀