Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

kri
23. říj 2012

@beruskanula no jasně, že můžeš! 🙂 Jsem na tom podobně, taky hledám inspiraci, na netu i v časopisech a seznam cukroví na pečení už začínám pomalu taky sepisovat.
My jsme tyhle nádherné kouličky dostali jako svatební dar. Nechala mi je udělat ségra, jsou ručně malované. 😵

marhulinka
23. říj 2012

@kri Joo tuhle máme jednu se jménem prcka.-) A jako dárek je to taky krásný 😉

margeta
23. říj 2012

@kri to jsou nádherné ozdoby

beruskanula
24. říj 2012

holky, jaky mate oblibeny cukrovi? co vse pecete? treba mezi vasim cukrovickem najdu neco,co neznam 😎 a budu chtit vyzkouset 😎

u nas frci klasika-pernicky, rohlicky, linecky, pracny, škebličky, vosi hnizda, rumove koule a štola plus delam marokanky,nepečený salám, rozinkove hromadky a chtěla bych zkusit neco z tohoto: orechove trubicky, masarykovo cukrovi, parizske rohlicky, karamelové oválky, kakaová kolečka.... loni jsem prvne delala rafaeolo kulicky a ty nikdo nejedl, tze letos je delat nebudu:-q

misana
autor
24. říj 2012

Holky,už jen 2 měsíce 😀

misana
autor
24. říj 2012

V tuto dobu u nás už budeme po večeři a budeme sedět u stromečku 😀

simculajs
24. říj 2012

Já už šílím, ale fakt šílím - dárky už mám sepsaný, co kde, pro koho za kolik a teď se pomalu chystám na recepty na cukroví 😀 prostě blááázen 😀

misana
autor
24. říj 2012

@simculajs 😀 😀

misana
autor
24. říj 2012

@simculajs jsem tak ráda,že nejsem sama 😉 😀

simculajs
24. říj 2012

@misana No to není jen tak, mě se každej směje, jakej jsem idiot že s tím blázním už teď...jenže já mám prostě ráda věci dopředu nachystaný...nechci bláznit den dva před vánocema... 🙂 to si jen hodím nohy na stůl a budu koukat na pohádky 🙂

beruskanula
24. říj 2012

@simculajs : mam to stejne jako ty😀

marhulinka
24. říj 2012

Tak já dneska nakoupila nějaké věci na cukroví - sypání,hvězdičky,perličky. V DM jsem nakoupila plno svíček - teď mi tu už jedna zase hoří.
A seznam na cukroví se taky chystám co nejdříve nachystat komplet.

beruskanula
24. říj 2012

@marhulinka : ja uz seznam mam, ted uz jen nakoupt a zacit pak pect.. ja se tak tesim holky, na tu atmosferu, milujeme advent ...Vanoce 😵 😵

marhulinka
24. říj 2012

@beruskanula já ještě ne kompletní,chci se pak hlavně držet,abych nebláznila a nevymýšlela,že ještě něco upeču 😀 ale jestli se mi to podaří to teda nevím nevím 😀
Budu mít pomocníka na něco - hlavně na perníčky,loni jsme je taky dělali celé spolu a bylo to fajn. Jinak ho baví válet a vykrajovat,tak něco spolu určo ještě dáme a jinak budu péct,když bude u babi a dědy abych měla klídek 😵

beruskanula
24. říj 2012

@marhulinka : ja mela taky loni pomocnicka a i letos bude pomahat 😵 ale nekdy pujde s tatinkem ve a ja budu pect 😀

jinak ja vetsinou na posledni chvili si jeste neco vymyslim a vetsinou upecu neco, co nebylo v planu😀 😀....

dnes prisel dalsi vanocni darecek, tak jsem se pokochala a sup do skrine.... tesim se i na baleni 😀 😵

marhulinka
24. říj 2012

@beruskanula u nás se peče - perníčky,linecké,rohlíčky,šlehačkové,úlky,miništoličky,škebličky,marokánky a moje mamča dělá ještě myslivecké knoflíky,pařížské rohlíčky a nepečené kuličky

beruskanula
24. říj 2012

@marhulinka : 😵

ty myslivecky knofliky jsem myslim uz nekde jedla 😎 ,ja kdyz byla dite, tak jsme s rodici delali jeste strojkove cukrovi polomacene v cokolade, ale to mne nejak nejelo 😅 😝 😀 , tze nedelam ani ted

marhulinka
24. říj 2012

@beruskanula já se chci letos držet toho seznamu,protože budu zase péct s pupíkem a nechci toho dělat moc,protože kdo to pak bude jíst😀 navíc něco vždycky dostaneme od návštěvy,my zase dáme výslužku jim a stejně si večer k pohádce dám radši salát a řízek 😀

Já už se na balení taky těším,dneska jsem něco pokoupila a taky už je to schované,jen ještě musím vymyslet rodiče a manžela

marhulinka
24. říj 2012

@beruskanula myslivecký máme rády my s mamčou - my máme rády vše co je s ořechama 😀 Doma to nedělám,manžel je alergik,takže ty do něj nacpu jedině až se ho budu chtít zbavit 😀 😅

Joo strojkové si taky z dětství pamatuju,že mamča dělala a to mi nechutnalo. Ale teď se mi vybavila domácí vánoční čokoláda,kterou dělala babička do formiček - to bylo úúúžasný 😵

beruskanula
24. říj 2012

@marhulinka : mne povidej, taky nevim, co manzovi 😝

my toho napecem aj dost, ale dost rozdame🙂....

🙂

mne pvoidej, vecer k pohadce taky radeji salatek 😀 , ja samotnej, bez rizku 😀 😎 🙂

marhulinka
24. říj 2012

@beruskanula no já se manžílka i ptala,tak prý jen něco na sebe a nemám to přehánět,že dárek jsem mu letos už nadělila...no takže mi hodně pomohl 😅

beruskanula
24. říj 2012

@marhulinka : ja to asi taky vyresim oblecenim, plus mozna nejakou knizku a urco nejakou spol. hru-darek pro nas oba 🙂 , my i to obyc. clobrdo mame jen v cestovni verzi, tze musim napravit😀

framboise
24. říj 2012

Já už se moc těším 🙂 . Miluji tu atmosféru, ráda peču na Vánoce, kupuji dárky svým blízkým... 🙂 . Už mám sepsaný seznam dárků, většinu objednávám z e-shopů a dnes mi přišly první dva balíčky. Nezapomněla jsem objednat i něco pro sebe )samozřejmě aby se mi to vyplatilo kvůli poštovnému 😀 - nějakou výmluvu mít musím, no ne 😅 ?).

benjik
24. říj 2012

@simculajs
@beruskanula přidávám se,mám to stejně

framboise
24. říj 2012

Tak vidím, že tu nejsem sama takováto 😀 . Ehm právě přemýšlím nad barvou těchto Vánoc!

beruskanula
24. říj 2012

@framboise : my je budeme mit stejne jako loni, predloni - cervenozlate 😀

mozna pristi rok mne tato barevna kombinace omrzí😀

framboise
24. říj 2012

@beruskanula Já přemýšlím, že bych dokoupila bílé třpytivé baňky a byly by bílo-červené tento rok 🙂 .

Toto (fotka) jsme měli 2010 a určitě tu kombinaci ještě někdy zopakuji 🙂 . Je to klasika červená, zlatá, stříbrná, zelená, ale hezké.

beruskanula
24. říj 2012

@framboise : krasne 😵 nadhera 😵 😵 🙂 😎 😵

framboise
24. říj 2012

@beruskanula děkuji 🙂 . Věnec jsem vyráběla. Ale nejvíc mě baví ty hvězdičky z pomerančové kůry. Jsem zvědavá na tento rok, ale žádný kreativní nápad zatím nemám 😀 .

beruskanula
24. říj 2012

@framboise : ja mam v hlave dost napadu, co delat s malym🙂 tak snad to nezapomenu😀