Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

beruskanula
28. říj 2012

@framboise : krasa 😵 😵

benjik
30. říj 2012

Ahoj holky,díky těšení na vánoce jsem nestihla udělat podzimní výzdobu 😅 I když díky počasí venku,by to bylo asi vtipný,to už můžu dát rovnou vánoční 🙂 Včera a dnes jsem poobjednala dárky dětem,tak už jen pár drobností v obchodech a mám hotovo.

misana
autor
30. říj 2012

@benjik Tak to jsi šikovná 😉 Já mám zatím jen jeden dáreček 😒 😠 Ale mám vystřihnutou výzdobu do oken 🙂 😉

benjik
30. říj 2012

Holky,kuk další speciál šikovné mámy - perníčky
http://praktickazena.vlasta.cz/

benjik
30. říj 2012

@misana to spíš kvůli penězům,nemůžu to koupit najednou 😖 Na vystřihování ozdob už se třesu,jen čekám až bude alespon 1.listopadu.At s tím neblbnu moc předem.

benjik
30. říj 2012

další tvoření
Filigrány http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2557

marhulinka
30. říj 2012

@benjik nápodobně,letos jsme taky podzim nějak přeskočili

benjik
30. říj 2012

@marhulinka hlavně,že sem pořád hledala inspirace na podzimní tvoření a pak to bylo jen až zítra,až zítra 😀 😝

palomitacheca
30. říj 2012

Já dnes objednala další dárky, ještě jich mám pár vyhlídnutých, tak je postupně doobjednám 🙂

marhulinka
30. říj 2012

@benjik nojo my nasbírali hory listí,že si uděláme věnec na dveře a nakonec jsme je jen natírali a obtiskávali😀 Ale joo tak udělali jsme zvířátka z kaštanů - toť asi vše k podzimu 😀

benjik
30. říj 2012

@marhulinka my taky obtiskávaly,ke zvířátkům jsme se nedostali,hlavně,že máme kaštany 😝

benjik
30. říj 2012

@palomitacheca tak povídej,cos objednala

marhulinka
30. říj 2012

@benjik kaštany odneste zvířátkům do lesa 😉 No hold je to letos nějaké vše dřív...ale zase to vánoční těšení a chystání je lepší.-)

beruskanula
30. říj 2012

ahojky holky

darecky kupujeme prubezne jako benjik 🙂 a co se vyzdoby tyce, tak podzimni mame 😉

benjik
30. říj 2012

@marhulinka tak 20 kaštanů asi ne 😅 Dám je na zahradu,ono si je někdo vezme,stejně jako všechny lískáče.

marhulinka
30. říj 2012

@benjik 😀 no tak to jo...já už myslela,že jste na tom jak my - pilný tatínek nám přinesl ohromnou narvanou tašku😀 si myslel,že se doma nudíme

marhulinka
30. říj 2012

Jo ale co mě dneska udivilo,už jsem viděla dvě vánočně vyzdobená okna 😝 vločky,sněhuláci...chudáci jsou asi zblblý z obchoďáků...

palomitacheca
30. říj 2012

@benjik dnes jsem objednala 6 lahví mešního vína pro dědu a pro přítele (každý dostane 3), zítra by mi měly dorazit fotoalba pro babičky, tak pak do nich můžu dát těhotenský profi fotky. Za měsíc jdeme na další focení, tak pak jim tam přidám i ty další fotky 🙂 taky už mi dorazil Okresní přebor s půllitrem pro přítele, tak mu ještě musím doobjednat hrnky a misku FC Chelsea. Jako naschvál má zrovna eshop údržbu 😀 pak mám ještě v plánu objednat z popronu nějaký hračky pro děti a umělý zvířátka pro babičky a to už asi bude pomalu všechno 🙂 jinak už delší dobu máme doma ty lístky na dinosaury, nitro circus, apassionatu a carminu buranu, pro babičku kafe... ještě vlastně musíme zajet do Roudnice dědovi pro víno z rodnýho kraje, ať má radost 🙂 nejdřív jsem si říkala, jak bude letos vymýšlení dárků složitý, a ono to vymýšlení jde samo 🙂

benjik
30. říj 2012

@marhulinka nene,veverky a školáci byly rychlejší 😀

benjik
30. říj 2012

@marhulinka moje máma je schopná si ozdobit stromek i v červenci 😀

benjik
30. říj 2012

@palomitacheca z popronu jsem včera objednávala knížky

palomitacheca
30. říj 2012

@benjik já si tam chci objednat sadu DVD Líbáš jako..., pro Janičku nějakou hračkou, pro Páťu chci hračky a barvičky do vany a pak ty zvířátka. To zas bude drahý... Letošní Vánoce budou celkově nějak moc drahý 😀

beruskanula
30. říj 2012

ja beru knizky z bux. cz 🙂 , maj super ceny, navic si je vyzvednu u nas 🙂 , tze neplatim postu

z popronu jsem hodne objednavala driv🙂-kdyz jsem byla jeste svobodna 🙂