• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Digiscrapbook

Teď jsem četla že na vánoce musíte mít objednávku zaplacenou do 15.12....tak si pospěšte.... :wink:
10. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bukos díky za info, to naštěstí mám :grinning:
10. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám prosbu. Věci k tisku posíláte do 24Print ve formátu jpg? Nebo potřebují formát psd? Já myslím, že je to zbytečný. Díky za info :wink:
11. pro 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makal, já to ukládala ve photoshopu jako jpg a stejně mi to udělalo psd, normálně jsem to tam poslala, neupravovala jsem to. Oni ale mají napsané, že berou oba typy ne, tedy tuším, že to tam měli :wink:
11. pro 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, díky za info. Já ještě četla Baby cafe a tam píší že stačí odeslat v jpg. Soubory psd jsou strašně veliké. Jsem zvědavá jak dlouho bude trvat než se fotogalerie načte.
11. pro 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makal jj jsou veliké, ale já už neměla sílu to předělávat, No načetlo se to celkem rychle, tedy chvilku to trvalo, ale myslela jsem, že to bude horší :wink:
11. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak denska mě přišel vyreklamovaný kalendář a je super!!! :slight_smile:
Mám objednanou další dodáku-už se těšim..
11. pro 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bukos tak to jsi mě potěšila :slight_smile:
11. pro 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už koukám na kalendář a nemám k němu výhrady :grinning:
11. pro 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči už taky dorazil...jé já už chcu taky
11. pro 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale taky jsem čekala 14dní :grinning:
asi jak zajížděli ten nový stroj, dostali skluz
11. pro 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dosiel mi kalendar baby... orezane kraje trosku, samozrejme to vidno :frowning2: farby trosku ine ako na kompe ale celkovy vzhlad pekny. miesto objednanej a zaplatenej A3 mi dosla A4. uz som im pisala reklamaciu nech mi vratia prachy.. ja osobne cez 24 print uz nikdy viac nic nechcem.
12. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem fakt zvědavá, už se nemůžu dočkat až to dorazí :wink:
12. pro 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko, to víš, mají to fakt levné, tak se s tím musí počítat :confused: Zjišťovala jsem si cenu vytištění a svázání jinde a pod 300 to nešlo...já jsem za ty prachy celkem spokojená, i barvy (hlavně fotek) se povedly :wink: :slight_smile:
12. pro 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pir to je fakt, nejlevněji jsem to našla za 350 kč a když se dělá více kalendářů tak tedy to by se pěkně prodražilo. No doufám, že budu taky spokojená
12. pro 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už mě to taky dostalo:grinning: Dělám ve photoshopu, zatím jen jednoduché plácní kitů na sebe. Chtěla jsem se zeptat - nemáte některá stejnou zkušenost jako já? Když chci začít psát text, stačí že kliknu na textovou ikonu, tak se mi photoshop zašlehne a neudělám už ani prd...
12. pro 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
carlisse taky dělám ve Photoshopu, jde mi text v pohodě, kliknu na ikonku, pak do obrázku, trošku udělám takový rámeček a píšu, jen si to musím vždycky zvětšit, páč bych jinak na to potřebovala lupu :grinning: , ale to bylo na začátku, ale ještě se stejně v tom hrabu :unamused:
12. pro 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko díky, tak je to mým pc...:slight_smile: Snad to někdy půjde. Jinak jsem se ještě chtěla zeptat, jestli náhodou neumíš psaní textu na nerovnou plochu (vím, že to dělal mužík, udělal šikmou čáru tužkou a pak na ní napsal nápis a čáru odstranil - on je takovej ten nevysvětlovací typ bez trpělivosti, tak zkouším šěstí u vás:grinning:)
12. pro 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carlisse,
vítám Tě také mezi "závisláky" Digiscrapbooku. To je pohlcovač času, co?
My se známe ještě z květného srazíku z Prahy, kde jsme byly s Terkou z Manětína. Pamatuješ si na mě? Nakonec máme také holčičku, Terezku:hearts:, je to naše sluníčko. A jinak jsem na diskusi Plzeň. Také k vám na diskusi srpen někdy nakouknu..

Mé první dílko v Digiscrapbooku mám v albíku. Na první pokus to není špatné, ne? Já dělám v Gimpu. A ještě mi prozraď, jak děláš ten text do oblouku? To je pěkné..

Zatím. Měj se.
12. pro 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohýbací text to ještě nevím, jen ho třeba naklonit šikmo, ale na oblouk jsem se ještě nedívala a nevím :unamused:
12. pro 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale líbí se mi to jak máš napsané to Adélka :wink:
12. pro 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, Maruška měla ted dva dny horečky, tak mám okýnko, na tamto mi odepsal chlap emailem, neb to bylo u víkendu a jinak jsem se nazbytek poptala po Skype, tam jsem se vždy odpovědi dočkala za chvilku, asi zaleží, kolik lidí tam zrovna píše,ZN: nezavěšujte jste v pořadí. Mám v albu rychovku ze včera.
12. pro 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Růženko ahoj, samozřejmě si pamatuju:slight_smile: Gratuluju k Terezce:slight_smile: Je krásná. Já jsem ten ohnutý text nedělala, ten kalendář dělal manžel a protože není "vysvětlovač", tak i když on to umí, tak já ne a ptám se vás:slight_smile:
12. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CERLISE, RÁDA BYCH PORADILA, ALE MÁM phoshop omlovám se za caps lock zaklepla mi ho Maruška, už to nebudu přepisovat. Ale někde ba Baby cafe v navodech bylo jak dát písmenka do kruhu, ale Photoshopu, ted honem nevím co máš, třeba tudy vede cestička.
14. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=40 snad ti to pomuže, pokud más PS s těma čárama to bude fungovat asi na stejném principu
14. pro 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už jde konečně koník!!

Ilci, díky Ti za tipy na vánoční freebies. Už jdu tvořit.. A co ostatní, už máte Pf? Pochlubte se..
14. pro 2007 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Carlisse,
pěkná Pf. Fotku máte asi z vítání, co?
My se musíme ještě nafotit, koupila jsem nám všem čepice Santa a bude focení..a pak tvorba Pf.
Prozraď mi ještě, to PF 2008 si vytvářela ručně - v písmu či už si měla nějaký scrab?
15. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros stáhla jsem si písmo, už si nejsem jistá od koho přesně, snad petja24, bylo to ale určitě z baby-kafé
15. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek