Cynická substituční kočkodiskuze

len
23. bře 2010

Děti nejsou, tak aspoň to zvířectvo... Občas by je člověk přetrhnul na sto kousků, ale večer s náma stejně spí v posteli 😉

len
autor
24. bře 2010

Jo, zvlášť, když si je člověk pořídí po několika letech marné snahy otěhotnět, to jim pak dovolí úplně všecko 😀

Ali, Aduš takhle spí na manželovi (víc hřeje). Když se chce otočit, nadzvednu kočku, on se otočí, položím kočku zpět... Minulý týden dávali Dr. House a měl tam kočku, co předpovídala smrt. Na koho si lehla, ten brzo umřel. A princip byl v tom, že byla v domově důchodců a vybírala dle teploty, takže když už byl někdo v největších horečkách, šla se na něj uvelebit. Aduš taky vybírá dle teploty, takže u nás je jasno, protože já jsem děsná zmrzlina, takže na mě spí jenom, když už tam chlap není 😀

alienka24
24. bře 2010

no já jí ze sebe shazuju, ale je fakt že víc spí na manželovi, taky víc hřeje a ke mě chodí na gauč a lehá si mi na bříško a vrní, no je to mazel 🙂 a já měla kočku už od sedmnácti, pak jsem chtěla i psa, pak se Mařena (původní kočka) ztratila tak jsme byli chvíli bez kočky, ale mě to strašně chybělo, ten kočičí prvek v domácnosti tak jsme si pořídili Julii 🙂 týden před svatbou mi ruplo v bedně a že jí prostě chci 😀 😎

len
autor
24. bře 2010

My právě byli vždycky psí rodina, jenomže pes mi doma neprošel, tak jsem manžela přemluvila "aspoň" na kočku a v nejmenším nelituju 🙂 Přes den mi chrní v tom květináči na stole, občas se probudí, napochoduje před monitor a teď se mi plně věnuj 😀

alienka24
24. bře 2010

no u mě vyžaduje největší pozornost ráno a když přijdu z práce tak to se můžou zbláznit oba 🙂 a my máme pro Julii závěsný pelíšek na radiator a to je její království 😎 😉

len
autor
24. bře 2010

Hm, Aduš dostala do obýváku vlastní strom 🤐
Jinak samozřejmě chlapa taky po příchodu z práce vítá, jak může, já bohužel práci stále hledám, takže spolu trávíme čas samy 😉

alienka24
24. bře 2010

🙂 taky dobrý 🙂 no u nás tohle moc nejde kvůli psovi, on by jí to likvidoval 😅

mmmk
24. bře 2010

Len, ne, Spasina to kupodivu prezila jen s jednim lepancem. Ale pila mi krev teda masivne! Ona jako neni takova potvora porad, ona tak otravuje treba den a pak je tyden relativne "hodna."
Tu zatim nezvrejnene fotky nasich dvou mazlic
Jejich spolecnou vasni je jidlo - predevsim to, co neni jejich. Vzajemne si vyziraji misky a vymenuji pamlsky 😀 A vasni nasi Spasiny je jakakoli krabice, kam se vleze 😀

len
autor
24. bře 2010

Ano, krabice u nás taky frčí 😉

len
autor
24. bře 2010

Jo a ten strom:

alienka24
24. bře 2010

tady taky jedna klubíčková fotka 🙂

len
autor
24. bře 2010

Jéje 😵 Hele, nechcete ho rozmnožit? 😀

mmmk
24. bře 2010

Len, co to tu organizujes za snatky z rozumu 😀

Alien, krasny chlapik 😉

len
autor
24. bře 2010

Jak z rozumu, to je čistě citová záležitost 😀

Jsme se teď byli projít a před vedlejším domem zoufale mňoukala kočička, akorát nás k sobě nenechala přiblížit. Pak jsme se tam vrátili a pořád tak nešťastně kvílela (ale nebylo to mrouskání), tak nevím, jestli se ztratila či co, nikdy jsem ji tam neviděla... Chlap je z toho nějakej přejetej.

alienka24
24. bře 2010

já mám ale kočičku a ne kocoura, toho moc nerozmnožím, sice už pro ní mám ženicha ale až v květnu jí nechám u kocoura 😉

len
autor
24. bře 2010

Hm, jsem to nějak popletla, tak to bychom je teda moc nerozmnožily 😀 My to máme v plánu tak nějak na podzim, snad do té doby trochu povyroste, no a po koťatech ji asi necháme vykastrovat, protože mrouskající kočka v posteli, to je děs, navíc při její frekvenci... A cpát ji dlouhodobě Proverou asi taky nebude zrovna OK 😒

mmmk
24. bře 2010

Alienka, taky jsem to nejak pochopila, ze mas kocoura 🙂

Mate muj obdiv, ze jdete do kotat. Nase Spasina je kastrovana, protoze ja nedokazala prestat jeji mrouskani. Harani Lary je sice obcas nervak, ale porad je to jaksi snesitelne. Chcem ji stenata nechat na podzim. Ale stejne jako u potencialnich kotat, tak i u stenat mam slzy na krajicku pri predstave, ze je budeme muset prodat. Modlim se, at ma Lara treba jen jedno stene, ktere chteji nasi 😀 Tim by to bylo vyreseno 🙂

alienka24
24. bře 2010

a já tady píšu že mám kočku Julii nebo podomácku "žilijen" a vy mi z ní uděláte chlapa 😀 😀

no já koťata chci, alespon jednou, bude to tak i pro ní lepší a na ty malý modrý kuličky se moc těšim 😉 a pak podle toho jak to bude vypadat se rozhodnem jestli kastrace nebo třeba ještě časem další, nechci to nijak hrotit no, ona i ta kastrace u koček má svoje rizika

len
autor
24. bře 2010

Protože jsi pak psala o psovi - chlapovi a mně se to pomotalo, chyba je čistě na mé straně 😀 Každopádně kdybyste někdo věděl o papírovým (nebo aspoň moooc hezkým) briťákovi z Prahy, ne moc velikým, co vezme i bezpapírovou číču, tak sem s ním 😉
Jinak kastrace má rizika, ale při představě, že mi třeba bude 15 let mrouskat 2x do měsíce... 😕 Nee 😀

mmmk
24. bře 2010

Ali, sorac 😔 😀

Mne se teda vic libi v posledni dobe ruzne barevne variety britek. Jako treba whiskas, kremova nebo cervena. A nejvic samo nase zelvovinova Spaska 🙂

len
autor
24. bře 2010

Kdepak, modrá je modrá, co, Ali? 😉
Ale já můžu i vesnický mourky 🙂

alienka24
24. bře 2010

len...no ono inzerátů je docela dost, co jsem koukala pro tu svojí cácoru a nejvíc snad v praze, ale je fakt že některý ty kocouři jsou strááášně veliký 🤐

no u nás to mrouskání není zas tak strašný jelikož jí to Don vždy nějak překazí 😉 takže nás netýrá moc

alienka24
24. bře 2010

no mě se ještě líbí ty whiskas, ale klasická modrá je prostě nejvíc 😉

mmmk
24. bře 2010

Puvodne jsem chtela taky jen modrou. Ale po mnoha konzultacich mi jedna uzivatelka z beremka ukazala, jake jine varianty jsou a zalibila se mi lila nebo cervena. A kdyz jsme si jeli pro Spasku, zalibila se mi okamzite 😵 Mela sice z dalsiho vrhu jeste cerveny, modry, kremovy a lila sourozence, ale mne se libila nase seda eminence 😀

len
autor
24. bře 2010

Nojo, všechny jsou krásný 😀 Maja tvrdí, že Aduš je stříbrná, ale když jsem s ní byla tuhle u vetky, tak na ní paní učila své dítko rozeznávat barvy - jakou barvu má kočička? Šedou! Správně, šikula! 😀 A chlap taky když se ho někdo zeptá na kočku, tak říká - no, nic zvláštního, celá šedivá 😉

mmmk
24. bře 2010

By me teda zajimalo, jakou by to dite urcilo barvu nasi Spasky. Sice ji rikame "seda eminence," ale to z velke casti kvuli jejim namyslenemu chovani. Rikame, ze Lara je clen rodiny, kdyzto Spaska spolubydlici 😀 I kdyz zacina byt vekem velice velice spolecenska 😎

len
autor
24. bře 2010

Taky tak společenská, že ti uprostřed noci dupe po hlavě?

mmmk
24. bře 2010

Ano + intenzivni potreba mi dat najevo aktualni naklonost v 5:30, abych pak uz neusnula a nejspolecenstejsi je rano, kdyz si delame snidani a si predstav, ze si davame do kafe mliko. To je mazlicek nad mazlicky 😀

len
autor
24. bře 2010

Hm, voni jsou ty potvory všechny stejný 😉 H. mě naučil, když po nás ráno (tj. tak od 3:00) pochoduje, ji popadnout a strčit ji mezi nás pod peřinu, ona se tam stulí do klubíčka, rozpřede se, až celá deka vibruje, no a pak spokojeně usne a tak na půl hodiny - hodinu dá pokoj. Ovšem háček to má, když se v nějakým okamžiku rozhodne, že do půl sekundy musí být nahoře na stromě, takže vylítne zpod tý deky před naše hlavy ven a příšerným sprintem s dupotem letí na ten strom 🙄

h.jitka
25. bře 2010

Jsem ráda, že berete do party i naše mourky (že malovani?) 🙂
U nás to s mazlením není tak jednoduché. Charlie je ochoten nechat se hladit jedině, když mu necháme dostatečný prostor na gauči. Občas ho týrám tím, že ho popadnu do náruče a dlachmím ho. Přijde mi vtipné, jak se tváří útrpně. 🙂 Teď bydlíme v domku, takže má spousty prostoru a v noci nás moc nebudí. Když jsme ještě byli v bytě, tak to bylo mnohem horší. Jeho škrábání na dveře ve 4 ráno vytáčelo mojeho chlapa do ruda. Samozřejmě jsme zkoušeli, že by spal s náma. Ležet vydržel tak 5 minut, pak skákal po hlavách. Od té doby, co bydlíme v domku, je to lepší. Na dveře škrábe většinou až když uslyší budík. 🙂 Pak rychle zobnout něco granulí a už čeká, až ho pustíme ven.

draga
25. bře 2010

ahoj holky kočičí 🙂

u nás je doma dáma Amálie mám jí 8 let a loni jsme pořídili jen tak našemu prckovi kotě, sám ho pojmenoval (ještě ani pořádně nemluvil) Ginga, takže se to u nás jen hemží...největší mazec je kolem půlnoci když se čičinky po celodenním spánku konečně proberou...ale neměnila bych, sice je u nás blázinec ale aspoń veselo ...