• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičení s kočárky, co si o tom myslíte?

21. února 2017 
Ahoj maminy Moc by mě zajímalo co jsi myslíte o cvičení s dětmi a kočárky :slight_smile:
Máte někdo zkušenosti ? prošli jste kurzem ? co na to říkáte ?
5. dub 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni naše MC takové cvičení pořádalo, 2x týdně, bylo to fajn, já jsem pro:slight_smile:
5. dub 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uvažuju, že něco takového zkusím, v Plzni jsem nedávno viděla nějaký letáky, ale už nevím kde... mě by se to líbilo nejen kvůli pohybu, ale i společnosti dalších maminek....
5. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím na strollering a má to jednu velkou výhodu, nemusím hledat hlídání:grinning:.
5. dub 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
bezvadné. U nás je 7.dubna soutěžní běh, sportování s kočárky. Ale daleko od nás a bude hnusně, zima. Jinak bych šla. :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to znám jen z internetu, ale moc se mi to líbí. jen já nemám kočárkové dítě, tak by to asi úspěch nemělo. ale proč si nezacvičit a nezaposilovat, když na ty procházky s kočárky stejně musíme :wink:
5. dub 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky zaujal ten strollering a chci chodit, až se malá narodí na Prahu 4 :wink:
6. dub 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A moc děkuji za názory :slight_smile: Chtěla jsem se stát lektorkou ale bohužel jsou u toho podmínky které si z rodičovské nemohu dovolit je škoda že je to složité se do tohoto super nápadu zapojit a umožnit více maminkám super prospěšné procházky :slight_smile:
22. dub 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen bych upozornila, že kočárky rozhodně nejsou vhodné pro používání kolečkových bruslí, z hlediska bezpečnosti pro dítě je to naprosto nevyhovující. Pokud chcete jezdit na buslích měly byste pořídit cyklovozík, který je určený na sport.
22. dub 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak já chodím na cvíčo a v září mě čeká kurz, takže taky budu lektorovat :slight_smile:
@gabien Jaké složité podmínky máš na mysli?
24. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím tím to že po roce si musíte znovu zakupovat licence , nebo to že musíte mít k tomu vzdělání jako je třeba zdravotní sestra aby jste mohla vykonávat cviky s dětmi nebo kurz fit trenéra který stojí dalších 8 000,. tyhle podmínky , nepovolí vám živnost když to nebudete splnovat ....... To mě zklamalo a oni vám to neřeknou hned, málem jsem to zaplatila a když zjistíte po bádání že je to tedy zbytečné tak si vám ze zaplacené částky vezmou ještě procenta ........asi tak :unamused:
26. srp 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičení s kočárkem je super, sama chodím cvičit dvakrát týdně a pomohlo mi to vrátit se po porodu spátky do formy. Cvičím s Luckou v pondělí a ve středu na Pankráci a Budějovické. V září se s ní chystám na pobytovou akci do krkonoč - cvičení, babyangličtina, spoua zábavy pro maminky i pro děti, už se na to moc těším. Kdyby jste se chtěli někdo přidat tak tady najdete podrobnosti (pohybskocarkem.cz).
18. srp 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičit venku s kočárkem je fajn, dostanete se brzo zpátky do formy a spojíte příjemný s užitečným. Můžete cvičit i samotný, k tomu doporučuji průvodce Cvičíme venku s kočárkem od jakfit.cz
7. únor ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vřele doporučuju :slight_smile: Rychle se dostaneš do formy a hlavně potkáš nové maminky a miminka - je to takové cvičení a relax. my si utvořili skvělou partu :slight_smile:
7. únor ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o tom uvačuju po porodu. Nic oficiálníhou nás není, ale doufám že se nějaká mamina přidá. Dělám lektorku alpiningu, lecos se dá použít.
21. únor ve 12:53  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek