• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý šicí stroj, který?

10. listopadu 2013 
Zdravím, poradí některá maminka, která má šikovné ručičky na šiťí, a prošla už nějakou zkušeností ohledně šicího stroje? Mám starou veritasku, kufříkovou, ale už dosluhuje (asi), pořád musím ladit stehy (šiji už omezeně s rovným stehem a i ten se stále rozlazuje). Potřebovala bych nový šicí stroj, ale na trhu jich je hodně. Nevím který vybrat. Spíš mechanický bych chtěla. Ale takový, který se mi nebude stále rozlazovat, a nebude problematický, hlavně aby pořád nebyl v opravně. prosím, prosím, pora'dte značku a hlavně typ, s kterým jste spokojeni. Můžete vložit i zkušenost co s ním máte.
27. čer 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádné odpovědi? Škoda :frowning2: Taky bych si chtěla přečíst odpovědi ostatních, zvažuju koupi šicího stroje a nevím, jaký vybrat.
26. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Manžel to dlouho studoval, recenze atd. a nakonec jsem dostala Janome a jsem moc spokojená.
26. srp 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denny1610 @llluckaaa já jsem před 4 lety kupovala šicí stroj zn. Janome. Bohužel nemůžu říct, jak je kvalitní, protože jsem šila asi tak 10x :sweat_smile: :grinning: Ale dostala jsem na něj tip od dámských krejčových. Údajně se vyrábí v Česku (ale to se mi moc nezdá, když teď koukám na jejich stránky a mluví se tam o japonské značcce :grinning: ) a hlavně má kovové vnitřky. To je prý důležité, aby to nebyl plast. Singer prý už není, co býval a je vevnitř plastový.
Určitě poradí holky z diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/plienocky/sijeme-latkove-plienky-vlozky-vlniaky-bio-oblecko-ako-sa-vam-dari/?page=2207
26. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem teda úplný začátečník, šicí stroj mám teprve druhý měsíc, ale jsem zatím nanejvýš spokojená i moje máma mi ho pochválila (a že ta se toho našila opravdu dost..) ale u mě byl výběr dost omezený, chtěla jsem stroj s kovovým vnitřkem do 3000,- ale myslím že jsem vybrala opravdu dobře :slight_smile: Mám tento http://sici-stroje.heureka.cz/janome-it-1011/
26. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
doporucuju JANOME 920
26. srp 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacinala jsem sit na slapacim, svat.darem jsem prisla k veritas a vcera jsem si koupila pod stromecek GRITZNER TIPMATIC 6122 a moje mamka dosud sije jen na slapacim a vcera :wink: si koupila PFAFF HOBBY LINE 1142 ... predvybrany jsem mela ja jeji a ona BOBBIN LIZARD 4228 .... uzasne poradi, prodaji a zajisti budouci servis: Sici centrum Martina, Rybizova 234, Liberec .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz aby bylo po 24.12. a mašinku si vybalím :wink:
10. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Singer
10. lis 2013 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamča je dámská krejčí a dosloužil jí v létě xlet starý stroj... a přála si na narozeniny nový.. a říkala že jiný než SINGER nekupovat :slight_smile: Takže jsme jí ho koupili a je SPOKOJENÁ a my taky :grinning:
10. lis 2013 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v žádném případě singer - je to plastová hračka
za mě janome - základní nejlevnější verzi, pokud budeš šít občas, tak je úplně super
10. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek