Cvičení s kočárky, co si o tom myslíte?

gabien
5. dub 2013

Ahoj maminy Moc by mě zajímalo co jsi myslíte o cvičení s dětmi a kočárky 🙂
Máte někdo zkušenosti ? prošli jste kurzem ? co na to říkáte ?

hofka1
5. dub 2013

loni naše MC takové cvičení pořádalo, 2x týdně, bylo to fajn, já jsem pro🙂

kkouzlo
5. dub 2013

já uvažuju, že něco takového zkusím, v Plzni jsem nedávno viděla nějaký letáky, ale už nevím kde... mě by se to líbilo nejen kvůli pohybu, ale i společnosti dalších maminek....

zlatelevizeedna
5. dub 2013

Chodím na strollering a má to jednu velkou výhodu, nemusím hledat hlídání😀.

andelka
5. dub 2013

bezvadné. U nás je 7.dubna soutěžní běh, sportování s kočárky. Ale daleko od nás a bude hnusně, zima. Jinak bych šla. 🙂

blahova_andrea
5. dub 2013

já to znám jen z internetu, ale moc se mi to líbí. jen já nemám kočárkové dítě, tak by to asi úspěch nemělo. ale proč si nezacvičit a nezaposilovat, když na ty procházky s kočárky stejně musíme 😉

funca
6. dub 2013

mě taky zaujal ten strollering a chci chodit, až se malá narodí na Prahu 4 😉

gabien
autor
22. dub 2013

A moc děkuji za názory 🙂 Chtěla jsem se stát lektorkou ale bohužel jsou u toho podmínky které si z rodičovské nemohu dovolit je škoda že je to složité se do tohoto super nápadu zapojit a umožnit více maminkám super prospěšné procházky 🙂

hojda
22. dub 2013

Jen bych upozornila, že kočárky rozhodně nejsou vhodné pro používání kolečkových bruslí, z hlediska bezpečnosti pro dítě je to naprosto nevyhovující. Pokud chcete jezdit na buslích měly byste pořídit cyklovozík, který je určený na sport.

audrey44
24. srp 2013

Ahojky! Tak já chodím na cvíčo a v září mě čeká kurz, takže taky budu lektorovat 🙂
@gabien Jaké složité podmínky máš na mysli?

gabien
autor
26. srp 2013

myslím tím to že po roce si musíte znovu zakupovat licence , nebo to že musíte mít k tomu vzdělání jako je třeba zdravotní sestra aby jste mohla vykonávat cviky s dětmi nebo kurz fit trenéra který stojí dalších 8 000,. tyhle podmínky , nepovolí vám živnost když to nebudete splnovat ....... To mě zklamalo a oni vám to neřeknou hned, málem jsem to zaplatila a když zjistíte po bádání že je to tedy zbytečné tak si vám ze zaplacené částky vezmou ještě procenta ........asi tak 😒

sixta
18. srp 2015

Cvičení s kočárkem je super, sama chodím cvičit dvakrát týdně a pomohlo mi to vrátit se po porodu spátky do formy. Cvičím s Luckou v pondělí a ve středu na Pankráci a Budějovické. V září se s ní chystám na pobytovou akci do krkonoč - cvičení, babyangličtina, spoua zábavy pro maminky i pro děti, už se na to moc těším. Kdyby jste se chtěli někdo přidat tak tady najdete podrobnosti (pohybskocarkem.cz).

dandull
7. únor 2017

Cvičit venku s kočárkem je fajn, dostanete se brzo zpátky do formy a spojíte příjemný s užitečným. Můžete cvičit i samotný, k tomu doporučuji průvodce Cvičíme venku s kočárkem od jakfit.cz

lucinka58
7. únor 2017

Vřele doporučuju 🙂 Rychle se dostaneš do formy a hlavně potkáš nové maminky a miminka - je to takové cvičení a relax. my si utvořili skvělou partu 🙂

lovely_creature
21. únor 2017

Já o tom uvačuju po porodu. Nic oficiálníhou nás není, ale doufám že se nějaká mamina přidá. Dělám lektorku alpiningu, lecos se dá použít.