• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Digiscrapbook

Ahoj, můžeš rovnou kliknout na objednat celou galerii-přidá se do "košíku" a tam pak změníš počet kusů a kvalitu a druh papíru...Pavla
7. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte, prosííím!
Když chci ten kalendář teď vytisknout na A3, to ho musím já sama upravit na potřebné rozlišení (dělala jsem vše zatím do A4) nebo si s tím v tiskárně poradí sami?? Děkuji moc za radu. Nějak v tom tápu...
7. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:

rosanela koukala jsem na tvůj kalendářík a je moc pěkný :slight_smile: myslím,že když chceš A3,tak už to musíš zadat předtím než to začneš dělat :confused: páč jinak by to bylo asi blbě roztažené,aspoň si to teda myslím,snad ještě někdo poradí :wink:
7. pro 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosanela a děláš ten kalendář v Gimpu nebo Photucosinevímco? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ho děláš v Gimpu, tak si hned na začátku před tvořením musím dát Soubor, Nový, velikost A4 a pak na to dávat vrstvy. Je to 2480x3508 pixelů a je to přesná A4
7. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky erika moc díky za radu.Zkusím to hned zítra dnes už není moc času.Doufám,že se taky dopracuju k těm kalendářům mějte se :wink:
7. pro 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalendář dělám v GIMPu. Už mám jeden vytištěný v A4, i jsem si ho takhle předpřipravila do A4 2480X3508, ale teď bych ho ještě chtěla vytisknout na A3 a nevím, jestli to bude dostačující..Nevíte??
Smoulindo, přesně jak popisuješ, jsem dělala tu A4, ale teď potřebuji tu A3..
7. pro 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosanela a va akom rozliseni si robila?ak v 300 tak by to malo byt dobre alebo skus si jeden kalendat naskusku roztiahnut do A3 a zblizka si pozri ako to vyzera. ja si radsej robim vsetky kalendare v A3 takze ak by som raz chcela v A4vytlacit tak uz na tom mozem byt len lepsie! :wink: michlas nemas za co :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2007 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Erika,
děkuji za radu. Dělala jsem to v 300. A včera večer jsem to ještě měnila na A3 - celý obrázek do 3508x4960. Tak uvidím, jak to dopadne..
8. pro 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bukos moc díky :wink:
8. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím do klubu. Našla jsemtuhle diskuzi na slovenským modrým komíkovi, tak jsem si říkala, že tady asi pozadu nebudem, A ono joooo, Závisláka ze mě udělala Iven, ona mi napsala odkaz na Baby -café a už v tom lítam. Do te doby jsem jenom montovala fotky z fotek, něco je v albu. ted s objevem kitu je nových milon možností, tak mě snad přijmete do klubu :o)))))
8. pro 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbarko no jasně, vítej v klubu závislaček :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, Zrovna ted jsemdohustila do alba zbylé 4 stránky . do dvojky. Zítra to objednám, jen jsem nevykoukala co za volbu je správná poro kalendář, zadám půviodně kalendář, ale pak ta další volba, neb autonatomatocky je nastavená A3 to nechci (teda a ž bude líp, ted hodne počítáme) je tam něco A4 připravený, fakt nevím. Nevíte někdo. Chci v neděli zadat objednávku, kdyby se ještě někdo ohlásil, že chce taky a v pondělí to zapatím, at do dojde do vánoc,
8. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smoulinda... skoukávám alba postupně, máš krásnej kalendář, nádhernej čáp, ty srdíčka a uchvátil mě rámeček v prosinci.Tož budu pátrat, snad na to někde narazím :o))))))
8. pro 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbarkaaa super fotečky, Maruška jako andělíček fakt moc pěkný, Jsi šikulka :wink:

Tak dneska budu objednávat, tak jsem zvědavá jak to dopadne, jelikož jsem zjistila, že do vánoc je 14 dní a já musím ještě něco poslat pryč tak tedy nejvyšší čas :grinning:
8. pro 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný večer, konečně jsem sehnala Photoshop a jdu do toho :sunglasses: Prosím vás myslíte že se ještě někde dají sehnat podklady pro kalendář na rok 2007?
8. pro 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Szedi, snad na rok 2008 ne?

Holky, mám dotaz, chtěla jsem objednat kalendář, ale pustilo mě to jen jeden a druhý mi nechce vzít, že už kalendář mám zaplněný :frowning2: přece nebudu objednávat po jednom :confounded:
8. pro 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhojMajky, no na rok 2008 budu potřebovat taky, ale chtěla bych tak nějak udělat i 2007, nebudu dělat kalendář jako takovej, ale chtěla bych tak zpracovat to vzpomínkový album :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a vůbec mi nejdou stáhnout žádný kity, vždycky mě to háže z jednoho odkazu na druhej a jsem z toho jelen :confused:
8. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
szedi aha, no to nevím.

Tak to je fakt na palici, mám dva různý kalendáře, ale nemůžu je objednat najednou, musím po jednom, páč stejný kalendář jde třeba 5 kusů, ale když jsou jiný tak každá objednávka je zvlášť, už jsem si to prostudovala a naštvalo mě to, no tak jdu objednavat na dvakrát :grinning:
8. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko....zkus si v košíku změnit počet....mě to šlo normálně, objednávala jsem od každého 6kusů...
8. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se prokousala stažením kitu, ono to půjde, jak se znám tak musím postupovat metodou pokus-omyl. Aspoň to pak budu umět dobře :grinning:
8. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bukos to jde, ale já mám dva druhy kalendáře, moje mamka má dva měsíce jiný a rodiče Jirky taky, no a to nejde objednat najednou :unamused:

szedi určo :wink:
8. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chcete pobavit...tak jsem to odeslala a hnedka u první objednávky jsem zblbla symboly, specif. jsem napsala do konst. a tak tam jsou jen 4 čísla, chjo, jestli se to vrátí tak se to pěkně protáhne. Napsala jsem jim tam co se stalo, kdyby náhodou to došlo tak aby věděli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tedy to je zase den :unamused:
8. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi poradit kde sehnat kity vyloženě dětský? Jako zvířátka a tak? Nikde nemůžu najít nic pěknýho a co se mi trochu líbí tak nejde stáhnout :angry:
8. pro 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 3 druhy kalendáře, ale nevykoumala jsem zda to jde dohromady či zvláš't nějak mám v těch písmenkách hokej. Ale on mi nejde, ani druhé cokoliv, Pfky, ani samostatné listy které mám jako vsadku mezi psané měsíce do kroniky. Podle mě je hrozně nepraktický zadávat 5 příkazů do banky a jim se to poštovný na 5 zásilek takjy prodraží, v jedne by to bylo Ok a navíc nedosáhnu na bonus, dohromady by to dalo :o((((((
9. pro 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi z printu odpověděli i o víkendu už vím, tak pro radu systém je tak nastaven, v principu chceme minimalizovat druhy zakázek, ale mám pro vás radu

jeden kalendář můžete objednat jako FOTO A4(A3),
druhý jako kalendář A4, A3
a třetí jako album A4)
dokonce čtvrtý a pátý můžte uložit do PDF(13stran) objednat jako Letáky(A4) a pátý jako Archový tisk

Akorát ted mám okno v čem jsem to ukládala do PDF, protoře mám 3 kaledáře 1 listy do kroniky s měsícema, budu to nechat vázat, co jsem napsala za rok a prokládat to barevnýma měsícema, aby to bylo rozlyšený a byly tam fotky marušky jak v te době vypadala. A ještě PFky
9. pro 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

barbarkaaa prosím tě a kam jsi psala? Na e-mail? Já jim psala dotaz a ještě neodpověděli :unamused:
10. pro 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka ani mne neodpovedali a to mam zaplatene uz od tretieho :confounded:
10. pro 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak po 14dnech kalendar z 24print dosel, ale na poste uz maji zavreno
jsem straaasne zvedava na kvalitu tisku :grinning:

pár vánočních a zimních
http://christmasaroundtheworldkit.blogspot.com/
http://www.scrappicnic.blogspot.com/
http://kimbsdesigns.blogspot.com/2007/12/christmas-around-world.html
10. pro 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, no tak to mám fakt radost, páč to určitě nestihnu poslat vánoční pozdrav a PF :unamused:
10. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek