Co třeba paličkování?

Ahojky - mám ráda všechny druhy ručních prací - základa zvládám téměř od všeho - vyjma šití - o tom nevím ani ťuk 🙂 Teď mě dělší dobu nejvíc baví paličkování....... nenajde se tu někdo kdo to má podobně? 😉
olgas
1. bře 2013
Ahoj, já z paličkování "umím" jen základy, taky mě to dost bavilo, ale bohužel co mám děti, tak toho času moc není.
helulela
1. bře 2013
@mika Jé, paličkování, to jsem taky zkoušela x-) Teď už jsem tak deset let nic nevytvořila, ale už mě napadlo, že si ušiju novou herduli, paličky ještě mám a něco malého zkusím. Kam chodíš na podvínky?
kope
1. bře 2013
Ahoj, já jsem paličkovala jako dítě a strašně mě to bavilo, pak už na to nějak nebyl čas a teď s dětmi už vůbec ne. Kolikrát jsem si říkala, že to zase vytáhnu - paličky mám schované, herduli sice taky, ale ta je plněná senem tak počítám, že bude zralá tak akorát do popelnice 🙂.
ange_de_la_morte
1. bře 2013
Dlouho jsem paličkowala a moc mě to bawilo, ale taky jsem na to teď hodně dlouho nenašla čas. Doma mám pořád herdule, hromadu paliček, perlowek a podwinků , takže fakt mi chybí jen ten čas a snad bych se i rozpomněla jak na to 🙂
rnikaautor
2. bře 2013
😃 Tak já zatím ještě čas mám ..... jen mě trošku děsí jak to bude později s miminkem .... navíc mám všude kolem pořád špendlíky 😉 Takže jsem si říkala jestli to půjde zvládat i dál.
Podvinků mám doma dost - můžu kdyžtak něco nafotit a poslat 😉 dají se koupit třeb na krajkářských trzích, které jsou v Praze dvakrát do roka... teď budou v Květnu.
No a zkouším si už i sama nějaké podvinky navrhovat .... zatím jen drobnosti - šperky na krk a pod.

Začni psát odpověď...

Odešli