Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
13. říj 2012

Zdravím holky,já bych mohla mít předvánoční čas snad celý rok 😀 Miluju pečení,už od konce srpna se třesu na nové časopisy s recepty. 😵 Mám ráda světýlka a světelné ozdoby,jak blikající barevné kýče,tak jednobarevnou klasiku.Přestěhovali jsme se do domečku,tak bych ho ráda měla ozdobený i zvenku a zahradu také.
Jen mě mrzí,že to bývá tak drahé. 😖 .

benjik
13. říj 2012

@vendullka šikovné ruce

mifinka
13. říj 2012

@vendullka můžu se tě zeptat čím to zdobíš? Jako zdobičku ?

vendullka
13. říj 2012

@mifinka igelitovým nebo celofánovým sáčkem.
@benjik 🙂

mifinka
13. říj 2012

@vendullka Ty bláho , já myslela že na to máš nějaké nářadíčkol já at se snažím jak se snažím.. tak to tak hezky nevypadá.. A to máš klasika, bílek s cukrem?

vendullka
13. říj 2012

@mifinka Nene, opravdu jen sáček🙂 Ano, bílek s cukrem.

mifinka
13. říj 2012

@vendullka no.. tak to mám co dělat 😀 já právě koukala po nějakém nářadíčku, vyždycky se u toho se sáčkem strašně vztekám, dělala jsme to i párátkem.. ale vždycky to vypadá spíš jak od malého dítěte 😀

vendullka
13. říj 2012

@mifinka určitě to není tak zlé🙂

kri
13. říj 2012

@vendullka škoda, že nemáš fotečky i těch chaloupek, bych se inspirovala. Někde mám vyfocený ty moje, ale taky to nemůžu najít.

kri
13. říj 2012

@benjik Tak to jsme na tom stejně 😀 , už dělám rozpis cukroví a sháním novou inspiraci. Mám pár druhů stálého cukroví a pak vždycky zkoušíme ještě něco nového. 😉
Jj světýlka na ven jsou pěkně drahý, vždycky si říkám, že je koupíme po vánocích když jsou výprodeje a pak na to zapomenu. 😠

benjik
13. říj 2012

@kri já na to po vánocích tuplem nemám 😝 😀 a pak jsou vyprodaný

kri
13. říj 2012

@benjik no asi tak nějak 😀 😝

misana
autor
14. říj 2012

@benjik letos už jeden časopis s recepty vyšel 🙂

kri
14. říj 2012

@misana mě jeden přišel z Praktickou ženou, je sice loňský, ale já ho neměla. Tak už jsem ho prostudovala. 😉

Holky kolik pečete druhů cukroví? Já vždycky říkám, že už toho tolik péct nebudu a nakonec je toho víc než dost! 😀

vendullka
14. říj 2012

Taky mám některé druhy stálé a pak prá zkušebních, většinou jich mám pak kolem 12druhů, někdy víc někdy míň. Ale u nás je jedlíků plno, takže nemusím mít obavy, že bych něco vyhazovala🙂

benjik
14. říj 2012

@misana jeden?Už asi tři 😀

kri
14. říj 2012

@vendullka tak to máme podobně a když se náhodou stane, že něco zbude, dám to zamrazit a v létě to vyndám. To cukroví je pak snad ještě lepší. 😉

misana
autor
14. říj 2012

@benjik fakt? No to mi naříkej 😠 Které?

misana
autor
14. říj 2012

@benjik opr.: neříkej 😉

vendullka
14. říj 2012

@kri K mrazení se u nás opravdu ještě nedostalo🙂))

vendullka
14. říj 2012
kri
14. říj 2012

@vendullka no my tedy většinou zamrazujeme cukroví co dostaneme od tchýně a mamky. To naše taky moc nezbývá. 😉

@misana tak ty jsou dokonalé! Já mám dvě veliké dřevěné dekorace co jsem loni koupila ve výprodeji po vánocích, ale nesvítí. Tak možná neodolám, bože to zase bude peněz! 😀 😝 😎

kri
14. říj 2012

Tenhle věnec bych letos chtěla vyzkoušet a taky ten z odličovacích ubrousků. 😉

benjik
14. říj 2012

@misana chvilka,bajéčné recepty a u tamtoho si nevzpomenu na název

misana
autor
14. říj 2012

@benjik tak mám akorát tu chvilku... Ale těším se až vyjde blesk special a překvapení speciál. 😉

misana
autor
14. říj 2012

@kri krásný a super nápad. A jaký je ten z odlič.ubrosků?

benjik
14. říj 2012

@misana nápodobně,jinak tu mám časopisy i 13 let starý.

vendullka
14. říj 2012

@benjik Taky mám i staré časopisy, a kolikrát se nestíhám divit, kolik receptů je v těch nových stejných jako nivinka🙂

kri
14. říj 2012

@misana taky kupuji blesk speciál a je pravda, že se ty recepty dost opakují.
Tak jsem ho našla, dají se i obarvit a někde jsem viděla i nazdobený, ale ten nemůžu teď najít. 😉