Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
12. pro 2012

Já jsem říkala,že hned po velikonocích kupuju každý měsíc třeba za tisícovku věci k vánocům,at to je v klidu,páč jinak se vždy něco po...e

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik právě že asi nemá. Tenhle obchod je v Praze, tak by se pro to případně dalo i zajet.

framboise
12. pro 2012

@benjik
@kri
@palomitacheca
Holky, ale já slyšela, že co se objedná do 17. tak česká pošta zaručuje, že přijde do Vánoc! Dopravní služby rychleji, do 2 dnů. No ale musí to být na skladě, že...

palomitacheca
12. pro 2012

@framboise já poslední dobou radši objednávám přes PPL, jezdí tu takovej mladej sympaťák 😀

benjik
12. pro 2012

@framboise jenže to je mi k ničemu,když v pondělí posílám prababičce na Moravu ván.balíček.

benjik
12. pro 2012
framboise
12. pro 2012

@palomitacheca Ale, ale 😀 .

kri
12. pro 2012

@benjik sice ji neopravili, páč tu řídící jednotku co nám odešla nemají, ale pán byl tak hodnej, že mi to zapojil tak, že jde jako obyč trouba bez displeje a časovače. Ještě, že tak! 🙂

@framboise jj třeba v Popronu to tak mají napsaný, tak jsem na to zvědavá! Jeden balíček mi pošta už ztratila a to ho paní posílala, no před 14-ti dny určitě! 😠 Naštěstí to nutně nepotřebuji, ale jsem zvědavá jestli ho vůbec najdou! 🙄

palomitacheca
12. pro 2012

@framboise no co, lepší než někdo nepříjemnej 😀 ani ráno nebudí voláním, jen pošle kolem půl osmé SMS, kdy se přibližně staví 🙂

palomitacheca
12. pro 2012

@kri mně nedávno kamarádka posílala balíček. Poslala ho 1.listopadu, dorazila až po 14 dnech. Podle čísla jsem se podívala na sledování a do systému ho přijali 12. To bych ráda věděla, kde ho těch 11 dní měli 😒 už jsem se bála, že je ztracenej, naštěstí nebyl.

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca alespon máš čas se vyfintit,co? 😀

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik co nadělám, aspoň teď ušetřím 🙂

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik tak to zas ne, ještě by si něco myslel 😀 to se na šťastně zadanou holku se dvěma dětma nehodí 😀

benjik
12. pro 2012

@palomitacheca neříkej,že ti nedělá dobře,když je z tebe cizí chlap paf 😀 Ehm,jak často,že je ted u vás ppl? obden? 😀

palomitacheca
12. pro 2012

@benjik tak samozřejmě že dobře mi to dělá, zvlášť když se vždycky s úsměvem rozloučí 😀 Od začátku listopadu tu byl asi 5x, z toho jedna zásilka byla pro Honzu, který byl teprve na cestě z práce 😀

marhulinka
12. pro 2012

Ahojky,tak já se přidávám,dárky už máme všechny - ještě na dva čekám,ty dorazí v pondělí na prodejnu a jdu vyzvedávat a o víkendu dokoupíme ještě nějaké drobnosti🙂
Letos to s pečením nepřeháním,jen aby bylo na stůl ke kávičce pro návštěvy,jinak by se to u nás nesnědlo...ještě mě čekají úlky,dortíčky a roláda,ale to je ještě chvíli čas🙂

marhulinka
12. pro 2012

@palomitacheca ále tak sympaťák,jo? To raději objednáváš po jednom kousku a né najednou,aby jezdil častěji,což 😀 😀 😀 😀

palomitacheca
12. pro 2012

@marhulinka bych se nedoplatila za poštovný, za to mi ta chvilka nestojí 😀 U 2 zásilek jsem ani neměla možnost volby, posílají jen přes PPL, ta poslední byla křehká a poště bych nevěřila, že ji doveze vcelku 😀

marhulinka
12. pro 2012

@palomitacheca 😀 😀 😀 ale jo k nám taky jezdil dřív PPLkou sympaťák,teď už nejezdí...ten mi balíčky nosil až do druhého patra ke dvěřím 😀

palomitacheca
12. pro 2012

@marhulinka hmmm tak tenhle ne 😒 😀 i když kdo ví, kam by odnesl ten asi 12kg těžký vysoušeč, kdybych ho poprosila 😀 doufám, že tenhle tu ještě nějakou dobu vydrží, ať můžu objednávat 😀

benjik
13. pro 2012

Holky,ted jsem koukala,že jen co skončí vánoce,můžeme plánovat velikonoce 😀 Pondělí připadá na 1.duben

beruskanula
13. pro 2012

krasny vecer🙂

@benjik : Velikonoce mne tak neberou😀

benjik
13. pro 2012

@beruskanula mě taky ne,u nich nevykupuju půl hračkárny 😀 Navíc syn bude mít těsně před nimi 1.narozeniny,tak mám o zábavu postaráno.

pamal
14. pro 2012

holky, nevytvářela jste některá s dětmi vánoční přáníčka? Potřebovala bych inspiraci. Měla jsem v plánu nechat malého počmrkat voskovkama čtvrtku, pak ji natřít tuží a pak z toho vyškrabat nějaký motiv, jenomže výsledek je nevalný ☹

benjik
14. pro 2012

@pamal natři prsty bílou barvou a obtiskni,vyjdou sněhuláci

hanicinka
14. pro 2012

@benjik díky za tip, asi to vínko to by šlo. My už máme dárky nakoupeny, jen pro dědu něco a je hotovo, může přiletět Ježíšek 🙂

benjik
14. pro 2012

@hanicinka není zač,ale kup růžové,pokud nevíš,jaké pije,to je takové neutrál.

hanicinka
14. pro 2012

@benjik O.K: díky!!!

marhulinka
14. pro 2012

@pamal Já dělala přání,přeložená čtvrtka-navrch jsem namalovala stromek a malý dokreslil ozdoby /malovali jsme temperkama/-dovnitř otiskl svou ručku a já dopsala přání 😉

beruskanula
14. pro 2012

@pamal : 😵 my delali pranicka 😵 🙂 , jeste nas jedno ceka...mrkni do myho alba tvoreni🙂..loni jsme delali takova: namalovala, vytsrihla jsme strom, malej ho vybarvil vodovkama a pak an to prstovkama udelal prstikama jakoby banky, svetylka🙂...letos mame vic druhu pranicek, mrkni a treba najdes inspiraci🙂

@benjik : presne takove prani chceme jeste delat🙂, to je to posledni, co nam chybi🙂

jinak ja dnes udelala marokanky a rozinkove hromadky 😀 😎