• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Geocaching, aneb bavíme se stejně, bez dětí i s dětmi

16. července 2014 
Ahoj, my jsme taky "kačeři", hledači pokladů. Začali jsme s manželem v r. 2010 a teď se snažíme hledat i s dcerou (2r). Raději máme ty v přírodě, aspoň nás to vytáhne mimo město, ale na rychlé procházce nepohrdneme i městem. Lovíme častěji tradičky, ale občas se zmůžeme i na multinu a mysterku. Jsme z Brna. Minulé léto se nám podařila najít hezká keška v docela obtížném terénu, tak vám pošlu odkaz, kdybyste jela některá kolem :wink: http://www.geocaching.com/geocache/GC32XAN_h2o Přeju úspěšný lov.
18. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá, že nás tu moc není jestli vůbec někdo. :(
15. črc 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajule ja jsem tadyyyy! :slight_smile: ale nemam deti...
15. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tu jsem a mame 4mesicni holcicku. Hledame porad, jsme z Prahy-Petrovic
15. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hledáme, teda víc manžel, miluje T5. Předtím sbíral turistické známky, tahle zábava nás ale vyjde mnohem levněji a stejně se podíváme na zajímavá místa. :slight_smile: Kousek od nás je prý i nějaká "kočárková" multi, tu máme v plánu na jaře, až budeme mít co vozit. :slight_smile:
15. črc 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Však to přeci vůbec nevadí, časem do party určitě přibudou. :slight_smile: U nás přítel začal dřív, takže jich má víc. Já chodím hlavně s ním a případně i s dětmi, i když ten čas se někdy těžko hledá. On si teď vzal do hlavy, že chce na mapě vyplnit celou Evropu, už má několik států i mimo ni. Já se držím hlavně v ČR na pár drobností mám z Polska a Německa. Nedávno jsme se dohodli, že spíš než na počet půjdeme po něčím zajímavých keškách. Protože když jich je v řadě 50 v podstatě bez práce, člověk to má vlastně zadarmo. Začali jsme plnit některá geopuzzle a v rámci toho jsme se před týdnem vydali se starším georobotkem na Luž. Byl to příjemný výlet vlakem z Liberce do Žitavy a odtamtud parní lokomotivou po úzkokolejce do Johnsdorfu. No a tento víkend jsme si vyšlápli na Ralsko v plném počtu i s dalšími členy rodiny. Výstup to byl náročný o to víc jsem pyšná, že to zvládl bez problémů i ten nejmenší. :slight_smile:
Jinak přítel mi teď odjel na služební cestu až někde do srpna, tak jsem se rozhodla, že se s dítkama zabavíme a odlovíme ty otazníky, nebo aspoň co největší část, co jich je plný Liberec. :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@paajavh
@cervenejablko jaká je vaše nejvíc ceněná keška, která vás opravdu zaujala, ať místem či svým provedením? :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajule Super je cela serie Alvarez v Ceskem raji, pak samozrejme Epsilon v Praze a nase nejvyse polozena kes asi v 3500 metrech na Tenerife.
15. črc 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, my se taky hlásíme do party :slight_smile:. Začali jsme loni na jaře, kdy nás k tomu dovedla moje ségra se švagrem a od té doby "kečeříme" :slight_smile:. Máme 2 malé georobotky - 2 3/4 roku a 10měsíců, takže musíme vybírat na které můžeme. Ale starší dcera je z toho nadšená, že hledá poklad:slight_smile:. jezdíme na rodinné dovolené i právě se ségřenou rodinkou, takže děláme i dost společných odlovů :slight_smile:. Např. minulý týden jsme byli na dovče v Harachově, takže jsme sbíraly, co šlo:slight_smile:. Hlavně teda naši chlapy a dcera s neteří (6let). Myslím, že je to fakt super zábava pro nás i děti. Ta radost, když je v "pokladu" něco většího je k nezaplacení!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . V poslední kešce si dcera vybrala gumový náramek, který jde rozdělit a je to tužka. Je malá, ale jak s nadšením celou zpáteční cestu v autě psala (než usla) :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajavh Děkuju, Český ráj máme kousek, tak se hodí každý tip a o téhle jsem ještě neslyšela. :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donnald U nás jdou kluci taky s tím, že hledají poklad, i když ten starší už spíš mluví o keškách.
15. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajule Jojo, neteř taky mluví o keškách a dcera to taky občas řekne :slight_smile:. Mě ale přijde lepší ji ještě držet v té romantice "pokladů" :grinning:
15. črc 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, geocahing uz i tady :slight_smile: dobry :wink:
15. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donnald Já bych ho v tom nechala, ale on tak nějak sám na to přichází.
15. črc 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca Tak proč ne, že? Přeci nebudeme sedět pořád doma s hlavou přilepenou na monitoru. :D ;)
15. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
my kačeříme od minulého roku, máme 156 keší a díky nim jsem se dostali na moc hezká místa :slight_smile: staršího syna teď začalo bavit sbírání cwg, takže jsem si nechali udělat svoje, aby měl co vyměňovat :slight_smile: a já si udělala taky radost a včera mi přišel náš první travel bug - nejdřív ho povozím chvíli s sebou a pak ho nechám na dovče v Itálii, tak snad pak bude kolovat světem a někdo ho nestopí :slight_smile:

Jinak pokud by se někomu chtělo mi pomoct s touhle keší, budu ráda, nějak se s ní trápím :slight_smile: teda není jediná, s kterou se trápím :o)

http://www.geocaching.com/geocache/GC56H3G_rebus

tak lovu zdar :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kačerky :slight_smile: s přítelem sbíráme od loňského dubna :slight_smile: vždy, když jedem někam na výlet rozjedem aplikaci a koukáme co je v okolí :slight_smile: no za měsíc se rozrostem o georobůtka 4 :slight_smile: tak jsme zvědaví, jak to půjde :sunglasses: krásné kešky jsme našli v okolí točníku a žebráku.. Originální provedení :slight_smile:
15. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek21 To my ještě než někam vyrazíme už máme natahané kešky v mobilu tedy přítel, já s těmihle technologiemi moc nekamarádím. :slight_smile: Jakou používáte aplikaci. Mne se nejvíc osvědčil a:drake a c:geo.
15. črc 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na iphonech přímo geocaching s tim jejich oficiálnim logem... Taky koukǎme doma, kde kešky jsou, ale většinou to spojíme a pdloužíme si tím výlet :slight_smile:
15. črc 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky lovíme už spousty let, kam jedeme tam lovíme, manžel už má vybudovanou závislost.
15. črc 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek21 No já právě na iphone sehnala taky jenom tu jejich a ta mi nevyhovuje tolik co třeba a:drake, takže jedu přes android. :slight_smile:
15. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Tak tak, když někam jedeme automaticky se podíváme jestli tam někde něco není. :slight_smile:
15. črc 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajule Manžel má specielní GPS, co podporuje geocaching. Já to nechávám na něm.
15. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mooncaa Já jsem nad tím taky uvažovala, ale zatím to takhle stačí. Já to nechávám spíš na příteli. Vyslechnu informace a hledám. :slight_smile:
15. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajule My jsme na tom úplně stejně :slight_smile:. Víme, že se někam jede a nejpozději večer před tím je průzkum webu :slight_smile:. Jinak používáme na androidu c:geo.
15. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A nejste tu nejste tu některá z Liberce nebo okolí? :slight_smile:
15. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
super že už kačeříme i tady na MK :grinning: Také keškaříme s partnerem a s naším 19m georobůtkem, který má nejraději když najdeme poklad švihne "krabku" a peláší pryč :grinning: :grinning: :grinning: Jsme z okolí rakovnicka kde už máme téměř sloveno takže už podnikáme delší výpravy. Pěkný keše jsou Petrohradské putování a Alke04 má nádherné poklady, ale myslím že ten má většinou prémiovky ale stojí za to jeho geozoo je pro děti úžasná a nejen pro ně :slight_smile:
15. črc 2014 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou naši georobotci. Foceno na dnešním lovu. A že div nenasazovali vlastní životy :slight_smile:
16. črc 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek