Cynická substituční kočkodiskuze

len
23. bře 2010

Děti nejsou, tak aspoň to zvířectvo... Občas by je člověk přetrhnul na sto kousků, ale večer s náma stejně spí v posteli 😉

len
autor
26. bře 2010

Sven, ten hrnec je jak náš květináč 😉 Jsem ho měla kdysi na stole, že do něj něco nasázím, ale kotě se do něj hned nasáčkovalo a tahalo zeminu po bytě. No tak jsem ji vysypala a dala mu tam kus starých tepláků. Když poporostlo, šla jsem do zahradních potřeb pro ten největší plochej květináč "na kočku." Paní si myslela, že jsem se zbláznila, mi nabízela všelijaký polstrovaný pelíšky a já trvala na květináči. No byla to zcela pravda, když jsem četla před pořízením kočky moudré rady - nepořizujte pelíšek, kočka si něco přivlastní sama a většinou to není nic z toho, co byste jí původně chtěli dát 😉

sven
26. bře 2010

len - jojo, vzpomněla jsem si na tvůj květináč 🙂 - tohle je focené vloni, byla tam zemina, takže to kočičáka pěkně hřálo odspodu. Letos kočky už taky přišly na květináče, akorát máma šílí, protože už v nich má tulipány, které začínají lézt - ale kočičkám to zjevně nevadí 🙂.

len
autor
26. bře 2010

To mi připomíná, jak H. nabíjel autobaterku a motala se kolem toho kočka. Tak jsem ji odháněla, že jako ta kyselina by jí nemusela udělat zrovna nejlíp na kožíšek, a H. na mě volá - klid, ta baterie kočce neublíží! Ho ani v nejmenším nenapadlo, že by taky kočka mohla ublížit baterii (jak je někde drát...) 😉

h.jitka
27. bře 2010

sven, jsou úžasné. Ta tygří fotka je taky moc dobrá. Jednu podobnou taky máme. 🙂

svatule
28. bře 2010

ahojky holky, taky se přidám k vám kočkomilkám, máme doma 2 krásně modré briťáky, každý je úplně jiný, ale zároveň jsou stejní 🙂

svatule
28. bře 2010

Je sranda, jak rychle si obmotají každého okolo prstu, ale to umí všechny kočky, u nás se momentálně točí všechno kolem nich 🙂 asi jako všude

svatule
29. bře 2010

neměla jsem včera moc času a dneska už se taky pomalu chystám do práce, tak aspoň dám odkaz na fotky na ty dva naše kluky kočičí 🙂
www.opekarovi.rajce.net

alienka24
29. bře 2010

svatule......jeeeeeee ty jsou krásný 😵 😵 😵

len
autor
29. bře 2010

Svatule, jsou úžasný 😵 Škoda, že jsi tak zdaleka, sháním pro Aduš ženicha 😀 Ale jinak koukám, že tenhle posez není čistě její specialita 😉

sven
29. bře 2010

svatule - to jsou krásavci a pěkní mackové teda 🙂

sophie1
29. bře 2010

Svatule - moc pěkní chlapíci 😉

Nevím, jestli sem půjde dát odkaz, ale tohle mě vážně pobavilo - stalking cat 😀 ://

https://www.youtube.com/watch?v=fzzjgBAaWZw
svatule
29. bře 2010

Ahoj holky, ani jim to nemůžu říct, jak se líbí, aby nezpychli 🙂 znáte to...
Len, jsou, bohužel pro Adušku, i vykastrovaní, neměli jsme odvahu nechat je jako dospělce bez kastrace, přece jen, značkují a trochu to smrdí...
A ta poloha je velmi oblíbená 🙂
Jinak my jsme taková celkově kočičí rodina, v tom albu jsou ještě kocourek a kočička od našich a sestra má doma taky černou kočičí dámu, tak i u nás to šlo no a manžel si zvykl velmi rychle, že je máme!
A co se týče váhy těch našich drobečků, maty váží 9 kilo, ronda je menší, má jen 6 🙂

svatule
29. bře 2010

Tak jsem koukala na fotky, co jste tady holky dávaly, líbí se mi všichni ti kočičáci 😵 a Len Aduška je nádherná, ten fofoblog nemá chybu, mám mírnou slabost pro britky 😵

maja42
30. bře 2010

nazdar, tak se hlásím do klubu. naše miluna je hrdou matkou leniny aduše a pak máme ještě malou lidunu. obě britky a i když liduna má barevnost vořecha, máme s ní velké plány na výstavách a v chovu. tak uvidíme jestli toho názoru budou i porotci 😅

maja42
30. bře 2010

len, prosím tě, jaké je to dávkování provery? vet mi slíbil to tam napsat a nenapsal.

len
autor
30. bře 2010

Majo, já to měla - nejdřív tři dny v kuse za sebou, potom 2-3x po 3-4 dnech a pak už jen jednou týdně, dokud to zcela nevysadíš, aby zase začala mrouskat (tedy žádné přestávky).

Jinak koukni Svatuli do alba, ti její kocouři si dřepaj stejně pitomě jako Aduš 😀

maja42
30. bře 2010

na svatulí kocoury jsem se už dívala - no dokonalé postavy, jak to máme u britek rádi 😉

len
autor
30. bře 2010

Jo a ještě k té Proveře - bych tomu nevěřila, ale jsou to opravdu malilinké prášečky, takže kočku tím krmím sama, splivne to, ani neví jak 😉 Na odčervovací tabletu radši jdeme dva, i když teda naštěstí po Matce Aduš v tomto ohledu není 😀 Tak snad Lidunka bude taky spořádaná 🙂

Teď dřepí na H. židli a pečlivě se myje mezi jednotlivými prstíky na zadní noze - strčí si ji pod nos, roztáhne prsty a jede, pohled k nezaplacení 😀

h.jitka
30. bře 2010

majo, lidunu jsem ještě neviděla. To by byl krásný páreček s naším Karlem. Škoda, že je kastrovaný. 😉

maja42
30. bře 2010

jo jitko, já se taky dívala, že máme stejnou barevnou varietu - kdyby tě to zajímalo, tak je to "černá tečkovaná bikolor" 😎 ale nevím, jestli by váš karel, kdyby měl kulky, vyprodukoval modré kotě. bo liduna jo, přestože to nevypadá 😉

len
autor
30. bře 2010

Se těším, jakej bude mít Liduš pestrobarevnej vrh 😎 To Adule bude asi jen modromodrá, nebo snad Maja něco říkala o lila genech po otci... Jsem zvědavá, jestli jako správná kočkobabička rozeznám jedno modré kotě od druhého, Maja to dokázala spolehlivě. Jako holky mi přišly každá jiná, ale ti čtyři kluci mi připadli jeden jak druhý 😉

maja42
30. bře 2010

len, aduš by mohla světle modré a modré a možná i lila. jsem na ni zvědavá. náš plivajz (blondýna byla právě světle modrá) z prvního vrhu by tento týden měla mít koťata, podle utz 5-6. jsou to holky plodné 😉

alienka24
30. bře 2010

ahoj holky, no já jsem vůbec zvědavá jestli ta moje cácora teda vůbec počne a nějaký ty malý modrásci vůbec budou, snad bude koucour už zkušenej 😉

len
autor
30. bře 2010

Kočky taky choděj na utz? A na klasický březostní prohlídky? 😀

alienka24
30. bře 2010

len...podle mě utz ti veterinář udělá 😉 teda jako tý kočce 😀

len
autor
30. bře 2010

Jsem si vždycky myslela, že když kočka zabřezne, tak se spočte termín porodu a pak se čeká a když nejsou žádný komplikace, tak se to neřeší... Nemám s tím žádný zkušenosti 😉

alienka24
30. bře 2010

no máma moje má perskou kočku a nechala jí připustit a jeli s ní pak na utz, chtěla vědět kolik čeká koťat, tak ono hlavně je to zas byznys pro veterináře, proč by ho neudělal že jo? no a pokud sou komplikace tak tím spíš

maja42
30. bře 2010

blondýna byla nakrytá veterinářovým kocourem, tak asi proto šli na utz, že byl zvědavý, jak má plodného (haha) samca. s milunou jsme to nikdy neřešili, měla břicho jak buben a nezklamala nás. resp při obojích koťatech jsme po 4 vše uklidili, ona spokojeně kojila a tvářila se, že hotovo a za chvilku jsme zjistili, že ve vší tichosti vyplcla ještě další 😅

len
autor
30. bře 2010

Aha, Majo, tak to jo 😉
Kdyby jenom jedno další, co? 😀

maja42
30. bře 2010

len, zlatá provera. liduš se ji dokonce snažila sežrat z linky sama (je to fakt kyselina...), ale vypadávalo jí to z huby, tak jsem jí lehce pomohla a bylo. ale nedovedu si to představit s vekým krakenem. ještě že to už řešit nemusíme... 😉