Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

palomitacheca
2. lis 2012

@kri no jo, oni po míň lahvích neposílají 😀 mají na to veliký polystyrénový termobox. Láhve byly studený, tak jsem je v něm nechala, aby jim bylo líp 🙂 teď docela lituju, že tu nemáme sklep...

benjik
2. lis 2012
benjik
2. lis 2012
benjik
2. lis 2012

@kri já můžu mít hlídání,abych oběhla obchody max po městě,jenže potřebuju do Prahy a to je min.na půl dne.

kri
2. lis 2012

@benjik jo to máš pravdu 😀! Ten stromek je super! Mám doma ten korpus, tak asi vyzkouším.

benjik
2. lis 2012

@kri já ted přemýšlím,jestli vůbec něco objednávat přes net (tamtu objednávku hraček mi vystornovali,že to nemůžou doručit po datu,co jsem chtěla) nebo si oběhat obchody,stejně,když do nějakého vlezu,tak tam nechám peněz a peněz.

kri
2. lis 2012

@benjik tedy já než odpovím, tak už je tu spousta další inspirace! Tedy ty mi dáváš, teď mám celý večer co dělat. To tedy nevím kdo za mě vyžehlí. 😝 😀

palomitacheca
2. lis 2012

@benjik já teda preferuju objednávání po netu. Nemusím složitě hledat, kde mají přesně to, co bych chtěla. A navíc se 2 dětma je to fakt náročný. Hlídání si sice domluvit můžeme, ale to je jen na chvíli, abych byla doma dřív, než dostane Jaňule hlad.

benjik
2. lis 2012

@palomitacheca já taky přes net raději,ale právě že stejně pak pokoupím,co mi příjde v obchodě pod ruku.Asi to udělám půl na půl

benjik
2. lis 2012

@kri máš to dobře pověsit,pak žehlit nemusíš. 😀

benjik
2. lis 2012

Jo a na praktické ženě se dají za 40,-stáhnout různé publikace s vánoční tématikou.

palomitacheca
2. lis 2012

@benjik takový to, když narazíš na něco, co se ti moc líbí a musíš to koupit? To znám 😀

kri
2. lis 2012

@benjik no já tedy něco objednávám, ale raději mám nakupování v obchodě, kde si to můžu ošahat!

kri
2. lis 2012

@benjik 😀 no neboj, minimálně polovinu jsem zredukovala, že se žehlit nemusí!

Ale je pravda, že tak nakoupím občas i to co "nemusím".

benjik
2. lis 2012

@palomitacheca ano přesně tak

benjik
2. lis 2012

@kri když tady všude je prd výběr a to co se mi líbí mají kolikrát za dvojnásobek toho,co na netu.

marhulinka
2. lis 2012

@kri my hlídání máme,moji rodiče by ho nejraději měli pořád 😀 on je miluje a já se na něj vždycky taaaaaaak těším🙂 No a tak tento víkend využiji na nákupy dárků a pak úklidu

marhulinka
2. lis 2012

@palomitacheca co někam do špajzky,nemáte? Já mám takovou až ke stropu a nahoru mi nikdo neleze,tak takové věci schovávám právě tam

marhulinka
2. lis 2012

Taky dárky objednávám přes net a dokupuju v obchodě,prostě tak půl na půl. Objednávám spíš hračky pro děti,vyjdou levněji než v obchodě

palomitacheca
2. lis 2012

@marhulinka bohužel. Původně jsem přemýšlela o jakékoliv skříni, ale celá ta krabice je rozměrnější než všechny naše skříně 😀 napadl mě i úložný prostor v gauči pro návštěvy, ale to je zase kousek od topení, tak by tam mohlo být teplo. Zatím to nechám pod postelí a až bude přítel v práci, tak láhve zkontroluju, jak jim je 🙂

marhulinka
2. lis 2012

@palomitacheca já bych pod postelí měla problém - to by rozhodně našel prcek 😀 Tak až budeš kontrolovat - né že je vypiješ!!!

palomitacheca
2. lis 2012

@marhulinka Páťa se na ně snad nedostane 😀 dá se to vytáhnout jen po odsunutí postýlky, jinak to ani vidět není 🙂 a vypití bych se nebála, protože mi alkohol nechutná 😀

marhulinka
2. lis 2012

@palomitacheca tak to je dobře.-) budou uchráněny. Já většinu dárků cpu do mé šatní skříně,proto ale musím nejprve udělat debordelizaci,aby se tam vešly,takže v neděli mě to čeká. A těším se pak na balení, to si vždycky vlezu na postel,dárky rozložím kolem sebe,pustím si pohádku na pc a kochám se a těším

marhulinka
2. lis 2012

@benjik nádhera!!!

palomitacheca
2. lis 2012

@marhulinka já už se na to balení moc těším 🙂 a na Štědrý den se nejvíc těším na to, co ostatní řeknou na to, co jsme jim dali 🙂

benjik
2. lis 2012