Čarodějky, přírodní léčitelství i náboženství

lennetfrigg
13. únor 2009

Ahojky maminky i nemaminky, které se zajímate o výše zmíněné, přidejte se.🙂

Nejsem v žádném případě odbornicí, jen ráda čtu o magii, léčitelství, Keltech apod. Ráda bych, aby i můj prcek miloval přírodu a tak uvítám veškeré tipy, poznatky, zkušenosti🙂 Prostě vše, co s tímto souvisí.

ina.b
27. únor 2009

To také mívám to >dežaví< (fakt nevim, jak se to píše) 😉 jeden čas jsem to mívala pořád.

Jinak jsem jednou měla zvláštní sen, který se splnil do puntíku.
Když jsem byla malá, měla jsem jednu kamarádku, co bydlela s námi v baráku.
Jednou se mi zdálo, že jsem ji šla navštívit a v tom snu bydlea úplně jinde, ještě teď si umím vybavit ten byt a veškeré detaily, bílého papouška, takový skleněný barevný popelník....

Realita: Asi 2 roky na to se s rodičema přestěhovala do vedlejšího města. Když měla narozeniny, přišla jsem jí se svou babičkou navštívit a málem jsem omdlela 😅 Úplně stejnej byt, jako v tom snu, stejně uspořádaný věci i ten popelník, papoušek na stejném místě. Do teď tomu nerozumím.
V původním bytě v našem domě to měli úplně jinak, takže si to nepřizpůsobili podle původního bytu.
Fakt do dnes tomu nerozumím.

ina.b
27. únor 2009

Nebo se mi někdy zdává jeden sen stále dokola a přitom je to třeba úplnej nesmysl. Fakt nezajímavý sen, který nemá žádnou zápletku, takže ani nemůžu vyčíst, co by se mohlo přihodit, nebo proč se mi zdá.

ina.b
27. únor 2009

Někdy se mi zdává i o babičce nebo našem pejskovi (o někom, kdo už nežije). To jsem pak ráno docela zmatená a přemýšlím, jestli se mi to zdálo, nebo jestli žijí...
Ale jsem zase ráda, že alespoň v tom snu jsem mohla být opět s nima 😨

lennetfrigg
autor
27. únor 2009

Ina.b až z toho mám husi kůži! A super odkaz. Budu asi taky muset něco objednat.😀

Mně se třeba i zdály takové hrůzy, jakože se nemůžu probudit, že se snažím a prostě to nejde. Pak jsem se dočetla, že se to stává, když se mozek vzbudí, ale tělo ještě spí. Neumím to přesně už popsat, ale je to fakt strašně nepříjemné. Chcete pohnout rukou nejde to, podívat se a nejdou otevřít oči! To jsem ale odbočila.🙂

ina.b
27. únor 2009

To se mi taky zdává, že v tom strašidelném snu vím o tom, že je to jen sen a dost příšernej a stejně se nemůžu vzbudit. Brrr

lennetfrigg
autor
27. únor 2009

Sny o mrtvých jsou hodně smutné. Taky se mi stáva. Hodně se mi zdávalo o dědovi, když umřel. Ale než zemřel, tak se přišel s náma rozloučit. Fakt jsem ho viděla. A když jsme jeli druhý den do nemocnice, tak jsem věděla, že už není.☹ Stejný zážitek měla i má tchýně, když jí umřel otec.☹

Přidávám jeden odkaz, ale trochu z jiného soudku.
http://druidova.mysteria.cz/UVAHY_A_ZAMYSLENI/O...

ina.b
27. únor 2009

No já už se na ty CD těším. Akorát to bude chtít na poslech relaxační hudby nějakou chvilku, kdy fakt nikdo nebude rušit. (Taková chvilka se během dne hodně špatně hledá) 😀 Takže až půjdou všichni spát...

ma_se
28. únor 2009

lenne...myslim,ze ano,pomahaju,ale ako pises,ked treba liek,tak treba...
len tiez nemozeme brat vselijake bylinky,musia to byt bylinky vyskusane a odporucane od niekoho...
...ja pouzivam aj doplnky,ktore obsahuju rastlinne vytazky,aj zo zahranicia,aj od nas caje... 😉 /na travenie atd./

bibula
28. únor 2009

😀 ja sa na to pytam mojho muca-bolo to,alebo sa mi to zdalo? bolo to,alebo sa mi to snivalo? niekedy to proste sama neviem rozlisit,esteze sa mam koho opytat 😉

sharlotta
1. bře 2009

Zaujimam sa o bylinkarstvo, ale ja som skor toho nazoru, ze vacsina veci sa da racionalne vysvetlit, len ked si clovek nieco nevie vysvetlit, pripisuje tomu nadprirodzene vlastnosti a pritom to moze byt uplne normalny fyzikalny zakon, ktory sme este neobjavili. Clovek ale miluje zahady. Deja vu uz bolo vysvetlene vedcami a je to ERROR v systeme 😀 Stava sa to vtedy, ked mozog este nestihne spracovat jeden vnem a uz pride druhy a tieto dva vnemy sa potom prekryvaju a vznika pocit, ze sme to uz zazili.

Dalsia vec je ta, ze cely zivy svet je zalozeny na vysielani a prijimani energie a nas mozog je schopny tieto vlny zachytit a niektori ludia vedia s tymito vecami aj narabat. Podlamna to nie je nic nadprirodzene, naopak je to podla mna este neprebadana oblast mozgu a takisto si myslim, ze ludia su schopni dorozumievat sa telepaticky akurat ze s tym este nevieme narabat.

nobody
7. dub 2009

sbírá někdo kameny po zemi? A pak je zas vyhazuje? 😀

roasha
7. dub 2009

jasne nobody,take tie pekne"okruhliaky",a nevyhadzujem ich/neviem kde miznu,stale sa postupne stracaju.../
mala ich pomaluje akrylovou farbou,-a odnesie starkovcom,par som nahadzala do akvarka,par "balvanou je na zemi okolo kvetinacom....a tak..... 😉 🙂

roasha
7. dub 2009

♥"balvanov na zemi okolo kvetinacov"♥

nobody
7. dub 2009

jo, na to jsem přesně narážel 😀 😉
supr

roasha
7. dub 2009

no a k bylinkam,uz mame nazbierany: podbel,plucnik,a fialku 😵

roasha
7. dub 2009

vestecke karty,-ano
kamienky,-ano "vsetky"druhy opracovane do priveskov,naramkov..... 🙂

veronkaj
28. pro 2010

kto by mi vedel vyv eštiť z kariet?????

koran2
1. říj 2015

ahojte. ja sem dám príspevok ohladom prírodného liečitelstva, na blbé príspevky neveriacich v to nereagujem 😉 je to taký liečitel, alebo jak ho nazvať... jeden pán prikladá ruky na telo, vaše telo si z jeho vycucne energiu, ktorej má nedostatok... dokáže vyliečiť aj rakovinu v poslednom štádiu, proste vše... treba sa ho na tú ktorú nemoc opýtať 😉 viac info f SP