Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
24. říj 2012

Právě jsem vymyslela dárek pro manžela - do zapalovače mu nechám vyrít fotku dětí.

framboise
24. říj 2012

@beruskanula já mám v hlavě spíše práci 😀 . Ale jinak jooo jsem ráda, že mám ty dárky celkem pořešené, na to jsem si čas našla 😅 .

beruskanula
24. říj 2012

@framboise : to vis, jak jsem doma... 😀 😎 🙂

kri
25. říj 2012

Tak mi přišel adventní Dekor (časopis) a už mě svrbí ruce. Je tam krásné perníkové městečko, tak asi neodolám a kromě klasické chaloupky udělám i pár domečků. Chaloupky chci dělat jako dárky dětem v rodině.
Jinak mi děláme kromě perníčků ještě linecký, oříškové rohlíčky, myslivecké knoflíky, slepovaná rumová kolečka, oříškové sněhové pusinky (několik várek, hned se sní), košíčky s oříškovou náplní zdobené čokoládou, křehké máslové hvězdičky, nepečené kuličky v šokoládě, vánočka a čokoládový likér z Brendy (ten dělám i ako dárek do ozdobených flašek). 😉
To je základ a pak zkouším vždycky ještě tak 2 nové druhy.

benjik
26. říj 2012

@kri můžeš tu stránku s městečkem odfotit a dát sem?

benjik
26. říj 2012

Holky,minulý týden vyšla šikovná máma za 12,- a v úterý vyjde vánoční překvapení.

kri
26. říj 2012

@benjik No jasně, ještě mrknu do dalších časopisů přímo o perníčkách, nafotím a vložím. 😉

benjik
26. říj 2012

@kri a já projedu dortománii

kri
26. říj 2012

@benjik jj taky kupuji, ale už to není úplně co to bývalo. Loni tam byl krásný dortík ve tvaru svíčky, nějak na něj už nedošlo, ale letos bych ho chtěla udělat. 😉

kri
26. říj 2012

Tak první inspirace, ještě mě zaujal i věneček s perníčkama z plsti a stromeček s bambulkama 😉 Další až přijdeme z nákupu a nabije se mi baterka. 😝

vendullka
26. říj 2012

@kri Ozdoby z plsti jsou super Zrovna včera mi přišel balík s lstí, tak už vím co budeme tvořit🙂)))

tajemna30
26. říj 2012

@benjik Prosím tě to Vánoční překvapení jak zmiňuješ - to je nějaký časopis, nebo je to Šikovná máma nějaké speciální číslo. Omlouvám se za blbý dotaz ale já tyhle časopisy vůbec neznám.

tajemna30
26. říj 2012

@kri to jsou nááádherné věci co jsi sem nascanovala

tajemna30
26. říj 2012

Jinak se omlouvám že Vám sem "vpadám" do diskuse, ale na hlavní straně na mě vykoukla tahle diskuse, a zaujala mě. Já už také začínám být naladěna na Vánoce - chystám první věci, dárky už docela mám ... a hrozně se těším jak s malou budeme tvořit.

vendullka
26. říj 2012

@tajemna30 Klidně vpadni🙂

tajemna30
26. říj 2012

@vendullka děkuji děkuji 😉 někdy zase písnu

tajemna30
26. říj 2012

@beruskanula to jsme na tom stejně, taky po nocích hledám, co vytvořit čím dozdobit .... atd. ale ne na vše jsem šikovná, takže něco si raději koupím ....

benjik
26. říj 2012

@tajemna30 překvapení -časopis,tohle je vánoční speciál.

benjik
26. říj 2012

Tohle je super recept na perníčky - jsou vynikající
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28650

benjik
26. říj 2012
framboise
26. říj 2012

Toto bude naše barevná kombinace pro tento rok 🙂

benjik
26. říj 2012
misana
autor
26. říj 2012

@benjik málem nedýchám,nádherné!!!!

benjik
26. říj 2012

@misana mít na to šikovný ruce a trpělivost 😖 Jenže to nemám 😖

kri
26. říj 2012

@benjik ten svícen je dokonalý! Taky bych si chtěla udělat perníkový svícen, ale takovou nádheru tedy fakt nesvedu. 😖