Cynická substituční kočkodiskuze

len
23. bře 2010

Děti nejsou, tak aspoň to zvířectvo... Občas by je člověk přetrhnul na sto kousků, ale večer s náma stejně spí v posteli 😉

alienka24
12. únor 2011

@len ta druhá fotka je prej jak do Chcete mě 🙂 mi říkal Matěj ( manžel 🙂 )

len
autor
12. únor 2011

Připomíná ti to něco? 😀
(my ji teda chtěli 😉)

len
autor
12. únor 2011

Tak nic, nějak mi nefunguje ani kabel, ani čtečka karet, takže fotky až jindy.

svatule
12. únor 2011

právě veterinář nám doporučil ty speciální granule-už mají jenom ty-pak hodně vody, tak jsme jim koupili fontánku na vodu, no a držet si váhu, takže žádné pamlsky, jen ty granule a to odváženou dávku na den, tak právě už nevím, zda to je dostačující, teď jsem ho sledovala dva dny a dobré...

svatule
12. únor 2011

jinak kočičáci úžasní, my ani nemáme nové fotky, snad to brzy napravíme, měli jsme strach, jak budou reagovat na miminko, zatím si jí nevšímají, tak uvidíme, až třeba bude lozit a tahat je za ocas 😀

svatule
14. únor 2011

tak to holky nakonec dopadlo tak, že byl kocourek včera na další operaci, dostal hromadu léků, které ted musí užívat, no a další druh granulí a pokud se to ještě jednou zopakuje, tak mu budou muset uříznout pindíka... ☹
jsme z toho špatní, ale pokud by mu to mělo pomoci, tak to uděláme, hlavně at je v pořádku, má teprve 3 roky, to je ještě málo a navíc je strašně hodný

len
autor
16. únor 2011

@svatule strašně moc mu držím palce! Ať je brzy v pořádku, vím, že je to prostě člen rodiny 😔

svatule
18. únor 2011

@len jj, přesně tak, dneska jde na vyndání katetru, tak uvidíme co doktor řekne...

draga
19. únor 2011

@svatule chudáček...to je smuténka...tak moc držím palečky aby to byla úspěšná operace a léčba...vím, že ti kocourci na to trpí, ale spíš ve stáří....řekl třeba doktor proč to má tak mladý kočičák? podrbej ho miláčka 😉

svatule
21. únor 2011

@draga no rizikové je prý už to, že to je kocour, pak že je kastrovaný, žije v bytě, málo pije a taky ještě obezita může mít vliv...nevím, zda je obézní, na to, že to je briťák, tak váží 6 kg, což si myslím, že není tak moc, ale každopádně všechny ostatní podmínky splňuje, teď klepu, vypadá to s ním dobře, je aktivní, hraje si, tak snad jsme to zažehnali, uvidíme, máme měsíc na to ho sledovat...
Drbkáme ho teď pořád, tak jednou i od tebe 😉

len
autor
21. únor 2011

@svatule tak to je dobře, snad se z toho nakonec vylíže bez následků 🙂 Naše briťule to táhne na 4 kila, myslím, tříapůlkilová váha už ji nedává, ale je to kočka, budou jí dva roky a podvyživeně teda rozhodně nevypadá. Ta hustá srst jim ještě přidává na objemu 🙂 U kocourů jsem četla běžně 5-9 kilo.

svatule
22. únor 2011

@len taky doufáme, že to bude pro něj ok. my právě máme ještě toho druhého a to je obr, doslova, má takřka 10 kg, ale není vyloženě tlustý, jen ho prostě je kus, má velkou kostru, no, ale ten je strašný poctivec, pořád pije, žere všechny dietní granule...
jinak jsem ještě někde četla, že problémy s močovými cestami mohou být i psychického původu, třeba když přibyde nový člen domácnosti, tak možná takhle reaguje na malou... nevím, ale doufáme, že to bude v pořádku

draga
22. únor 2011

@svatule ty jo tak to náš kocour je další adept...ten nepije a jen se povaluje a žere...díky za info...a tomu tvýmu posílám hodně zdravíčka a a´t se drží 🙂

svatule
23. únor 2011

@draga no, tak nějak jak ten náš, ale koupili jsme jim fontánku na vodu, stále teče, a konečně pije více, díky za přání kocourkovi je fakt už dobře, tak jsme rádi

alienka24
23. únor 2011

ahoj, moc nestíhám tak jen foto jak u nás vládne zvěřinec 😅

alienka24
23. únor 2011
len
autor
23. únor 2011

😵 Ten přední kocourek má takovou nádherně kulatou hlavičku a ksichtík, to je úžasný 😵 Kolik jim vlastně je? 🙂

alienka24
23. únor 2011

6 týdnů, skoro 7
a to přední je holka 😉

len
autor
23. únor 2011

Ne! Přední na tý levý fotce je holka? Jsem si myslela, že už ty koťata podle ksichtíků docela rozeznám, v Adušiným vrhu měli kocourci (byli čtyři) všichni takovýhle velký kulatý hlavičky, kdežto kočičky (dvě) byly takový subtilnější 🙂

alienka24
23. únor 2011

@len jo fakt, to přední je holka

len
autor
23. únor 2011

Tak to je pěkně macatá 😀 No fakt je, že Aduš byla střízlík, při narození asi 65 gramů, no ale ti její bráchové, to byli macci odmala 🙂

alienka24
23. únor 2011

u nás měli všichni těch 100g při narození, jo a je to buchta 🙂

draga
23. únor 2011

@alienka24 ty jsou... krásnýýýý kuličky chlupatý 🙂

draga
23. únor 2011

@len když se pleteš jen podle ksichtíku tak to je ok 🙂)) ale je fakt, že na kočičku je taková kuličkovitá 😉

já bych je brala mazlíčky 😎

len
autor
23. únor 2011

Draga 😀
Tak mě napadlo, jak vlastně zvládá Alienka mrňavý mimino a k tomu tříčlenný demoliční komando 😉

svatule
24. únor 2011

koťátka jsou nádherná, vždycky si vzpomenu, jak to naše hovádko 10 kilové bylo tak malinké 😀 a alienku obdivuji, já první měsíc po porodu nezvládala nic, aspoň jsem měla takový pocit 😎

alienka24
24. únor 2011

@len hele je to už na palici, oni prostě už vlezou všude, takže včera sem měla malou na prsu a nohama jim kopala papírový kuličky aby mi nelezli za televizi 😅 chvílema mám pocit že už by mi nevadilo aby byly pryč, v noci si jeden špion i vlezl do postele

alienka24
24. únor 2011

@len hele je to už na palici, oni prostě už vlezou všude, takže včera sem měla malou na prsu a nohama jim kopala papírový kuličky aby mi nelezli za televizi 😅 chvílema mám pocit že už by mi nevadilo aby byly pryč, v noci si jeden špion i vlezl do postele

len
autor
24. únor 2011

Jim je to zcela ukradený, co, kočky jsou pevně přesvědčeny o tom, že byly stvořeny jako střed světa a obdivu všech 😀

alienka24
24. únor 2011

už jen čekám kdy se mi začnou sápat po záclonách hajzlíci 😅 😀

len
autor
24. únor 2011

Tak tyto tendence Adéla nikdy neměla, naštěstí. Párkrát zkusila jako kotě drásat pohovku, tak dostala jednu po papuli a teď už dá pokoj... teda v naší přítomnosti aspoň 😀 Ale skoro dva roky po jejím příchodu je pohovka stále OK, tak snad si vystačí se stromem a škrabadlem, i když se nekoukáme 😉