Digiscrapbook

pirlenka
27. říj 2007

Ahoj,

jsou tu nějaké maminky, těhulky, snažilky, které zajímá Digiscrapbook a věnují se mu nebo se mu věnovat chtějí?

Možná tu taková diskuze existuje, nicméně jsem jí nenašla, takže zakládám novou 😉
Na slovenském MK dvě takové diskuze jsou, první je pro začátečníky s mnoha super odkazy na programy, návody, tipy, triky..., druhá už je rozjetá diskuse "scrapařek" 😀 😀

Budu ráda, když se někdo objeví, abychom si mohli předávat zkušenosti, zajímavé odkazy a čerpat inspiraci. Sama teprve začínám, takže i díky tomu zakládám tuto diskuzi 😉

A tady jsou slíbené linky na diskuzi na slovenském koníkovi:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

majka07
1. lis 2007

pir, su naštvaná jak nevím co, stahuju kity z odkazu od tebe a opět se mi to zaseklo, asi ten PC brzy rozsekám, bože jak já se těším na nový, ale holt musím vydržet, chjo.

Jinak se chcu zeptat jdou Vám stahovat všechny? Mně hodně píče, že nejde 😒

smoulinda
1. lis 2007

Maju všechno stahovat nejde. Jen Freebies 😉

pirlenka
autor
1. lis 2007

Tak musíš tu vrstvu šipkama posunout, abys jí viděla. Otevři si to okno, kde máš pod sebou vidět ty použité vrsty - máš?

Majko, já stahuju pořád...někdy je fakt, že ten daný kit už tam není, ale to je málokdy.

smoulinda
1. lis 2007

Mám

smoulinda
1. lis 2007

Co dál 😀

majka07
1. lis 2007

díky 😉

jen kdyby se nekousal počítač, to je fakt na hlavu ☹

smoulinda
1. lis 2007

Pir KDE JSI 😀 Bez tebe to fakt nedodělám 😀

pirlenka
autor
1. lis 2007

Sorry, Smouli. Jsem tu. Takže máš. OK.
Tu tvojí vrstvu, co nevidíš, tam máš kde? Úplně nahoře nebo úplně dole?

smoulinda
1. lis 2007

TU mám úplně nahoře

pirlenka
autor
1. lis 2007

Aha. A máš u ní napravo vidět to oko?

smoulinda
1. lis 2007

jo to vidět je 😝

pirlenka
autor
1. lis 2007

A kolik tam máš celkem vrstev?

smoulinda
1. lis 2007

3

pirlenka
autor
1. lis 2007

Takže úplně nahoře je vrsta kalendáře, jo. A úplně dole je vrstva pozadí?

smoulinda
1. lis 2007

jo 😀

pirlenka
autor
1. lis 2007

A když překlikáváš ty jednotlivé vrsty, tak máš pořád nahoře v tom menu Režim Normální?

smoulinda
1. lis 2007

do prcic mne nejde odeslat odpoved 😠 😠 pir, jj, normální 😉

pirlenka
autor
1. lis 2007

Ty jo, fakt nevím. Hele, nechceš to uložit jako xcf a poslat mi to e-mailem? Juknu na to.

beny
1. lis 2007

holky kam jste utekly?vy jste si našli novej domeček? 😢

smoulinda
1. lis 2007

Fajn 😉 Už jsem ti to poslala, teda spíš posílám 😉

macanet
1. lis 2007

To je bordel, vy nevíte, kde je červenec? 😀

beny
1. lis 2007

😢 😢 vhááááááá vy jste si našli novej domeček 😢

smoulinda
1. lis 2007

Beny, Mac, vy jste ale detektivky 😀 😀 😀

pirlenka
autor
1. lis 2007

My víme, ale nechceme vás tam tím zahlcovat, víííííííííííííííš 😀 😀 😀 😀

kristy22
1. lis 2007

tak se přidávám do klubu závislaček no tak to už mi na červenec moc času nezbude 😀 holky poraďte při výtvoru kalendáře si tam ty čísla ukládáte z textu nebo to je taky jako vrstva? ☹

kristy22
1. lis 2007

jo a zatím dělám v Gimpu ale manža zítra dotáhne photoshop tak jsem zvedavá co bude lepší

ilci
1. lis 2007

digiscrapbook je uzasna vec, jen ten cas chybi 😀
pokud opravdu zacinate, doporucila bych navody na baby-cafe, myslim, ze to tady nekdo zminoval
a pak koukat do galerek a sbirat napady
ja se snazim kombinovat digi s papirovym scrapem, ale digi je levnejsi a vis me bavi
tak hodne uspechu pri tvoreni
😉

smoulinda
1. lis 2007

Pir tak jsem čekala, že to tu budu mít vysvětlený ohledně té velikosti a ty nic ☹ ☹
Jdu spinkat, dobrou 😔 😉 🙂

kristy22
1. lis 2007

ahoj holky tak jsem dneska přemýšlela nad kalendářem a nechám udělat k vánocům našim kalendář. od happy fota maj na to dobrej program jsou tam měsíce s textem jen si do pozadí vložim digisvrab co si vytvořim a celej kalendář vyjde na 350 kč při A4 dobrej vánoční dárek tak se na to můžete jen tak mrknout u toho happy fota. přijde mi to jako bomba tak jsem se musela podělit 😀 😀