Dobrý šicí stroj, který?

denny1610
27. čer 2013

Zdravím, poradí některá maminka, která má šikovné ručičky na šiťí, a prošla už nějakou zkušeností ohledně šicího stroje? Mám starou veritasku, kufříkovou, ale už dosluhuje (asi), pořád musím ladit stehy (šiji už omezeně s rovným stehem a i ten se stále rozlazuje). Potřebovala bych nový šicí stroj, ale na trhu jich je hodně. Nevím který vybrat. Spíš mechanický bych chtěla. Ale takový, který se mi nebude stále rozlazovat, a nebude problematický, hlavně aby pořád nebyl v opravně. prosím, prosím, pora'dte značku a hlavně typ, s kterým jste spokojeni. Můžete vložit i zkušenost co s ním máte.

llluckaaa
26. srp 2013

Žádné odpovědi? Škoda ☹ Taky bych si chtěla přečíst odpovědi ostatních, zvažuju koupi šicího stroje a nevím, jaký vybrat.

hojda
26. srp 2013

Manžel to dlouho studoval, recenze atd. a nakonec jsem dostala Janome a jsem moc spokojená.

pampeliska1
26. srp 2013

@denny1610 @llluckaaa já jsem před 4 lety kupovala šicí stroj zn. Janome. Bohužel nemůžu říct, jak je kvalitní, protože jsem šila asi tak 10x 😅 😀 Ale dostala jsem na něj tip od dámských krejčových. Údajně se vyrábí v Česku (ale to se mi moc nezdá, když teď koukám na jejich stránky a mluví se tam o japonské značcce 😀 ) a hlavně má kovové vnitřky. To je prý důležité, aby to nebyl plast. Singer prý už není, co býval a je vevnitř plastový.
Určitě poradí holky z diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/plienocky/sij...

raci
26. srp 2013

Já jsem teda úplný začátečník, šicí stroj mám teprve druhý měsíc, ale jsem zatím nanejvýš spokojená i moje máma mi ho pochválila (a že ta se toho našila opravdu dost..) ale u mě byl výběr dost omezený, chtěla jsem stroj s kovovým vnitřkem do 3000,- ale myslím že jsem vybrala opravdu dobře 🙂 Mám tento http://sici-stroje.heureka.cz/janome-it-1011/

lucinacka
26. srp 2013

doporucuju JANOME 920

segra_bruni
10. lis 2013

zacinala jsem sit na slapacim, svat.darem jsem prisla k veritas a vcera jsem si koupila pod stromecek GRITZNER TIPMATIC 6122 a moje mamka dosud sije jen na slapacim a vcera 😉 si koupila PFAFF HOBBY LINE 1142 ... predvybrany jsem mela ja jeji a ona BOBBIN LIZARD 4228 .... uzasne poradi, prodaji a zajisti budouci servis: Sici centrum Martina, Rybizova 234, Liberec .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz aby bylo po 24.12. a mašinku si vybalím 😉

sachmettttt
10. lis 2013

Ja Singer

kozinka3
10. lis 2013

mamča je dámská krejčí a dosloužil jí v létě xlet starý stroj... a přála si na narozeniny nový.. a říkala že jiný než SINGER nekupovat 🙂 Takže jsme jí ho koupili a je SPOKOJENÁ a my taky 😀

smisek24
10. lis 2013

v žádném případě singer - je to plastová hračka
za mě janome - základní nejlevnější verzi, pokud budeš šít občas, tak je úplně super

millih11
30. zář 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Od jakého výrobce je dneska dobré šicí stroj koupit? Měla jsem dlouho šicí stroj po mamce, ale už přestal sloužit a vím, že už je teď vše jinak než bylo a moc se neorientuju co je teď kvalitní a podle čeho vybírat. Přeci jenom to není nejlevnější záležitost tak si chci být jistá tím co kupuji.

fandysek_1
30. zář 2020

Připojím se. Dosloužil mi stroj a chtěla bych nový.

zuzinazuza22
30. zář 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Najdi si prodejny Strima v ČR, jsou po celé republice a když budeš chtít tak si tam šicí stroj můžeš i vyzkoušet a zeptat se na co potřebuješ

millih11
30. zář 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Děkuju za radu, koukám, že jsou i v Jihlavě, tak tam zkusím zajít.

zuzinazuza22
30. zář 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Zkus, já jsem si u nich koupila šicí stroj a podle mě mají nejlepší výběr a celkovou podporu. Když jsem měla s šicím strojem problém tak mi ho zadarmo opravili.

millih11
30. zář 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

@zuzinazuza22 Ještě prosím tě, mohla sis tam vyzkoušet šicí stroj, který jsi chtěla nebo jenom nějaký co tam měli?

zuzinazuza22
30. zář 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Já jsem byla na prodejně v Brně, když jsem tam šla, tak už jsem se rozhodovala mezi dvěma, takže jsem se jich zeptala na radu a oni mě je nechali vykoušet.

millih11
30. zář 2020
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.

Dobře, tak si zkusím taky udělat asi nějaký seznam ať mám aspoň trochu představu. Děkuju

zuzinazuza22
30. zář 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Nemáš za co, ale myslím, že i když tam přijdeš a nebudeš vědět konkrétně jaký chceš tak ti pomůžou vybrat, byli velmi ochotní.

dankadana
23. říj 2020

Můžu se zeptat jaký konkrétní šicí stroj máte? Dívala jsem se na více strojů, ale ocenila bych i nějaké osobní doporučení.

zuzinazuza22
30. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Mám tenhle https://www.sicistroje-shop.cz/brother-hf37 a nemůžu si ho vynachválit. Zkoušela jsem si ho i na prodejně a neměnila bych.

dankadana
31. říj 2020

@zuzinazuza22 Moc děkuju za odpověď, koukám, že ho teď taky na vyzkoušení nabízejí, tak si ho zajdu zkusit když ho chválíš

sunnyy30
31. říj 2020

mám šicí stoj značky PFAFF mám ho už snad 15let....možná i dýl a jsem fakt spokojená, byl i trochu dražší, ale vyplatilo se,.... dirky, přišívání knoflíků, ozdobné stehy.....

zuzinazuza22
31. říj 2020
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Zkus, všechno mi tam hezky vysvětlili a ukázali, takže jsem potom už neměla pochyby a brala ho hned 🙂