Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

pamal
15. pro 2012

@beruskanula
@marhulinka
@benjik
Holky děkuji. Problém je, že už mně dochází inspirace, protože předloni jsme dělali ty sněhuláky, i když jiné - udělala jsem kolečka a malý do nich vlepil vatu, stromeček jsme taky dělali, taky svíčky. Vloni jsme měli přání ve tvaru kapra. No nakonec jsem pro letošek z blyštivého papíru vystřihla podle vykrajovátek tvary a nalepili jsme to na barevný papír a ten ještě na bílý. A vypadá to celkem dobře.

palomitacheca
16. pro 2012

Tak dalsi vanocni darek byl vcera vyuzit, vzala jsem moji maminku na Apassionatu a moc se ji to libilo. Navic byla poprve v O2 arene, ale sedadla ji nastesti nevadily a priste by sla zase 🙂 tak bude mit moznost v unoru, to jdeme na Putovani s dinosaury 🙂

palomitacheca
21. pro 2012

Tak máme doma poslední vánoční dárek - obrazy pro babičku z našeho focení a jsou nádherný! 🙂 Po Vánocích si musíme taky jeden objednat, ať si ho tu můžeme dát na zeď. Včera Honza donesl vyvolaný fotky, tak jsem je roztřídila do alb pro babičky a jednu jsem dala do rámečku pro Honzu, ať si ji může vzít do práce a mít nás pořád na očích 🙂

benjik
22. pro 2012

Holkkky,všem vámm přeji krásn==éé aaa poohodové vánoce! Užíjte si je a za rok se zzaas sejdeme.

palomitacheca
22. pro 2012

Tak i my přejeme krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví a lásky v novém roce a za pár dní můžeme začít řešit další Vánoce 😀

palomitacheca
3. led 2013

@framboise
@benjik
@marhulinka
Tak jsem dnes dostala ještě jeden povánoční dárek - mělo mi přijet PPL a znovu přijel ten sympaťák 😀 přemýšlím, jestli ještě nechci někde něco objednat 😀 😀

benjik
3. led 2013

@palomitacheca za chvíli je valentýn,tak třeba nějaký dárek pro muže? 😀 😀 😀

benjik
3. led 2013

@palomitacheca to je nádherná fotka 😵 😵 😵

palomitacheca
3. led 2013

@benjik my teda valentýna neslavíme, ale letos bych udělala výjimku. 14. února tu bude hrát FC Chelsea se Spartou a jak fotbal nemusím, tak na tenhle zápas bych se klidně šla s miláčkem podívat 😀 akorát ještě nejsou známý ceny lístků a asi to bude pěkně drahý... Dnes mi PPL dovezlo 2 ošatky na kynutí chleba, jednu už jsem vyzkoušela, tak že bych si objednala ještě nějakou jinou? 😀
A děkujeme 😉 už mám objednaný fotoobraz z jedné naší skotské fotky, tak se na něj těším 🙂

benjik
3. led 2013

@palomitacheca každý důvod pro objednání a dovoz ppl dobrý,ne? Odkud jsi objednala ošatky? Také si dost pečeme chleba.

palomitacheca
3. led 2013

@benjik každý důvod dobrý, ale kdo to pak má platit... 😀 ošatky jsem objednala tady http://pekarskyraj.cz/osatky_na_kynuti_chleba/ mám kulatou 1,5kg a oválnou 2kg. Ještě jsem přemýšlela nad obdélníkem, měli tam asi 3 velikosti, teď už mají jenom jednu.

palomitacheca
4. led 2013

@benjik tak jsem si teda objednala ještě 2 ošatky - čtvercovou a obdélníkovou. Psala jsem jim dotaz, jestli ještě budou přidávat tvary a velikosti, ale výrobci teď nevyrábí, ani neví, kdy zase vyrábět budou, mají problém sehnat materiál... Tak tu možná doprodají zásoby a ošatky už nabízet nebudou.

benjik
4. led 2013

@palomitacheca muž pracoval v pekárně,tak bud by zkusil sehnat přes býv,šéfa nebo moje teta plete z proutí.

palomitacheca
4. led 2013

@benjik tak to máš dobrý 🙂 já včera odpoledne chtěla zkusit ten chleba a zjistila jsem, že mám zkažený droždí... Honza teda koupil 2 kostičky cestou z práce, tak jsem chleba mohla vyzkoušet 🙂 ale musím zkusit jiný recept, tenhle jsem zkoušela už několikrát a vždycky byl strašně nízký.

benjik
4. led 2013

@palomitacheca dáváš do trouby hrnek s vodou? Zkus řidčí těsto.

palomitacheca
4. led 2013

@benjik vodu jsem tam měla, to jsem vyčetla někde na netu. Zkusím jiný recept, mám od Ježíška kuchařky od Romana Vaňka a chleby tam jsou taky 🙂 případně budu zkoušet, čím by to mohlo být 😀

benjik
4. led 2013

@palomitacheca mrkni i na mmb

palomitacheca
4. led 2013

@benjik no vidíš, tam jsem ještě nekoukala 🙂

hanicinka
10. srp 2013

Ahoj holky, tak co nenakupujete už některá na vánoce? Já to mám v plánu, ale vždy to nechám na poslední chvíli. 🙂

misana
autor
16. srp 2013

Zdravím všechny,už se nám to pomalu blíží a ani se nenadějem a budeme péct cukroví 🙂 Já už mám první dárek koupený,tak snad brzo zase nějaký přibude 😉

benjik
24. srp 2013

Za 4 měsíce jsou vanoce

benjik
24. srp 2013

@palomitacheca už se chystáš?

palomitacheca
24. srp 2013

@benjik jeste ani ne, ted jsme spis resili svatbu 🙂 dnes jsme si udelali vylet na Helfstyn a mame koupeny prvni darek - kozene podtacky s Kokopellim pro svagra do nove pergoly 🙂 a mame v planu mu nechat udelat kovany vyvesni stit na pergolu. Pro ostatni zatim netusime... A co ty? Jak se chystas? 🙂

benjik
24. srp 2013

@palomitacheca svatbu? Mam 3/4 darků vybranych,ted zaří začínam nakupovat. moji babi mam ale třeba skoro vše.

palomitacheca
24. srp 2013

@benjik ted ve ctvrtek jsme se po 5 letech vzali, tak jsme zarizovali posledni detaily a obcerstveni 🙂
Co uz mas vymysleny? Pro inspiraci 🙂

benjik
24. srp 2013

@palomitacheca gratuluji 😵 😵 😵 😵 Něco mám v albu,tak pětinu

palomitacheca
24. srp 2013

@benjik dekuju 🙂 na album se podivam 🙂

cirrusa
24. srp 2013

@benjik vy máte domek, že jo? Budeš nějak vánočně zdobit zahradu nebo okolí domu? 😵

benjik
24. srp 2013

@cirrusa ehm zahradu - myslíš naš prales.no budu - postavím sněhuláky,kdyz bude sníh 😀 jestě nevím,možná něco ke dveřím,na nemáme to venku vůbec udělane.

cirrusa
24. srp 2013

@benjik vánoční prales zní dobře 🙂 tak jsem zvědavá jak to bude se sněhem