Digiscrapbook

pirlenka
27. říj 2007

Ahoj,

jsou tu nějaké maminky, těhulky, snažilky, které zajímá Digiscrapbook a věnují se mu nebo se mu věnovat chtějí?

Možná tu taková diskuze existuje, nicméně jsem jí nenašla, takže zakládám novou 😉
Na slovenském MK dvě takové diskuze jsou, první je pro začátečníky s mnoha super odkazy na programy, návody, tipy, triky..., druhá už je rozjetá diskuse "scrapařek" 😀 😀

Budu ráda, když se někdo objeví, abychom si mohli předávat zkušenosti, zajímavé odkazy a čerpat inspiraci. Sama teprve začínám, takže i díky tomu zakládám tuto diskuzi 😉

A tady jsou slíbené linky na diskuzi na slovenském koníkovi:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bukos
4. pro 2007

Ahoj, mě přišel kalendář minulý týden v pátek a hned jsem ho reklamovala-úspěšně, ihned odpověděli že se omlouvají a zdarma vytisknou znova. Měli problémy s tiskárnou,ale už mají uplně novou a prý to bude v pořádku. Jen mi není jasný proč to vůbec posílají když to byla opravdu hrůza....tak budu čekat a doufat že už bude vše ok. Pavla

lenycka
4. pro 2007

A jaký rozměry na fotku 10x15 jsou dobrý? Už to máte určo vyzkoušený... Abych se s tím nebabrala a pak nezjistila, že je to na prd ☹

rosanela
4. pro 2007

Bukos, co bylo na tom špatného? Ty barvy či co? Jsem zvědavá, co dojde mně.

Leni, s fotkou 10x15 nemám zatím zkušenost, dělala jsem kalendář na A4 do čtverce a to mi prý v pohodě seříznou..

bukos
4. pro 2007

Lenycka- na fotku 10*15 mám psaný rozměr 1182*1774pix.
Rosanela- fotky byly celkově "hozený" do červena a hlavně měli kluci téměř na všech fotkách růžové rozmazané rty jak klauni....to samé měla moje sousedka_dělala také kalendář...tak to taky reklamovala....jo a dneska sousedce přišla nová zásilka objednaných fotek a vše už je super tak budu doufat že to bude dobrý....jinak radim reklamovat, opravdu jsou ochotný a ten problém mělo podle diskuse na MMB více holek....Pavla

lenycka
4. pro 2007

OK, díky moc za radu. Teď na to nemám moc čas, ale až to vyzkouším a jestli se to povede, pochlubím se 😀

honzina
5. pro 2007

Holky, které z vás objednáváte kalendáře na tom 24print - svážou ten kalendář rovnou nebo posílají jen vytištěné jednotlivé listy a svázat si to už musíme samy? Nikde tam tuto informaci nemůžu najít...

majka07
5. pro 2007

rosi, stále nedošel??? Jsem hrozně moc zvědavá, mohla by jsi pak dát třeba fotečky do alba jak to vypadá 😉

bukos
5. pro 2007

Ahoj....
Honzina...pokud uděláš svoje fotky i s měsícem v kalendáři tak to rovnou svážou do kompletního kalendáře zdarma-objednává se jako fotografie, jen jestli dodáš jen fotky a budeš chtít z toho kalendář tak objednávej jako kalendář. Pavla

ilci
5. pro 2007

lenycka - hlavne musis mit pomer stran 2:3 (10:15), ja treba delam 2000:3000
jinak 300DPI, scrapbookove elementy a papiry uz jsou takto vetsinou nastavene

szedivka
5. pro 2007

Ahoj holky, ty jo jsem ani nevěděla že něco podobnýho existuje, přemýšlela jsem že nějak originálně vytvořím malýmu něco jako vzpomínkový album - něco jako kdy vyrostl první zoubek, kdy pásl koníčky a tak... Myslíte že pomocí této "techniky" to půjde? Předtištěnou knihu sice mám, ale nepřijde mi moc originální... Dočtu vás a určitě se připojuju, Photoshop už pilně sháním 😎

majka07
5. pro 2007

szedi, jde to, nejkrásnější památeční album prvního roku života jsem viděla u Ivet 🙂

szedivka
5. pro 2007

Ahoj majky 😎 Doufám že brzo seženu program a začnu, určitě se sem potom stavím páč si nebudu vědět rady 😖

rosanela
5. pro 2007

Majki, kalendář stále nic..také jsem napjatá. Snad už zítra!

majka07
5. pro 2007

rosi, jéééé to snad není možný, já su napjatá hrozně moc, aby pak stihli ty moje 😀 😀 😀

pirlenka
autor
5. pro 2007

Groowy od nás přišel, ale taky je do červena - takže asi na staré mašině 😠 Já stále čekám, mám připraveno k tisku... 😠

majka07
6. pro 2007

no tak to jsem zvědavá na kalendář rosanel. jestli se jim to porouchalo, tak nevím proč to tisknout a nepočkají na novou mašinu 😒

rosanela
6. pro 2007

Tak už mi došel konečně kalendář od 24Print!! Vypadl dobře, objednávala jsem A4 do čtverce a v pohodě. Jen si říkám, že pro příště asi zvolím lepší papír, teď jsem objednávala 250g standard hladký a ty fotky jsou takové matné, nejasné. Holky tu nedávno mluvily o nějakém voskovaném. Nevíte, jaký to přesně je z jejich nabídky? A jaký jste popř. zvolily vy? Teď se chystám ho ještě objednat na A3, tak řeším ten papír..

majka07
6. pro 2007

rosi takže spokojenost? Mohla by jsi vyfotit na kukázku jak to vypadá a dát do alba?

rosanela
6. pro 2007

Majko, vyfotit to můžu až během dne, když je světlo, teď večer by to bylo špatné..celkově jsem spokojená, akorát bych příště zřejmě volila ten kvalitnější papír (lesklejší). Toť můj názor. Jak jste na tom ostatní? Popř. jestli máte ještě kontakt na nějakou jinou firmu, se kterou jste spokojeny?

majka07
6. pro 2007

rosi, díky za ifo, jestli můžeš tak zítra vyfot třeba jen dvě fotečky já to omrknu. díky moc 😉

michlas
6. pro 2007

Ahoj všem 🙂 ,narazila jsem na digiscapblook včera večer.Hned mě to chytlo,když jsem viděla jak jste všechny šikovné a děláte stím pěkné věci.Hned jsem si stáhla gim,ale dělají mi problémy kity.Něco se mi povedlo stáhnout,ale dnes mi to,už nešlo.A můžete mi poradit jak stahovat ty neplacené dá se to rozeznat?Neumím totiž anglicky.Moc moc všem děkuji 😉

erika153
7. pro 2007

ahojte dievcata, tak ja uz som si tiez objednala kalendar cez 24 print a poviem vam, ze uz netrpezlivo cakam co mi dojde, pretoze citam same staznosti 😠

michalas stahovat mozes iba freebie (tie su neplatene) a pod freebie mas stale bud download alebo ici napisane, tak na to kliknes a stahujes. samozrejme mozes stahovat aj ine ale musis si zaplatit, ale poviem ti to by bolo skoda, lebo freebieciek je dost a najdes vela krasnych.

rosanelko prosim ta odfotis potom ten kalendar ako to vyzera? 😅 ja som si objednala tusim 200g tak dufam, ze to nebude velmi tenke, ale holky vraveli ze 200g papier uplne staci... 😅

majka07
7. pro 2007

ahojky, rosi prosím nafoť 😉
chjo tak nevím zda do toho jít a nebo nejít a vánoce se blíží 😒

pirlenka
autor
7. pro 2007

Tak mi dneska po týdnu a dnu dorazil kalendář, vypadá hezky - za ty peníze. Dala jsem to na 250g papír a je to celkem ok. Jasně, mají i ten dražší, lesklý, ale to už vycházelo skoro na dvě stovky a já jich budu nechávat dělat víc.
Takže spokojenost 😉 Jen by to mohlo přijít rychleji.

majka07
7. pro 2007

Pir, díky za názor, tak já to tam budu muset taky poslat, páč jinak to fakt asi nestihnu do vánoc 😀

ilci
7. pro 2007

hmmm, tak já na kalendář čekám už 14 dní a dost mě to štvě, chtěla jsem omrknout kvalitu a doobjednat další kousky 😠

rosanela
7. pro 2007

Majko, tak jsem konečně do albíku hodila pár stran z kalendáře na ukázku..není to tedy nic moc nafoceno, ale na ukázku snad poslouží. Písmo na titulní straně mám ještě trochu rozmáznuté, musím to ještě zdokonalit..jaké jste daly to rozlišení na písmo, aby to bylo kvalitní?? Prosííím poraďte.
Jinak celkově jsem byla také spokojená, a jak píše Pirlenka, ta cena je tam fakt dobrá. Navíc to udělají i do čtverce, když chcete. Tak teď od nich zkusím objednat ty A3. Uvidíme, co přijde... A jak jste na tom vy??

rosanela
7. pro 2007

Jo, jinak jsem zkoušela, jestli by mi to třeba Happy Foto také vytisklo, ale prý toto není možné, musíte použít jejich šablonu na kalendář..

majka07
7. pro 2007

ros díky moc, koukala jsem a zdá se mi to pěkný, no budu objednávat o víkendu:o) jinak to na vánoce nebude 😉

Ještě jednou moc díky 😉

majka07
7. pro 2007

Holky, potřebuju radu. Na 24print si vytvořím fotogalerie, např kalendář 1 a kalendář dva do každého vložím fotky co tam patří a to pak musím u každé dát objednat? To nejde nějak dohromady? já jsem z toho hotová. Jdu si přečíst postup, ale stejně se raději zeptám zkušenějších 😉