Digiscrapbook

pirlenka
27. říj 2007

Ahoj,

jsou tu nějaké maminky, těhulky, snažilky, které zajímá Digiscrapbook a věnují se mu nebo se mu věnovat chtějí?

Možná tu taková diskuze existuje, nicméně jsem jí nenašla, takže zakládám novou 😉
Na slovenském MK dvě takové diskuze jsou, první je pro začátečníky s mnoha super odkazy na programy, návody, tipy, triky..., druhá už je rozjetá diskuse "scrapařek" 😀 😀

Budu ráda, když se někdo objeví, abychom si mohli předávat zkušenosti, zajímavé odkazy a čerpat inspiraci. Sama teprve začínám, takže i díky tomu zakládám tuto diskuzi 😉

A tady jsou slíbené linky na diskuzi na slovenském koníkovi:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

majka07
20. pro 2007

mak pošta to je .... nebudu komentovat. Jednu mám od včera expedovanou, takže zítra by měla dorazit pokud ne, ať se pošta těší, mělo by to dorazit již dneska, na printu říkali, jeden den to odešlou a druhý den to budete mít, ale aj ta express pošta že jeden den pošleš a druhý den dostaneš je ...... a zjistila jsem, že PF aj vánoční přání dorazí, ale velká fotka Maju pro rodinné příslušníky dorazí po vánoích, ale na 2x to tedy posílat nebudu 😒

swetlus
20. pro 2007

ahoj, tak ja poslala na print minule pondeli a toto pondeli to prislo. A postacka me nezastihla doma tak to donesla k nasim, to je vyhoda bydleni na male dedine, vi pekne kdo ke komu patri i kdyz mame jiny jmeno 😉
S tiskem jsem maximalne spokojena

ilci
20. pro 2007

hurá, hurá, ve schránce byl lístek, takže kalendáře jsou na poště (nechtěla jsem to doručit do schránky)
zítra si pro ně musím doběhnout
takže dárky jsou v suchu 😉

rosanela
20. pro 2007

Tak jsem si zase hrála v Gimpu a v albíku už mám vánoční přání a i PF. Tak přeji dopředu již krááááááásné vánoční svátky, plné pohody, klidu a radosti s dětičkama.

majka07
21. pro 2007

Holky, přeji všem krásné a pohodové vánoce šťastný nový rok 😉

majka07
21. pro 2007

Holky, já jsem tak vytočená.....dorazil kalendář, ale PF a v obálce nebyly 😠 😠 😠 Kalendář super, fakt pěkně udělané, ale vůbec se mi nelíbí přístup 😒

pirlenka
autor
21. pro 2007

Uff, tak dneska dorazila druhá várka kalendářů, sice za minutu dvanáct, ale přece. Nooo, byla by to moje blbost, že jsem to nechala na poslední chvíli 😝

bukos
21. pro 2007

Ahoj, tak to já mám expedováno v úterý a zatím nic ☹ , bylo to pro kamaráda-manželce k vánocům ☹ ☹ .

ilci
21. pro 2007

tak já už mám kalendáře taky doma a super 😀
bukos, třeba dojde zítra, pošťáci budou mít dle potřeby služby i o víkendu

barbarkaaa
21. pro 2007

To doufám, mě expedovali ve st a taky nic. A to to mám vzhledem k fin. situaci jako jedinej dárek. Abych ještě nemusema lna rychlo varábět poukazy na dodatek, ale mit tam jen ten paír je fakt blby

carlisse
22. pro 2007

Holky krásné Vánoce a šťastný nový rok!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

majka07
22. pro 2007

tak dneska dorazil kalendář aj fotka, včera expedováno a to expres poštou do 24 hodin, pokud to vyexpedovali v úterý a normoš, tak bych se obávala, že to dojde po svátcích. Záleží na poštách zda budou mít otvíračku v sobotu, je plno pošt co dneska už mají zavřeno a doručovatelky nechodí, jezdí použe expres. No jen ty PF s těmi mě naštvali, ale jinak su byla spokojená 🙂

carlisse
22. pro 2007

my měli kalendáře už v pondělí, ale objednala jsem z netu pro manžela bryndáček se scrapíkem a ten dorazil až vřera a to ještě že tak...

hanulinecka
22. pro 2007

Holky pardon že vám sem lezu nemužete mě poradit jak udělám obyčejný PFko jen fotku a na ni napsáno VESELÉ ...........DĚKUJI

majka07
22. pro 2007

hani, když otevřeš fotkku třeba ve photoshopu tak je ikonka text, ale na opravdu obyčejné dělám v í power point, otevřeš fotku, klikneš na text a pak to napíšeš na fotku a uložíš jako jpg.

bukos
22. pro 2007

Tak hlásím že pořád nic... ☹

majka07
22. pro 2007

bukos tak to dorazí po svátkách ☹ Já měla první expedováno v úterý a naštěstí v pátek mi to pošťačka donesla, jinak o víkendu nepracují pečou na svátky:o) Ten druhý kalendář co přišel dneska vyloženě expres tak si myslím je tím, že jsem tam volala každý den aj psala na skype atd., ale stejně vroubek mají s tím PF 😒

barbarkaaa
23. pro 2007

Tak já hurá, ja měla expedováno ve st a přišlo to poštou až dom v sobotu dopoledne a neurgovala jsem nic. Krásně si to užijte, jinak přesněji a podrobněji to máte v albu č. 3

makalka
27. pro 2007

Ahoj holky,
nemáte některá odkaz na nějaké narozeninové kity? Tchýně chce vytvořit pozvánku na padesátiny. Díky 😉 🙂

pirlenka
autor
28. pro 2007

Makalko, bohužel nic takového nemám, teď si dávám na chvíli od svrabování pokoj...ale myslím, že ne na dlouho.
No a co kalendáře, jaký měly úspěch? U nás veliký 😵 😵 😵

barbarkaaa
29. pro 2007

U nás veliký uspech, něco jsem viděla, ale nevím kde, nemám pamět na stránky rídím se tím co napísou ve foru na BC a stahuju do zásoby. ted jdu zrovna spát, viz album, ještě teplé.

ilci
29. pro 2007

makalko, pokud bys chtěla na pozvánku skleničky - jako přípitek - tak jedině použít silvestrovské kity

http://mermaidshaven.blogspot.com/2007/12/well-...
http://lilbitsandberries.blogspot.com/

ilci
29. pro 2007

ad kalendáře - loni jsme dávali babičkám papírový scrapbook, takže letos zase čekaly kalendář
pro změnu měly digiscrapbook, úspěch zaručen 😉

majka07
29. pro 2007

Kalendáře měly taky veliký úspěch u nás, dokonce musím nechat 1 přidělat 😉

makalka
29. pro 2007

Holky díky 😉
U nás kalendáře sklidily velký úspěch a já jsem viděla nejedny vlhké oči. Takže to za to určitě stálo 😵

ilci
30. pro 2007

Holky, tak do nového roku hodně zdraví, štěstí, pohodu v rodině a hezké scrapování 😉

já dostala od ježíška scaner a vrhla jsem se na starší fotky, jsem zvědavá, co z toho vymyslím 😀

barbarkaaa
31. pro 2007

Ilci mrkni na Baby- Cage tam ted v doskuzi jedna dělá kroniku ze starých fotek, vypadá to nádherně

Jinak do nového roku vše neeeej hlavne zdravíčko

kasli
4. led 2008

Ahojky, mám malou prosbičku nevíte kde bych mohla stáhnout nějaké kity se znamením zvěrokruhu? Nemůžu nic najít a hlavně jsem laik začátečník 😉 Předem díky

barbarkaaa
5. led 2008

Něco mám, ale nevím kde jsem to stahovala, nakdi to, nevím jestli to nejsou jen papíry se znameními, nevím kde to bylo přinejhorším zkusím nahiustit emailem, V albíčku mám nějaké novinky máte to pžedběžně, uzávěrka na BC je až dýl.

barbarkaaa
6. led 2008

Tedaaa holky, to si říkáte krapařky 🙂 🙂 🙂 jvy už spítééé ???, 😀 😀 😀 á jdu spát, hlásím že dvě další dílka v albu.