Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
30. říj 2012

@beruskanula já můžu zas osobně z popronu a ještě budu objednávat z rodinného knihkupectví,taky na osobní odběr.

benjik
30. říj 2012

@palomitacheca já se letos držím,zatím mě ještě muž nezabil 😀

beruskanula
30. říj 2012

@benjik : ty osobni odbery jsou super🙂

palomitacheca
30. říj 2012

@benjik to máš dobrý 🙂 mě v tom přítel ještě podporuje 😀 už se těším, až to bude všechno, jen nevím, jak pak odolat a ještě něco nedokoupit 😀

benjik
30. říj 2012

@palomitacheca ale můj taky,do chvíle placení 😀

benjik
30. říj 2012

@beruskanula a ted máme i alzu,což je taky bomba

palomitacheca
30. říj 2012

@benjik je fakt, že mi ještě radí, co koupit, ale platím to já... 😀 no on se taky plácne přes kapsu, dostanu od něj focení naší rodinky 😀 a pod 5000 se asi určitě nevlezeme...

benjik
30. říj 2012

@palomitacheca dá se sehnat i kolem tisícovky dvou,ale zas to je jen pár fotek omezené pozadí atd.

palomitacheca
30. říj 2012

@benjik tak sehnat levnějšího by určitě šlo, ale půjdeme ke stejné fotografce, co nám dělala těhotenský fotky 🙂 tu už máme ověřenou a při focení jsme si sedli, tak snad to i tentokrát vyjde stejně úžasně 🙂

benjik
1. lis 2012

Obi vánoční katalog
http://www.iletaky.cz/obi-9253

marhulinka
1. lis 2012

@benjik ha a já v sobotu jedu do Ikeiiiiiiiiii🙂 tak se těším,budu mít na vše klid,abych si to prošla a snad něco i pokoupila 😀

kri
2. lis 2012
kri
2. lis 2012

A zase trocha tvořivé inspirace 😉
Korálkový rampouch - navléct, zatočit a udělat očko
Na ten korálkový stromeček mám návod, je to krásný, ale docela piplačka 😉 Jednou až bude čas ho snad vyzkouším 😝

benjik
2. lis 2012

@kri jsi pozadu,kik leták jsem sem dávala o dvě stránky dřív 😀

benjik
2. lis 2012

@marhulinka Mě ikea moc nezaujala,obi mi příjde mnohem lepší.

benjik
2. lis 2012

toto je krása

marhulinka
2. lis 2012

@benjik no já tam nejedu naštěstí po ničem vánočním - teda jo po dárcích,né po výzdobě 😀 výzdobu mám novou z loňska,včera jsme přikoupili další obrázky na okna.

marhulinka
2. lis 2012

@benjik místo plyšáka tam úplně vidím Mrazíka 😉 😵

benjik
2. lis 2012

@marhulinka jo tak,pro dárky jedu taky

marhulinka
2. lis 2012

@benjik .-) no já dneska ani nedospím,nebyla jsem tam ani nepamatuju...nejprve Ikea pak nějaké obchody,protože si musím nakoupit něco na sebe 😀 Prcka máme do neděle u babi a dědy,tak toho musíme prostě využít a dokoupit dárky.

kri
2. lis 2012

@benjik jé vidíš, jsem nějak přehlídla 😅 😀 . Ten stromeček je krásnej, já bych chtěla jeden udělat jen s perníčkama a mašlema. 😉

Holky já chci taky do Ikeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Jenže nás teď čekají ještě narozky Vikýska a zítra má synovec, tak pak se na to dokupování dárečků pořádně vrhnu, ale nám nikdo nehlídá. ☹

benjik
2. lis 2012

@kri my taky nemáme hlídání,tchýně hlídá děti švagrové,mojí mámě děti nesvěřím a prababi to dýl jak hodinu nedá.

palomitacheca
2. lis 2012

Tak mi dorazil další vánoční dárek - 6 lahví mešního vína. Teď jen vymyslet, kam ho schovat 😀

benjik
2. lis 2012

@palomitacheca mezi věci na úklid,tam chlapi moc nelezou

kri
2. lis 2012

@palomitacheca 😀 no 6 lahví, to není málo, to tedy nevím.

@benjik my máme tchýňovce v Plzni a naši jsou v Praze. Ty tedy taky hlídají ségře, ségra bydlí u babi (prababi), takže jí taky hlídá. K nám sice jezdí naši na víkendy (máme u nich v baráčku předělané patro na byt), tak na chvíli tedy pohlídají, ale né přes noc. 😒

palomitacheca
2. lis 2012

@benjik tam by se to nevešlo 🙂 šoupla jsem je pod postel. Tam se taky neleze a mohlo by tam být trošku chladněji 🙂