Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
18. lis 2013

@palomitacheca jak živý 😵

palomitacheca
18. lis 2013

@benjik dnes uz jsou opravdu povedeny 🙂

benjik
18. lis 2013

@palomitacheca jen ta vůně chybí

palomitacheca
18. lis 2013

@benjik tak to nam nevadi. Pripadne bychom mohli zkusit sprej s lesni vuni 🙂

benjik
18. lis 2013

@palomitacheca dej vědět,jestli narazíš na autentickou vůně.mě příjdou jak wc spreje

benjik
20. lis 2013

Od včera za 5 týdnů jsou vánoce!
My si včera trochu udělali náladu - pustili ván.pohádku a spoustu coca cola kamionů 😵

zvirka
21. lis 2013

@benjik Tak já jsem dnes balila další várku dárků, už jsem z těch Vánoc docela unavená a to ještě ani nezačal advent! No navíc už dárky nemám kam dávat, to je hrůza.

V neděli u nás začínají vánoční trhy, tak přemýšlím, jestli se vypravíme nebo až v týdnu, aby tam nebylo tolik lidí. Ale to už bude opravdu vánoční atmosféra. Mireček má slíbeno, že může vybrat nějaká vykrajovátka, tak už se těší a já se děsím, co budeme letos péct, protože mívají i klokany, netopýry a různé jiné potvory, tak jsem zvědavá, co mu padne do oka 😀

zvirka
21. lis 2013

@benjik Jinak když jsme u těch filmů, já miluju Vánoční prázdniny a Rolničky, kam se podíváš, což manžel nesnáší, tak pak musím zjistit, kdy to budou dávat, ať ho můžu rozčilovat 😀

zvirka
21. lis 2013

@benjik Tak super, právě jsem si na ČSFD nastavila upozornění na oba filmy, tak je určitě letos neprošvihnem, manžela praští 😀 😎

benjik
21. lis 2013

@zvirka u nás vše začíná až příští neděli,tak si počkáme. Dárky balím týden před vánoci,pak zapomínám co komu mám.

benjik
21. lis 2013

Ale stejně to jde furt nějak kolem mě,nejradši bych chystala velikonoce.Nálada nějak ne a ne přijít.

zvirka
21. lis 2013

@benjik No já průběžně, pak bych se z toho zbláznila.Já se spíš bojím, že zapomenu, kam jsem co dala jako moje máti, která objevovala schované dárky pravidelně ještě v únoru 😀

U nás bude prosinec vyhrazený pro pečení, s malým to bude asi makačka, hlavně na nervy.

Dneska jsem viděla u malého ve školce krásné sněhuláčky. Bílá ponožka vycpaná novinama, převázaná nitkou, aby vznikly koule, nahoře ohrnutá jako hrnec a domalováno fixou. Tak zkusím objevit nějaké staré bílé ponožky a vyzkoušíme, pokud se zadaří, dodám foto.

benjik
21. lis 2013

@zvirka mě štve,že i když si k sobě dám x izolep,nůžek a propisek,v tu nejmín vhodnou chvíli nenajdu ani jedno 😀

zvirka
21. lis 2013

@benjik JJ, to samé, nůžky máme velké troje a ani jedny k nalezení a izolepu mám pocit, že kupuju co 14 dní a když mi ve stojánku dojde, tak stejně nikdy žádnou nenajdu. Teda pardon, dnes jsem objevila jeden archivní ročník v pytlíku pod stužkama.

zvirka
22. lis 2013

@benjik Tak vkládám slíbené foto. Nakonec jsem si vzpomněla, že jsem všechny manželovy staré bílé ponožky nedávno vyhodila, protože je už roky nenosil a já si samozřejmě myslela, že na nic nebudou 😀 Tak jsme koupili balík u vietnamců za 55,- a tady je výsledek i se spoluautorem.

kri
24. lis 2013

Holky za měsíc jsou tu vánoceeeeee! 😀

benjik
25. lis 2013

@zvirka jdu koupit bílé ponožky 😀

benjik
25. lis 2013

Já už se konečně také těším na svátky a stačila jedna věc,oznámit prababi,že přijedeme až 26.-tého.Že i 25.-tého chceme být doma,páč to byl můj sen předchozí dvoje vánoce.

adelkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kri
26. lis 2013

Ahojky holky, tak první vlaštovka ... vánoční čepička pro Vikču. 😉

kri
26. lis 2013

A ještě pár polotovarů, které čekají na nazdobení 😉

benjik
27. lis 2013

@kri ten stromek z časopisů měl u nás loni úspěch.

kri
27. lis 2013

@benjik jé a nemáš fotečku? Že bych se inspirovala jak ho nazdobit? 😉

benjik
27. lis 2013

@kri na to nepotřebuješ fotku,lehce jsem potupkala lepidlem a posypala třpytkama a nahoru zvoneček z řetězu

benjik
27. lis 2013
benjik
27. lis 2013

Já dnes vykoupila disney vánoční papíry,když jsou v tescu za půlku,večer muž v práci koupí nová světýlka.Mikuldu mám skoro komplet koupeného.Jen tedy adv.kalendář nevím,jestli udělám,nějak není kdy.

benjik
29. lis 2013

Tak a ted babo rad,jak to udělat - muž schytal na 23,24 a 25.12 noční 😝

zvirka
29. lis 2013

@benjik No tak to neporadím. Ale asi lepší noční, než denní. V práci u mojeho mají naštěstí od 24. až do nového roku zavřeno.

zelva
29. lis 2013

@benjik No tě pic. Máte dvě děti a manželovi dali takovéhle směny? To je teda fakt hnusný!

benjik
29. lis 2013

@zvirka právěže denní by byly lepší.Jako vánoce doma si uděláme 22,ale kam nacpat návštěvu u babi? Poslední týdny je to u ní o nervy s dětma 😖