Cynická substituční kočkodiskuze

len
23. bře 2010

Děti nejsou, tak aspoň to zvířectvo... Občas by je člověk přetrhnul na sto kousků, ale večer s náma stejně spí v posteli 😉

len
autor
22. dub 2010

Taky mám perličku. Maminka si vymyslela, že jí mám na talíře namalovat miluny (až bude hotové, pochlubím se). A chlap na to, že je to blbý, kočka na talíři... Talíře jsem položila na jeho pracovní stůl a když jsme tam přišli, zjistili jsme, že květináčový pelech má silnou konkurenci. Fakt blbý, kočka na talíři, ale vlezla si tam sama 😀

len
autor
22. dub 2010

Ještě jedna...

sven
23. dub 2010

Len 🙂 - holt máte šikovnou kočičku, sama se umí naservírovat 🙂 - prostě k sežrání 😀

sophie1
23. dub 2010

Len 😀 , to mi zvedlo náladu....

draga
23. dub 2010

Len ...potřebovala by trochu větší talířek, že 🙂))

svatule
27. dub 2010

Tak Aduška je super, předpokládám, že ti Len asistuje i u toho kreslení 😎

draga
5. kvě 2010

my dneska byli s kočičákem na kastraci...chudáček má to celý vyholený a kulky prázdný ☹

len
autor
5. kvě 2010

Omlouvám se, že sem už moc nezavítám, mám novou práci 😉
Draga, neboj, kocourovi se to rychle zahojí, u kočičky je to složitější, tu vykuchaj celou 😔 A přesto do toho chci jít, nechci ji cpát věčně hormonama. Ale holt pro neplodnou ženskou je to dvakrát tak těžký, nechat svýmu milovanýmu substitutovi vybrat komplet pohlavní orgány, ach jo 😔

draga
6. kvě 2010

len já vím, moje kočička to už má za sebou...té už je 8 let...bylo to horší, rpotože měla hodně stehů ale i tak to zvládla Málka moje...kočičák už večer lítal jen to má asi chudáček citlivý ani pochovat se nechtěl nechat...nebo si myslel a bál se, že půjde zase do bedničky ...gratulace k práci 😉

len
autor
9. kvě 2010

Tak jo, hotovo, Adéla musela překontrolovat...

zirafka105
10. kvě 2010

Krasa 😵 😵 😵

draga
10. kvě 2010

pěkný moc 🙂

sven
19. kvě 2010

Len - úžasný talířky 🙂
Ještě přidávám fotečku - kočičák si vzal příklad z Aduš 🙂 (menší košíček, kam by se mohl narvat už nenašel 😀 )

draga
19. kvě 2010

krásnej macek ...nechápu, proč ty kočky milujou nedostatek místa 🙂

alienka24
15. led 2011

ahojky, vím že tady už to moc nežije tak třeba se to zas rozproudí, minulý týden se nám narodila tři britská koťátka, tak jsou to krásný bobísci, tak dám pár fotek at se můžete pokoukat 😉

len
autor
15. led 2011

@alienka24 jsou úžasná! 😵 My jsme taky moc chtěli koťátka, ale bohužel Aduš brala asi půl roku prášky a už se po nich nerozmrouskala 😒 Jinak je úplně v pohodě, prakticky jsme vyřešili náš problém, kdy jsme ještě nechtěli koťata (v době, kdy jsem hledala práci a do toho intenzivně řešila neplodnost, na to nebylo ani pomyšlení) a Aduš naprosto nesnesitelně mrouskala, ale nemám z toho vůbec radost. To jsem ji mohla rovnou nechat vykastrovat 😔 no nic, no, teď jsme komplet neplodná domácnost 😀

alienka24
15. led 2011

@len ahoj 🙂 no u nás to vzniklo tak že Julii se udělala vyrážka hormonálního původu a dalo se to řešit bud kortikoidama s tím že pak se právě už nemusí nikdy mrouskat anebo nechat nakrýt, tak jsme jí našli ženicha a takhle to dopadlo 😵 no mám z nich radost z bobíků

len
autor
15. led 2011

@alienka24 se ti nedivím 😉 My právě začátkem roku řešili, jestli kastrovat nebo později koťata (tehdy to opravdu nepřipadalo v úvahu) a rozhodli jsme se pro to druhé, že až se situace uklidní, jdeme do toho. Jenomže to mrouskání bylo fakt nesnesitelné, třeba deset dní v kuse mrouskat a týden klid, několikrát za sebou - kočka vyřízená, my vyřízení, zašla jsem na veterinu a po dlouhé konzultaci s doktorkou jí nechala předepsat Proveru. V září jsme vysadili, našli ženich a čekali a čekali a čekáme doteď... Zas jsem to konzultovala s veterinářkou, tak prý se uvidí. Buď se ještě rozmrouská, no a nebo taky ne, každopádně pokud je v pohodě, normálně žere a nic ji netrápí, máme to nechat plynout. Ale čert vem koťata, hlavně když bude šelma v pořádku 😉 Každopádně s těma koťátkama jsi mě dojala, klidně sem občas hoď čerstvá fota 😵 Posílám Aduš, když jí bylo šest týdnů a my ji poprvé navštívili 🙂

alienka24
15. led 2011

no jsou to ted moji mazlíci a, je jim necelý týden a rostou jak z vody a každým dne by měli začít koukat, tak budu dávat fotky 😉 no fakt toho vůbec nelituju, i ten porod zvládla Julie na jedničku, jen ted jí nějak slzí oko tak doufám že to nic není 😒
no a je možný, že se Aduš ještě rozmrouská, ono to může trvat někdy déle, to mi veterinář taky říkal že to tak může být

draga
15. led 2011

jů ty jsou teda 🙂) kuličky maličký...naše kočka kastrovaná se mrouská o 106 a vykastrovanej kocour taky...🙂

len
autor
15. led 2011

@draga no to mi ani neříkej, já byla tááák ráda, že to Aduš přešlo 😀 Stejně i kdybychom se koťat dočkali, nechali bychom ji vykastrovat, ovšem vždy to bylo s vidinou, že ji to mrouskání přejde 😉

alienka24
19. led 2011

tak první koukací 🙂

sven
19. led 2011

@alienka24 - ti jsou nádherní!
Já bohužel o tu kočičku co jsem sem dávala fotku přišla - původně to vypadalo na zápal plic, nakonec se zjistilo, že má obr nádor na plicích, takže nebylo řešení. Ale dožil se 11 let a myslím, že se u nás měl dobře. Tak má hrobeček hned vedle našeho pejska, který bohužel šel měsíc před ním ☹. Nějak ten přelom roku stál zaprd.

len
autor
19. led 2011

@alienka24 😵

@sven to je mi moc líto ☹ Ale určitě u vás prožila nádhernej život a 11 let není na kočku zas tak málo 😉

Jinak ta naše potvora se nás předevčírem určitě naprosto cíleně pokusila zabít 😀 Jsme leželi v posteli a ona dřepěla nad náma na skříňce a zvolna přesouvala k okraji lampu s betonovým podstavcem, raději jsme se klidili z dosahu 😉

alienka24
19. led 2011

@len 🙂 šikulka teda 🙂 no mě fascinovalo jak si Julie 14dní před porodem hledala místo jako kde by měla klid na porod a v noci sem jí načapala s tím bubnem dokonce na lednici 😀

len
autor
19. led 2011

Jo, to nám udělala Adušina máma, když jsme ji hlídali. Naše lednice 180 cm, Adéla na ni v životě nevylezla, ale já jednoho dne ráno přijdu do kuchyně a z vrchu lednice mi přes hlavu obloukem letí kočka, docela šok 😀

alienka24
19. led 2011

@len no pro mě v noci taky, já jí hledám v pelíšku a ona si madam skáče z lednice 😀

sven
19. led 2011

@len - je fakt, že na to, že to byl venkovní kocour (ale náležitě vychovaný a rozmazlený 🙂, tak je ten jeho věk celkem úspěch. Nehledě na to, že měl minimálně 3x už namále (ďoura v hlavě s uzavřeným hnisem bůhví od čeho, amputovaný ocas a naražený čumák vč. štíplého zubu a krvácení z nosu). Ještě mám 3 další kočičáky, tak naštěstí se mám s kým přitulit "po kočičáčsku 🙂

aemmi
20. led 2011

Jéé, kočičí téme 😵 já mám u našich už 9 let starou Sárinku, vypadá jako bílej tygr 😵 zřejmě si je svojí krásy vědomá, jak jdou kolem turisti a lufťáci, tak se před nima začne válet a natřásat, tuhle si ji Němci fotili 😅 jinak je to pěkná potvora, rozbila sklokeramickou desku na sporáku, když na něj z poličky shodila džbánek, napadá psi, jednomu podrápala čumák a jeho panička si přilítla stěžovat, v létě se jakž takž zabaví venku, v zimě se jí ale moc nechce, tak zlobí doma, shazuje kytky, skáče na televizi, atd. 😅 ted užale žádnou kočku nemám, prorože mám alergii a manžel by ani nechtěl 😖

len
autor
20. led 2011

To je dobrý, že si panička psa přijde stěžovat, že byl napaden vaší kočkou 😀 to musel bejt nějakej mrňavej gaučák, ne? 😉 I když je pravda, že pes mých rodičů (středně velkej a jinak dost drzej vořech) kočky sice honí, ale při přímém střetu couvne a nedávno si odnesl docela slušnej šrám pod okem. Dostal vynadáno, že to má z toho, že ty kočky provokuje 😀 Ale on je puštěnej na velký zahradě a kočky mu tam lezou přes plot od sousedů, tak kdo za to vlastně může 😉