Čarodějky, přírodní léčitelství i náboženství

lennetfrigg
13. únor 2009

Ahojky maminky i nemaminky, které se zajímate o výše zmíněné, přidejte se.🙂

Nejsem v žádném případě odbornicí, jen ráda čtu o magii, léčitelství, Keltech apod. Ráda bych, aby i můj prcek miloval přírodu a tak uvítám veškeré tipy, poznatky, zkušenosti🙂 Prostě vše, co s tímto souvisí.

ina.b
13. únor 2009

Čarodějnictví mi moc neříká, ale přírodní léčitelství malinko. Sbírám polodrahokamy (léčivé kameny), mám i knížku. Kamarádka si udělala v Holandsku nějaký kurz, tak léčí pomocí kamenů a masáží čaker. Také dávám přednost spíš bylinkám, než sáhnu přímo pro nějaký lék.
Jinak mám ráda horoskopy, numerologii - numerologie na mě seděla fakt přesně.
Přírodu, kytky a zvířata máme v rodině také rádi a vedeme k tomu i malou.

lennetfrigg
autor
14. únor 2009

Ahojky Ina.b, tak horoskopy taky rada ctu. Na me udajne presne sedi stromovy horoskop podle druidu. Nenechavala sis nekdy udelat "na miru"? S numerologii moc zkusenosti nemam, jen tak neco z casopisu.🙂

Muzu se zeptat, jake ma Tva znama s takovym lecenim uspechy? Je to urcite hrozne zajimave. Ja tak spis sbiram bylinky, zkousela jsem treba i vykladat runy, ale nemela bych zatim odvahu to zkusit nekomu, koho neznam.

Kyticky taky muzu, jen uz neni tolik casu. A ze zvirectva mame 2 kocicky. Zacinali jsme rybickama, pak jsme meli podkanka. Jsem zvedava, co to bude priste.🙂🙂 A jake zviratka mate u Vas? A kytky? Vsehochut? Nebo mas nejake radeji?

bibula
14. únor 2009

aj ja sa hlasim 😀

co sa tyka tej lasky k prirode deti saa stym rodia,len ich v tom treba nechat. 😀
ked sa da,tak naboso,blato,hlina,voda.....tvaricka,rucicky....dieta vie co potrebuje.

lenkabu
14. únor 2009

Nejsem odborník ani na jedno ale od všeho mně trochu zajímá...

alon111
14. únor 2009

ja na klasicke bosorky neverim ale ked odo mna opyta stara ciganka napriklad peniaze tak tej stale dam pretoze som presvedcena ze oni su" bosorky".tak tie dokazu cloveka prekliat. 😉

ina.b
14. únor 2009

lennetfrigg - ta kamaradka to provozuje v Holandsku. Odešla tam jako oupair (nebo jak se to píše 😕 ) pak se rozhodla, že bude dělat ještě různé kurzy, tak chodila na AJ a tento kurz. Nikdy jsem jí v akci neviděla, ale co vyprávěla, tak prý se nějak stimulují body na těle (hlavně čakry).
Zákazník si lehne na lůžko (nevím zda svlečený či oblečný 😀 ), někam mu na těle položí určité kameny (každý stimuluje jinou čakru a každý je vhodný pro jiný problém... Řekla bych, že je to něco jako medikace. Rukama prý krouží těsně nad tělem (nějak vyvolává energii , moc tomu nerozumím). U nás o ničem takovém ani nevím, zda se provozuje, tam to je na živnost jako tady např. kosmetika, masáže, apod.

lennetfrigg
autor
14. únor 2009

Holky, tak super! Moc Vas vitam. Bala jsem se uz vcera, ze nenajdu zadnou spriznenou dusi.🙂

Souhlasim, ze deti to maji v sobe. Nekde jsem cetla, je to uz davno, ze v Tibetu prijimaji do klasteru, co mozna nejmladsi deti. Ze maji jeste otevrene treti oko, ci vnitrni zrak a meditacemi a cvicenim se snazi docilit toho, aby se nezavrelo.

No a co se tyce carodejek, on si povetsinou kazdy predstavi neco jineho. Ja tak chapu zeny, ktere se snazi zit v souladu s prirodou, poslouchaji svou intuici a sve telo. Myslim, ze neni treba pod tim hledat hned cary.🙂🙂 I kdyz ty lakaji asi ze vseho nejvic.

Procisteni caker u nas urcite taky delaji, ale zda i pomoci kamenu? Taky jsem neslysela. Ja bych sama ted neco takoveho uvitala. I kdyz by stacila i klasicka masaz. 😝 Nejak mi maly nezbeda dava zabrat.

ina.b
14. únor 2009

Na klasickou masáž (zad a šíje) si plánuju zajít příští měsíc 1/2 hodinka za 150 Kč u naší kosmetičky.
Jinak co se týče léčivých kamenů, tak mám skvělou knížku od autora Josefa Pavla Kreperáta "Skrytá moc drahých kamenů". Tam se právě píše, jaký kámen je vhodný pro kterou čakru. Pak jsou tam kameny rozdělené podle znamení zvěrokruhu a také podle Nemocí, problémů a neduhů.
Například problémy s:
Mezilidské vztahy = Diamant, Ametist, Kunzit, Žlutý jaspis
Nepřízeň osudu = kámen Malachit, Rubín, Tyrkys
Nervové napětí = Křišťál s turmalínem, Záhněda, Tygří oko, Kunzit, Bílá perla
Nervové zhroucení = Amazonit, Fluorit, Sodalit
.
.
.

bibula
14. únor 2009

vacsina kamenov skor stimuluje a upravuje cakry a nie cisti-mozno jediny este tak krystal,kedze kazda cakra ma svoju farrbu.....,

zabka78
14. únor 2009

Ahoj, ja sa tiez rada priklanam k alternativnym sposobom. Mna skor pritahuje cinska medicina. Pozerala som par dokumentov na tuto temu ako napriklad feng suej. A co taki samani?

bibula
14. únor 2009

samani,to musi byt super,hned by som si dala taky "tancek"

zabka78
14. únor 2009

A co tie ich elixiry?

bibula
14. únor 2009

myslim,ze dost sa tam jedna aj o psychiku,alebo nieco ako u nas mame "reiki"- davanie "dobrej" energie,ocistovanie daneho predmetu,lieku,tekutiny.

zabka78
14. únor 2009

Podla mna je svet dost ovplyvneny reklamou. Pozname kopu farmaceutickych vyrobkov, ktore su v reklame a mediach. No reklama nerovna sa pravda a ucinnost. Ake lahke je manipulovat s ludskou psychikou. Vsetko je o biznise. Napada ma vela veci, ktore sa daju zneuzit na zvysenie predajnosti 😒

ina.b
14. únor 2009

To je pravda. Taky jsem se nechala několikrát ovlivnit reklamou a kolikrát to stálo za prd - především v kosmetice.

nobody
14. únor 2009

dřív jsem se o to zajímal ... "bílá" magie, ... apod.

lennetfrigg
autor
15. únor 2009

Holky, jsem rada, ze nas pribyva.🙂

S tou reklamou mate pravdu. Mne treba strasne mrzi, ze je spousta prirodnich zpusobu, ktere pomahaji, presto se najde spousta odborniku, kteri to odsoudi. No a jen o vuli to neni, protoze se tak treba leci i zvirata. Ta si to nedokazou uzdraveni vsugerovat.

Nobody, zkouselas i sama nejake veci. Pokud nevadi, ze se ptam. Ja treba zkousela talismany.

lennetfrigg
autor
16. únor 2009

Dobre ranko, omlouvam se, ze tu moc nejsem, ale malemu rostou zoubky, tak je to trochu narocnejsi.

Bavili jsme se tady o horoskopech. Kdyby jste si nekdo chteli precist ten keltsky, je mozno zde: http://www.vestirna.com/www2/horoskop/keltsky.php

Tyto stranky jsou spise pro zabavu, ale horoskop je patrne opsan z knihy Carly Ludwigove Druidský horoskop.

gangulienka
16. únor 2009

ahojte....aj ja sa pridavam...zaujimam sa o tarot, kamene, bylinky a celkovo tak o vsetko co suvisi s prirodou ...mam nieco precitane aj o carodejniciach a tak vseobecne a bielej magii...len hold toho casu na to je akosi malo 🙂

ina.b
16. únor 2009

na tu věštírnu taky občas juknu. Tam mi vyšla právě ta numerologie 😉

lennetfrigg
autor
16. únor 2009

Gangulienko vitej.🙂 Toho casu fakt moc neni, ale treba az budou prci vetsi.🙂
Ina.b, ja tez vestirnu prolezla a procetla. Tech horoskopu je tam tolik, ze clovek nevi, ktery si vybrat.:-q

Na internetu je toho spousta, i kdyz raci ctu porad knihy. Kdyby jste meli nejaky fajn odkaz nebo tip na knihu, tak pridejte.

Ja muzu doporucit od B. Kinga - Runy. Na druhou stranu me moc nezaujala Germanska kniha mrtvych a Keltska kniha mrtvych. Necetli jste nekdo?

Jinak se prosim nezlobte, ze pisu bez hacku a carek. Pisu mobilem a diakritika fakt zdrzuje.:-q

ina.b
16. únor 2009

Také mě ještě zajímá snář a výklad snů. Ale když se pak dočtu, co mě podle snů čeká, tak z toho nemám moc dobrej pocit 😒 Snáře mám doma dva.

lennetfrigg
autor
17. únor 2009

Ina.b co ja procetla o snarich, tak je pry lepsi vytvorit si svuj vlastni. Doporucuje se zapisovat si nejakou dobu sny, pote dle udalosti odvodit, co znamenaji. Nejaky cas jsem to zkousela, chce to ale pravidelnou praci a na to ja moc nejsem.🙂🙂

A vysek Ti nekdy sen podle predpovedi? Mne parkrat jo, ale nebylo to presne podle symbolu ve snari.

ina.b
24. únor 2009

Jinak ještě miluju meditační a relaxační hudbu. Objednala jsem si 4 CD z těchto stránek: http://www.rolandsante.cz/?what=basket
Je super, že tam jsou i ukázky k poslechu, tak vlastně vím, co kupuju 😉

ewwe
24. únor 2009

ahojky, mozem sa pridat?? konecne tema pre mna

ja sa zaujimam o vestenie z kariet, mam doma vseliake druhy ale najviac mi to ide s Lenormandinými, vraj sa to aj plni co poviem, hlavna vec ze som sa dala na to ze som chcela vestit sebe, ale nejak mi to nejde, a aj sa bojim, hoci sem tam sa odvazim

zaujimala som sa aj o bielu magiu, ale nejak uz pomenej, pripada mi to ako ovplyvnovanie ludi, a ci sa mi to potom nevrati

a este niekedy mavam take ako predtuchy, skor myslienky, ze mi pride na um nieco totalne odveci alebo si spomeniem na nieco uplne odveci a neskor zistim ze sa to stalo, ale neviem este odlisit, ci to je predtucha alebo iba blud

prosim a teraz si nemyslite o mne ze som cvok 😅

ina.b
24. únor 2009

ewwe, nejsi cvok 🙂 . Kolikrát jsem si také říkala, že bych zašla ke kartářce, abych nakoukla do budoucnosti, ale pokaždé ztratím odvahu 😀

ma_se
24. únor 2009

LENNE...mna zacalo PRIRODNE LIECITELSTVO zaujimat az vtedy ked som zacala mat zdrav.problem.
...ale na druhu starnu neodsudzujem ani lekarov. 🙂
carodejnictvo-aj verim aj neverim takym to veciam,ale urcite sa najdu ludia,ktory to ovladaju.../a niektory len zneuzivaju/
a nabozenstvo?verim v BOHA,ale nechodim do kostola,lebo na to aby som verila v BOHA, nemusim este chodit do kostola.
INAK SI MYSLIM,ZE KAZDY VERI V TO,CO CHCE VERIT... 😉

ewwe
26. únor 2009

no a tema je mrtva ... 🙄

lennetfrigg
autor
27. únor 2009

Ewwe, už jsem tady😀 a ostatní holky? Kde jste?

Asi to vždy tak začne, že člověk chce něco zjistit o sobě. A je super, když Ti karty vychází. Ja taky mívám předtuchy, je to tak, že člověk prostě některé věci dopředu ví.

Mně se i hodně stává, že mám pocit "daja vu" - omlouvám se, pokud to píšu špatně. A pak uvažuju, zda se mi to zdálo? Nebo kde jsem to zažila. Někdy mě to až vyděsí.

lennetfrigg
autor
27. únor 2009

Ma_se, a bylinky pomohly? Ja se tak trochu sama léčila čajíkama, když se nedařilo těhotenství. Občas trochu kuryruju manžela.😀 Ale i když třeba malého něco trápi, tak dávám přednost bylinkám. Ale někdy jsou prostě léky nutnost.☹