Cynická substituční kočkodiskuze

len
23. bře 2010

Děti nejsou, tak aspoň to zvířectvo... Občas by je člověk přetrhnul na sto kousků, ale večer s náma stejně spí v posteli 😉

aemmi
20. led 2011

@len rotwailer, nevím jak se to píše (psi ráda nemám 😀 ) on byl na vodítku, takže si kočka troufá 😅 pěkně mu rozdrbla ten hnusnej čumák 😅 jak je pes přivázanej, tak cítí převahu, chodí s náma když jdeme do krámu a tam je většinou pár přivázaných psů, ty taky provokuje 😀 ale tenhle incident nebyl první, ona prostě nesnese cizí zvířata ve svým teritoriu, jednou mi nějakej pejskař řekl, at si ji přivážeme...

len
autor
20. led 2011

Tak to ta ženská musela být asi úplně blbá, když si stěžovala, že kočka jí napadla rotwajlera 😀

aemmi
20. led 2011

jo, je to sranda 😀 ale naši nadávali, že se pomalu budou bát vylézt kvůli kočce z baráku 😀

draga
21. led 2011

holky to my když jsme měli ještě kočičky u našich tak chodila sousedka si stěžovat, že naše kočky jí žerou králíky, že si i otevřou jejich králíkárny...nakonec se přišlo na to, že tam řádila liška...no ale asi půl roku jsme byli na černé listině sousedské a nemohli jsme vysvětlit, že kočka by asi možná králíka i uhnala ale dost těžko celýho sežrala, zvlášť , když byly nažraný z domova...

@aemmi jé kočičí bojovnice 🙂 to musí být pohled 😉 a co přivázali jste si jí 😎

@alienka24 kouličky kočičí rostou do krásy 😉

@sven tak dodatečně kočičí soustrast i pejskovou...se nějak domluvili asi co? 😔

aemmi
21. led 2011

@draga no, u nás přivazoval kočku akorát jeden a to byl blázen 😀 takže ne 😅

draga
22. led 2011

@aemmi to byl vtip 🙂)) já jsme učila kočku chodit na vodítku...to byl masakr, jen jsem jí nandala kšírky praštila sebou o zem a nehla se a nehla...takže jsem se jí snažila kousek táhnout, vypadalo to jak když táhnu mrtvolku...tak jsem to vzdala... 😀 😀

len
autor
22. led 2011

My ji občas na vodítku ven bereme (není venku zvyklá a je blbá, s oblibou vyhledává vyhřátá místa, třeba prostředek silnice a tak), ale určitě to není jak se psem 😉 Většinou ji necháme jít, kam chce, a následujeme ji, venčení se většinou odehrává jen na travnatém prostoru za barákem a skládá z prozkoumávání sousedovic bordelu 🙂 Ale jak má příležitost, upaluje ke vchodovým dveřím a dožaduje se návratu do bytu 😉

aemmi
22. led 2011

No, my jsme na vsi sto let za opicema, takže kdybych si vzala kočku na vodítko, tak by si lidi fakt mysleli, že mi hráblo 😀

len
autor
25. led 2011

Snad tam bude něco vidět, ale takhle venčíme 😀

alienka24
25. led 2011

@len jee to je bomba 😀

jinak hlásím že moji kočičáci už mají 300g, začínaj načuhovat z krabice ven a už slyší a piští 😀

len
autor
25. led 2011

Vám sem ještě zkopčím, co jsem dnes psala jinam:
Minulý týden jsem omylem ráno Aduš zavřela v blbé části bytu (chodba + šatna + koupelna, záchod má v obýváku), byla tam celý den, večer totálně nepříčetná, ale moc jsem ji pochválila, že neprovedla žádnou nehodu, když byla bez záchodu. Na chodbě mám boty, mimojiné kozačky, nedávno objevila, že když s tou kůží práská o zem, kovová přezka hezky cinká o dlaždičky.
Jsem houby kočkoznalec. V prvém případě jsem se mýlila (že nebyla nehoda), ve druhém jsem si její chování mylně interpretovala jako hru, kdežto ona se mi jen snažila naznačit - tento záchod jste mi ještě nečistili! Takže jak se říká, že toxu chytnete jen z kočičích bobků starších 48 hodin, a já dosud hrdě tvrdila, že při denním čištění záchoda se tohle nám stát nemůže, dnes jsem měla týden staré bobky ve vlastní botě 🤐
Ale je to moje blbost, co měla chudák dělat 12 hodin bez záchoda, že jo 😝

aemmi
25. led 2011

tak to je mazec, len 😀 naše kočka párkrát, když neměla přístup k záchodu a nikdo ji nepustil ven, vykonala potřebu do vany 🙂 tak jsme říkaly, že není úplně blbá, že ví, že je to na hygienu a že se to z toho přece jen bude líp uklízet než z koberce 😀

len
autor
26. led 2011

Hm, vanu nemáme a na sprcháči je zástěna, ale když už výjimečně zvrací, vždycky na chlupatej kobereček (máme v celým bytě DVA koberce, tak na ten chlupatější) 😉

alienka24
26. led 2011

tak naše Julča pokud má zavřenej záchůdek tak nám hnojí kytku, palmu 😅 je zajímavý že kytka furt žije 😅

len
autor
26. led 2011

Jsou čím dál kouzelnější 😵 Aduše byla v tomhle věku děsně vošklivá, začala se vylupovat až tak kolem těch šesti týdnů, ale jako mrně byla nejmenší a nejošklivější z celého vrhu, ale zase jako první koukala 🙂
Jinak bohužel v té části bytu, kde zůstala zavřená, žádné kytky nemáme. Manžel poznamenal, že když měla přístup k záchodu, měla to vykonat tam 😀

wrtulka
26. led 2011

Ahojky už delší dobu vás čtu..
myslíte že bych se mohla přidat? Taky nemám děti a ujíždím na kočce a teda hlavně pesině..tak bych diskusi kde se řeší jen to docela uvítala 😉 vezmete mě mezi sebe? 😕

len
autor
26. led 2011

@wrtulka proč bychom neměli? 🙂

alienka24
26. led 2011

@len já jsem včera nemohla z kocourka, se rozhodl že si jako přejde celou krabici a co váhavý krok to pištění aby všichni věděli že ON teda jde 😀 😅

@wrtulka no jafně 😉

wrtulka
26. led 2011

@len já vím.. 😉 tak nebyla sem si jistá jeslti nejste něco jako uzavřen diskuse..
sem ráda..
tak vám přihodím fotky těch mých/našich mazlíčků..

wrtulka
26. led 2011

jé ty fotky..

wrtulka
26. led 2011

Lája je bíglice..a číča je prostě pouliční směska 😀
jsou to dva rozmazlení jedináčci 😀

alienka24
26. led 2011

@wrtulka krásný psisko 😉 😉

len
autor
26. led 2011

Koukám, že si spolu rozuměj 😀
Teď doma čučíme na Star Trek a kapitán tam má bígla jménem Porthos, tak vždycky když vidím bígla, vzpomenu na něj, v jednom díle počůral jakýsi posvátný strom a způsobil meziplanetární konflikt 😀

wrtulka
26. led 2011

@len jéé já taky koukám na Star Trek 😀 ale bígla sem ještě nezaznamenala.. asi sem neviděla ty správné díly..
no rozuměj..
první týden co jsme si přivezli Láju (psisko je ona a jmenuje se Laaja oficiálně jinak je to Lájuch, Ušák,Obluda, Beruška,Berouch..a táák 😀 😀 😀 podle situace)
tak týden kočka vylezlá na stromě.. Lája ji vyštěkávala..
pak kočka pomalu slézala a asi do měsíce se respektovaly..
teď už si spolu hrajou.. i když střídavě nadáváme jedné nebo druhé to když máme pocit že té druhé ubližuje..
takže to kolikrát doma u nás vypadá tak že běží kočka a za ní pes a za chvilku zpět běží pes a za ním kočka 😀 😀

wrtulka
26. led 2011

@len Jo Len máte krásnou číču. Jen škoda že ty koťátka se vám nedaří.
My taky uvažovali o antikoncepci..ale nakonec jsme si někde přečetli že by se po prášcích už nemusela mrouskat tak jsme to nechali na přírodě..
nakonec docela dobrý rozhodnutí protože první 3 mrouskání dělala antikoncepci Lája - nepustila ke kočce žádného kocoura a pak nám teda zabřezla měla dvě krásná koťátka..ty jsme udali..nechaji jí vysterelizovat a máme po starostech 😵

len
autor
26. led 2011

@wrtulka je to ta nejnovější série Star Trek - Entrerprise, kapitán Archer 🙂
Nám po pár mrouskáních došly nervy, máme ji furt v bytě (takže kocour se k ní nedostane) a fakt se to nedalo vydržet... A pořizovat tehdy koťata by byla taky blbost... No nic, no, teď už s tím nic nenaděláme, buď se to rozjede nebo ne 😒

wrtulka
26. led 2011

@len tak třeba se vám to ještě rozjede.. moc bych vám to přála..
je to sranda s těma mládátkama 😵
aha my koukáme na Cool tam je Star Trek Nová generace.. tak tam bígl asi nebude 😝 😔
tohle dávají kde? Asi to nebudeme chytat 😔
já vím že ji máte v bytě a je fakt krásná 😵 😵 😵 😵

jo my s Lájou chodíme na cvičák, plánujeme agility a na podzim štěňátka 😀 i když si to teda nedovedu představit mít doma víc jak 1 bígla 😀 oni to sou totiž šílení hyperaktivkové.. 😵

len
autor
26. led 2011

@wrtulka to nedávají nikde, to přitáhl švagr, tak jsem si to zkopírovali na disk, máme čtyři série a od Silvestra už jsme zvládli dvě 😀 Točili to někdy v letech 2001-5, ale časově je to zasazené úplně na začátek, jako úplně první Enterprise, takže zatím všecko poznávají a kapitán si může dovolit mít na palubě psa, to by bylo dle mého v pozdějších dobách dost nevídané 😉
Jinak ta koťata plánujeme současně s dětma, ale znáš to, vyhlašuji doma cynické sázky, která z nás otěhotní dřív, ale jak se tak znám, Adule má stále větší šanci bez mrouskání i bez kocoura, ba měla by i větší šanci, kdybychom ji nechali vykastrovat 😀 Pořídili jsme si ji krátce před druhým IVF a po tom třetím jsem se rozhodla, že si teda ta mláďata musíme zařídit jinak, ale furt skutek utek, u nás zneplodní i ta kočka 😀

wrtulka
26. led 2011

@len jéé ale ten je krásnej! Taky trikolora a má krásnej ksichtík 🙂 Někteří bíglíci ho nemají tak simpatickej..
prý jim časem tvrdnou rysy té naší naštěstí ještě nic tak doufám že nám takhle zůstane 😀
aha a já si říkala že nevím kde by to dávali a je to dobrý? Jako proti ostatním Star Trekům?

no jo když jí asi nesedla ta Provera (no jo omlouvám se čtu 😀 ) my už měli taky jeden antikoncepční prášek doma ale manža si o tom načet něco na netu a řekl že takové svinstvo jí nedá..ještě sem se pak radila s veterinářem (jiným než tím který mi to dal) a taky říkali že některé číči pak už nikdy nemrouskají 😔 ale jiné jo 😉

sice jsme do sterilizace původně nechtěli jít ale myslím že je to nakonec po koťatech nejlepší cesta.. číča vypadá spokojeně..a neotravuje s mrouskáním sebe ani okolí 😵

a co ty chystáš se na další IVF můžu se zeptat klidně do IP kam teď chodíš do centra?