Čtyři v tom II, koukáte na to?

uzivatelkaja
17. bře 2014

Koukatena to? K jake protagonistce se priklanite? 🙂

loafeer
24. bře 2014

@maxpex no prave , ma tam plastove drzadlo a houpaci podvozek...takze zatim hledam a neuspesne. dokud nezjistim, neusnu:o)

camelinka
24. bře 2014

@maxpex
@loafeer neni to tohle? Teda jestli myslime tu stejnou maminu, moc to nesleduju... 😅
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-788570-p...

dracula
24. bře 2014

Taky se dívám, mám ráda dokumenty. Jakékoliv🙂. Kristýna je mi sympatická, ta maminka s tím potetovaným manželem se mi taky moc líbí a k Veronice mám velký respekt a obdivuji její klid. Co tedy moc nepobírám je chování Báry, ale je to ještě mladé poleno, tak se snažím do ní vcítit. Sama jsem měla dítě o deset let později než ona, a proto ji nikterak neodsuzuji, ačkoliv by to na první pohled možné bylo. Prostě chci jednoduše napsat, že je to zajímavý projekt, pro mě to je poučné z vnějšího pohledu. Jsem ráda, že takový dokument je, protože když vidím v telce nabídku tolika amerických kriminálek, tak je mi z toho úzko...

maxpex
24. bře 2014

To určitě, je krásně vidět, že některé z nás jsou v 19ti letech opravdu dospělé a jiné ještě ne. A Bára je hold ta, která ne...bohužel má hrozný slovník (i partner, který se mimochodem výborně stará) a to mě trošičku vytáčí. Mně se tento seriál také moc líbí - jinak bych na to nekoukala 😉

latkovkybrno
24. bře 2014

@maxpex Ta smrt babičky byla drsná, ale i to k životu patří. Jak Kristýna říkala, byla to žena, která její život ovlivnila nejvíc a tak měla asi silnou touhu to také zdokumentovat. Pokud jde o ty Kristýnčiny hafany, no bylo to drsnější.. Taky máme psa, měli jsme dříve dva a bohužel psi se občas poperou, stačí, aby přiběhl cizí nepřipoutaná a šel tomu mému na vodítku po krku, jsou to prostě psi, šelmy, ale na můj vkus byla Kristýna laxní a to ji mám moc ráda (chvilku jsem si zvykala, ale teď už mi přijde skvělá). No, ale evidentně jí ani té kamarádce to až tak zase nevadilo, nevím, já bych byla razantnější a hodně na ně zařvala a dva z nich čapla do každé ruky, tím pádem třetí by byl na zemi sám a dokud by se nezklidnili nedala bych jim pokoje. Bohužel už jsem toto jednou musela udělat, když přiběhli dva psi a napadli toho mého. Manžel Veroniky je super a měl by takto fungovat každý muž. Víme, že realita taková není mnohdy, ale můj muž třeba také takto pečuje o syna a domácnost, tak mě to až tak nedojalo. No a Barča ? To je přece jasné, že to neuměla.. Má 19 a je to její první dítě. Já měla první dítě v 28 a taky jsem to neuměla.. Ona se to naučí, Míla jí pomůže, je super parťák. Zvládnou to. Tak asi tak nějak jsem to viděla já 🙂

loafeer
24. bře 2014

holky, ani jeden to neni, to je uplná záhada :o)

maxpex
24. bře 2014

@loafeer Já myslím, že ano...podvozek je stejný a mrkni sem do bazaru na peg perego, jedna mamina tam prodává takovou žlutou boudičku a je úplně stejná puntíkama...podle mě starší kolekce

loafeer
24. bře 2014

@maxpex no ale nema to ten plast pres boudicku

maxpex
24. bře 2014

@loafeer
https://www.google.cz/search?q=peg+perego+navet...

Všechno ale z nějaký cizí země....?!?!?!? 😠

maxpex
24. bře 2014

@loafeer Je to prostě Peg perego Navetta 😀

loafeer
24. bře 2014

@maxpex no tak vypadá to, že jsi ho našla:o) díky:o)

maxpex
24. bře 2014

@loafeer Přesněji Peg perego Navetta XL pois grey 😉

netanel
25. bře 2014

Veronika je naprosto skvělá, zbytek je mi taky docela sympatickej až teda na přítele/manžela tý Báry, toho bych trefila nejradši.😀

dracula
30. bře 2014

Tak dneska dokument skončil. Bylo by zajímavé vidět osudy dětí třeba za 10 let nebo za 15 let, jak se to občas dělá (časosběrný dokument).

bunny123
15. říj 2014

Mala Amalka pred 14 dny podlehla sve nemoci - svalova atrofie. Dozila se 3 let ☹

krystynaraszkova
15. říj 2014

Holky kdy a kde to hraje prosím?

bunny123
15. říj 2014

@krystynaraszkova To uz skoncilo, bezelo to na jare.

karlos12
15. říj 2014

@bunny123 už jsem to slyšela.Je to smutné,chudinka,za nic nemohla,nic neudělala špatně.Ale dalo se to čekat,bohužel ☹

bunny123
15. říj 2014

@karlos12 Ja se to dozvedela dnes vecer. Je to smutne.