Háčkované chobotničky pro nedonošené děti

lotosek
1. srp 2017

Dáte se taky do háčkování chobotniček? 🐙 Já si asi půjdu odpoledne koupit přízi. 😉
http://www.nedoklubko.cz/chobotnicky/

monika894
1. srp 2017

Mám jednu rozdelanou. Pak dám foto 🙂

maka123
2. srp 2017

Taky se o to pokusím holky jakou přízi koupit?

brrbrr
2. srp 2017

Neví náhodou někdo kde všude by měli o háčkované chobotničky zájem? Používá je každá novorozenecká JIP ?

blka
2. srp 2017

@brrbrr všechno bude určitě popsané na stránkách nedoklubka. Všechny JIPky ji zatím nechtějí. Nejlepší je kontaktovat koordinatorku.
Na FB je skupinka háčkované chobotnicky a tam se všechno dozvíš.
@maka123 109% bavlnu.

maka123
2. srp 2017

Dekuji mrkla jsem na stranky brno je zatim nechce 😐

blka
2. srp 2017

@maka123 na Brně se myslím pracuje.

maka123
2. srp 2017

Tak ja taky nez to bude a zvladnu udelat s dvoma detmi a s praci tak to bude ve vsech porodnicich☺

lotosek
autor
2. srp 2017

Já jsem včera v galanterce koupila přízi Alize Bella - měli ty krásné žíhané, a už mám půlku hlavy hotovou, jde to docela rychle od ruky. Už se těším na ta chapadla. 😍

niheb
29. čer 2019

Ahoj, vím, že je to stará konverzace, ale nevíte, jestli se chobotnička hodí i pro děti narozené v termínu 🙂 ?

emamaira
29. čer 2019

@niheb hackovane hracky jsou super vždy🙂 Ty chobotnicky mají tu pointu, že nedonosene děti bývají připojené na různé hadicky, tak aby za ne netahali a tahali za chapadla. A navíc je chotnice jakoby obejme🙂

gruyerre
29. čer 2019

@niheb určitě hodí, např. ve FN Plzeň je dostávají všechna miminka, i ta donošená... Asi jich mají moc, je to milé 🙂