Čtyři v tom II, koukáte na to?

uzivatelkaja
17. bře 2014

Koukatena to? K jake protagonistce se priklanite? 🙂

dadushe
17. bře 2014

@uzivatelkaja Koukám sem tam, nejvíc obdivuji paní s Amálkou, co minule rodila🙂

uzivatelkaja
autor
17. bře 2014

@dadushe To ji teda taky obdivuju, tu jeji vnitrni pohodu a klid a vyrovnanost. 🙂

laurital
17. bře 2014

Ja obdivuji Veroniku s Amalkou, coz je samo o sobe velka starost, k tomu novorozenec, stara se o pubertalniho svagra a o vikendech o dalsiho syna...absolutni respekt.A pri tom vsem mi prijde opravdu uprimne stastna, umi se radovat ze zivota a malickosti a ta pozitivita nabiji i pres obrazovku.To by si mely povinne poustet nektere maminy zde z MK, ktere maji jedno zdrave dite, ale porad si na neco stezuji, nadavaji atd.
To je fakt uzasna mlada zena.

bunny123
17. bře 2014

Ja teda nevim, ale pristup, chovani a vyjadrovani se te lesby je mi krajne protivny... Uz jen to, jak ji vcera pan primar vysvetloval duvod te resuscitace syna a jake u toho ona delala obliceje.... Korunu tomu nasadil, kdyz na kameru sdelil, ze presne pro tyto nahle komplikace nedoporucuje porody doma, kdy ona v minulem dile hrdinsky prohlasovala, jak by nejradeji rodila v lese... No smala jsem se 🙂

uzivatelkaja
autor
17. bře 2014

@bunny123 jojo, je to fakt divna osoba, ale bohuzel ma urcite nejaky vnitrni boj a blok, uz jak mluvila s tou svoji mamou, proste nema ten spravny pristup, ale kdyz nemela vzor z detsvti, tak to ma takhle divne souply.

pellullinka
17. bře 2014

@bunny123 ona házela ksichty, protože jí tohle zatím nikdo nesdělil, což je dost smutné když se to dozví od primáře, který to vysvětluje televizi než jí. A co se týče porodu v lese, tak kdybyste četla rozhovor s ní, tak ona nepodporuje domácí porody, sama by doma nikdy nerodila. Mluvila o intimitě té porodnice a že jí osobně přijde víc intimní rodit v lese 🙂
Není to úplně má krevní skupina, ale možná by to chtělo víc poslouchat nebo si zjistit 🙂

uzivatelkaja
autor
17. bře 2014

@laurital vid, presne, jako je neuveritelen vyrovnana, to by se nekere matky tady mohly priucit, hysterci z kazdyho ho...a a tahle je stastna, kdyz Amalku rozdycha, pokud se mala dusi, to je neuveritelny... 🙂

laurital
17. bře 2014

Kristyna mi spise prijde hodne nevyrovnana, otec nasilnik, upnuti na dedecka, ktery ji nahrazoval oba rodice...Prijde mi, ze ma v sobe nejake vnitrni besy a kdo vi, co ji v detstvi potkalo.Mam tak trochu pocit, ze dite ma hlavne kvuli pocitu osameni.

bunny123
17. bře 2014

@pellullinka Hodnotím ji celkově, ne jen dle poslední epizody, a co jsem zatím viděla mě nepřesvědčilo, abych si o ní něco zjišťovala 🙂 A nevěřím, že pokud se někdo konkrétně ptá a nenechá se odbýt, neřeknou mu příčinu zmíněné komplikace.

zamilovanadonej
17. bře 2014

Co je vám do toho proč má kdo dítě a jakou má orientaci? Do nikoho nevidíte a soudit podle pár záběrů z tv lze snadno 😔

bunny123
17. bře 2014

@zamilovanadonej Tady se někdo pohoršoval nad orientací? 🙂

zamilovanadonej
17. bře 2014

@bunny123 MInimálně ty máš homofobní vyjadřování 😝

bunny123
17. bře 2014

@zamilovanadonej Nerozumím, slovo "lesba" je pejorativní? A neslyšíte náhodou i trávu růst? 😀 No, raději bych tuto diskuzi vrátila k úvodnímu otázce, na slovíčkaření nemám čas 🙂

console
18. bře 2014

AHoj, já taky sleduju, i když musím říct, že první sérii jsem viděla asi 3x a přišla mi opravdu lepší. Klobou dolů před Veronikou, super holka, opravdu. Ad lesba(bohužel nevím jméno), taky mi 2x nesedí, ale s některými jejími názory souhlasím a líbí se mi, jak nic nehrotí a zvládá vše sama a s nadhledem. V té nemocnici mi nepřišlo, že by dělala obličeje na doktora, jen dávala najevo, že ona o tom nic neví

chris_n
18. bře 2014

@bunny123 ten doktor hrál divadýlko pro kameru. A já se nedivím, že ona dělala obličeje, když asi moc informací sama osobně moc nedostala. A nejspíš chování při porodu k ní taky nebylo uplně stoprocentní, že?

chris_n
18. bře 2014

jinak, ač mi Kristýna celkově zas moc nesedla, tak musím říct, že jí obdivuju, jak to v posledním díle všechno tak nějak zvládala sama. Přišlo mi to fakt fajn. A i o tom svém dítěti se vyjadřovala hrozně hezky a tak. Po posledním díle musím říct, že k ní mám o něco "blíž".

laurital
18. bře 2014

@chris_n Souhlasim.Protoze kombinace male nemocne dite, nemocnice, byt na to sama a stres...to je strasne narocne a kazda z nas by reagovala jinak.Nekdo bude v klidu, jiny bude hystericky, treti bude uplne mimo.Navic si myslim, ze to ma fakt slozite, mama nikdy moc nefungovala a evidentne v ni nema moc oporu ani ted.Podle me to v te situaci zvlada vyborne, to ze treba mne osobne uplne nesedi je vec jina.

chris_n
18. bře 2014

@laurital tak tak, jako člověk a osobnost k ní nemám moc blízko. Ale když to třeba porovnám s první řadou, tak je mi asi sympatičtější, než tam ta blbka, co byla s dítetem sama, bez peněz, s dluhy a stejně si vypalovala zobák :/

dokument
18. bře 2014

@laurital hele, kdyby člověk musel, tak to taky zvládne, nemá jinou možnost. Té holčičky je mi líto je moc roztomilá

laurital
18. bře 2014

@dokument Rekla bych, ze nejde o to, ze by to clovek nejak zvladl, ale o to jak by to zvladl 😉 a proto mam k Veronice velky respekt.

uzivatelkaja
autor
18. bře 2014

@laurital presne tak, mas recht. Souhlasim s tvym prispevkem. To, ze mi nekdo nesedi, neznamena, ze nema muj respekt. 🙂

laurital
18. bře 2014

@uzivatelkaja Ja myslim, ze dokument reagovala na muj komentar k Veronice s Amalkou a ne ke Kristyne 😉 .
Kazdopadne mi v teto rade prijdou vsechny maminky v pohode.

bunny123
18. bře 2014

Mně se stejně nejvíc líbí ta písnička na konci 😀

efulin
20. bře 2014

Také se mi víc líbila první série. A to kvůli pro mně zajímavějšímu výběru párů. Ale i ze zkušeností těchto maminek si něco vezmu. Hodně mně baví, jak se k otcovství postavil ten potetovanej kluk z hudebního klubu. Je to docela frajer a bude mít se synem jednou nádhernej vztah. Jinak z mamin je mi taky nejsympatičtější Veronika. Všechny ženské jsou ale v pohodě, já bych asi neměla nervy na to, nechat celý národ nahlížet takhle do (nejen) mého soukromí,

maxpex
24. bře 2014

Jak se vám líbil včerejší díl? Trochu mě zarazilo, že tam dali smrt babičky Kamily....pak jsem trnula hrůzou, když se prali psi Kristýny...strašně se mi líbil přítel Veroniky, jak zvládal péči o všechny děti a nakonec mě "rozsekala" Bára, která pomalu neuměla ani nakojit, ani vykoupat... 😕

loafeer
24. bře 2014

hoky, nevíte, co za kočárek má Kristýna? je luxusní

maxpex
24. bře 2014

@loafeer Podle podvozku mi to přišlo nejdřív na Patrona, ale nemá takovýhle korbičky..nebylo to něco podobného?
http://www.kocarky.cz/vroan-2014/marita/555.jpg

loafeer
24. bře 2014

@maxpex neeee, Roan ne, ten mam ja:o) spis nake peg perego nebo tak, ale nemuzu to najit

maxpex
24. bře 2014

@loafeer Taky by to mohlo být, má to dost podobný korbičky (měla tam to plastové držadlo), ale tu její puntíkatou nemůžu najít 😢

janapavlik
24. bře 2014

@maxpex mě se 4 v tom líbí a k Báře - já, když si představím sebe v 19 letech jako maminu, tak nevím, nevím.... Asi bych si taky nevěděla rady s mimčem, je mladá, tak se vůbec nedivím, že jí to nešlo.... Ale zase beru ohled na to, že byla v šestinedělí, já co se týče šestinedělí, tak jsem u obou zažívala různé pocity - od naprostého štěstí po totální vyčerpanost a pocit, že to vůbec nezvládám, takže plně s ní soucítím. Náhodou je borka s ohledem na svůj věk, že do toho šla 🙂