Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
3. pro 2012

@kri u nás taky sněží

benjik
3. pro 2012

@kri má to cenu s dětma dělat předvánoční úklid? 😀 😀 😀

kri
3. pro 2012

@benjik no s těma mýma dvěma šídlama moc né 😀 😀 😀

benjik
3. pro 2012

@kri nápodobně 😀 😀 😀

kri
3. pro 2012

@benjik 😀 😀 😀 koukám, že ty dětičky máme i skoro stejně starý, jen ty pohlaví opačně 😉 . Ono je snima radost dělat skoro všechno. Moje snahy o jakékoliv učení malej zdárně bojkotuje, jen když se chce jemu. A Viki, ta mi věčně visí na kalhotách, tedy pokud nejezdí závody s Fíkem ... autíčko v ruce a oba pěkně po 4 po zemi z obýváku do kuchyně a zase zpět! 😀

benjik
3. pro 2012

@kri ano,jakékoliv učení nových věcí Nelče mě stojí spoustu nervů a navíc nejsem obdařená trpělivostí 😝 Kubu zas pořád odněkud vytahuju nebo vytahuju něco z něj,funguje jak vysavač 😀 Stejně i když na letošní vánoce se těším,víc se těším na ty příští roky,až děti budou moct pomáhat oba.To jim pak dám těsto a půl dne bude od nich klid.

benjik
3. pro 2012

Muž zase perlil,dělala jsem perníky Mikuláše,anděla a čerta a on:"a co ty zajíci?Ty můžu taky sníst?"

kri
3. pro 2012

@benjik tak to je naprosto stejné jak u nás! 😀 Malá co vidí to strčí do pusu, všechno je ham a samozřejmě všude vleze za Fíkem a že jsou otevřené dveře vidí snad i za rohem a hned bere dráhu! Jo a s tím těstem, peču občas pro někoho dortíky a u Fíka vede potahovka, to vydrží sedět u stolu a válet jí, mačkat přejíždět autem a ve finále v něm zmizí! 😝
Jo příští rok by to mělo být o poznání lepší, doufám! 😎

benjik
3. pro 2012

@kri Já ve čtvrek dělala dort pro mojí babi,Nelča chtěla pomáhat,celý ho ozdobila 😀 Hodím zítra foto.Potahovka vede 😀 a tempery při tvoření.Z černého kotěte je během chvíle černo-červené aneb Nelinka obtiskávala tapičky,ocásek..... 😀

benjik
4. pro 2012

Fotky adventní výzdoby,stop vánočního skřítka,co si byl pro dopis Ježíškovi.a fotky prvního Nelinčina dortu.Omluvte kvalitu,foceno mobilem za šera

vvvecna
4. pro 2012

@kri ještě mám dotázek k tomu stromku z bavlnky,kolik nátěrů toho skla dáváš a po zaschnutí sundáváš tu bavlku i toho igelitu nebo ji na tom necháváš a drží to

kri
4. pro 2012

@benjik krásné tvoření a dortík je luxusní!!!! Je to šikulka! 😵

@vvvecna no já dělala jeden nátěr, je poznat kde je to natřené a kde ne a stačilo to. Já to nejdřív celé stáhla z té formy a pak vyndala tu folii. Nenechávám jí tam. 😉

kri
4. pro 2012

Moje vánoční tvoření ... adventní věnec, kouličkový věnec na dveře ložnice, namotávaná koulička na balonek a zvoneček z květináče (ten už mám od loňska). 😉

beruskanula
4. pro 2012

holky, krásné výtvory...

my taky tvorili-pranicka, pak kaprika se skorapkama 🙂 😉, vcera jsme delali jeste certa a mne se konecne povedla poleva na perniky, tak jsem udelala stromecek 🙂 😉 🙂

benjik
4. pro 2012

@kri ta oranžová se zelenou je super! Nela vaření a pečení miluje,ve 2.letech vymyslela sama plněné bramboráky - byly fantastické a ted dokaže říct,z čeho se které jídlo vaří.

hanicinka
9. pro 2012

Poradíte mi tu někdo jaký dárek pro kolegyni do práce k vánocům, jen maličkost, do 150kč, nevím si rady.Děkuji. 😉

framboise
10. pro 2012

Tak už mám 100% všechny dárky 🙂 . Sice ne vše podle úplně prvotního plánu, protože ne vše co e-shopy nabízejí mají, ale spokojená 🙂 .

benjik
12. pro 2012

@framboise já 100% pro děti,a prababi,z původního plánu sotva půlku,z toho samého důvodu.

benjik
12. pro 2012

@hanicinka láhev vína? Nebo ty vonné difuzéry?

benjik
12. pro 2012

Ahoj holky,tak už se to blíží? Jak jste na tom? Moje původní plány vzali krutě za své jak pečení,tak dárky.Nakonec peču jen pár kousků,at máme na Štědrý den,o svátky jsme jinak u babiček.Dárky ne vše se mi povedlo sehnat.Ale pro Nelinku vytoužené golfky pro panenku a autobus mám,stejně jako červený kamion o ,kterém tvrdí,že ho chce Kuba 😀 Jen kočár příjde pro Kubu až po vánocích 😖

palomitacheca
12. pro 2012

Pekla jsem v sobotu, Honza něco vezme do práce. Dárky máme skoro všechny, jen to zabalit. Zítra si vyzvedneme fotky, tak pak hned nechám některý vyvolat, ať to stihnou do Vánoc udělat. Ještě teda musíme počkat na fotoobrazy, ty začali dělat až dnes, protože se čekalo na upravený fotky.
@benjik

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca mě ještě z eshopu neposlali oblečení pro děti na vánoční focení babičkám a to jsem to před týdnem uzavírala z rezervace na objednávku.

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik snad to ještě přijde včas

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca ted jsem na to koukala,zítra to budu stornovat.Místo dobírky,tam najednou je platba předem,chyba v systému 😝 Mám jinou banku než oni,pošta už mi negarantuje doručení do vánoc.

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik no tak to je pěkný... já takhle nedávno objednávala hry. Chtěla jsem hlavně jednu pro tatínka, prý ji měl jako malý a moc se mu líbila. abych nevzala jen jednu věc, tak jsem přihodila další hry. A za nedlouho mi přišel mail, že zrovna ta jediná hra, kterou jsem chtěla, není skladem... Tak čekám, co mi odpoví teď o pár dní později, jestli bude.

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca ani mi nemluv

kri
12. pro 2012

Ahojky holky, tak dárky už skoro máme všechny, na některé ještě čekám až dojdou a něco budeme teď o víkendu ještě kupovat. 😉 Tak doufám, že budou mít to co chceme a že hlavně dojde co jsme objednali!
Cukroví jdu péct akorát teď, teprve dnes nám přivezli opravenou troubu. 😠

benjik
12. pro 2012

@kri hlavně,že jí dovezli.Já se naštvala v tescu,proKubu skoro nic neměli,pro Nelču jsem nic nevybrala,hlavně že od září toho tam měli 3 prdelky,ted to vyměnili za novou nabídku a to je spíš pro starší

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik super, tak mi odpověděli, že hra do Vánoc nebude. Ještěže jsem ji nechtěla jako dárek k Vánocům.

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca odjinud to nemá asi cenu objednat,že? To by se prodražilo kvůli poštovnému.