Hledá se mamča/kamarádka z Prahy na procházky, atd.

zanetke
9. čer 2009

Holky ahojky. Bydlím na Praze 4-Michle, mám 6 měsíčního chlapečka a protože jsem přistěhovalec do Prahy, tak si tu připadám dost osamoceně . Bylo by prima mit někoho, s kym bych si tady mohla tuknut a pak vyrazit na prochazku,kafco, nakupy a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která je na tom podobně jako já a mohli bychom si navzájem pokecat a pomáhat. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. pa pa a budu se tešit ...

zanetke
autor
7. zář 2009

tak jo..budu se tesit 🙂 budu na zastavce- pro pripad muj mob.77680966 pa pa

gara
7. zář 2009

Tak jsme domluvený,v tom tvým mobilu chybí jedno číslo,ale snad se potkáme,můj mobil je 739 491 473

zanetke
autor
9. zář 2009

Ahojky ... co tak nejaky srazik... kdepak jste holky?!

sugar88
9. zář 2009

ahojky ja bych se rada uz s vami stretla ale tenhle tyden nam to casove nevychazi musim na socialku vybavovat papiry pak zase budu mit navstevu ale verim ze pristy tyden by to uz slo tak by sme se pak mohli na nejaky ten den domluvit budu se tesit papa

zanetke
autor
13. zář 2009

Devcatka tak nam zacina novy tyden ... najdu nejakou spolecnici na vyjezd?! 🙂 🙂

mirunda
13. zář 2009

čaute!Ráda vás zase uvidím, tak koumejte a já se přifařím.. 🙂

zanetke
autor
15. zář 2009

Mirundo> a jakej mas program... jako ze kdy chodite ven a tak... my kolem obeda a pak kolem 16:00 -zatim mne nic originalni nenapada tak treba pankrac 🙂

Holky! kde jste?

mirunda
19. zář 2009

Tadýýý!
Zanet, nemám nic.. prostě tak, jak se nám chce.. takže se podřídím.. tak něco spácháme příští týden? 😉

frionka
20. zář 2009

Já bych se klidně taky přidala. My kolem oběda spíme. Tak buď dopo tak do 11 a pak od po od 1.! Holky musím se Vám pochlubit my už ťapeme sami. Ale jen když se nám chce. 🙂

zanetke
autor
21. zář 2009

Ahooj... tak jak to vidite holky ? treba dnes kolem 16:00 nebo zitra kolem obeda ...

mirunda
21. zář 2009

čauký!Dneska klidně, tak kde?
Frionko, to je supr!!!Lucinka je šikulína!Naše Lili se včera poprvý sama postavila, tak začneme mít taky veselo 😀 A to sotva leze.. 😅

zanetke
autor
21. zář 2009

Frionko to je bezva.. ted se Lucinka rozbehne a uz ji nezastavis 🙂

tak muj navrh je o ty 16:00 pred Arkadama (da se jit do parku na Jezerku) nebo DBK (herna -clovickov, nebo kafco 🙂 .. jede nam tam bus 🙂 ...

mirunda
21. zář 2009

jé, Zanet, tak mě to dnes nevyjde.. bohužel narychlovku někam musím.. ☹ Tak co středa? To se omlouvám..

zanetke
autor
21. zář 2009

v pohode... tak predbezne streda.. jeste si tuknem...

frionka
21. zář 2009

tAK MI SE VE STŘEDU PŘIDÁME.

mirunda
21. zář 2009

tak to je čupr!!!Tak se moc těšim!A kam se vydáme?Má být hezky, tak bych klidně zůstala venku někde.. co?

frionka
21. zář 2009

JJ 🙂 SOUHLASÍM.
🙂

frionka
23. zář 2009

Takže ve čtyři před arkádama, ju?! Zase jako minule.
😝

zanetke
autor
23. zář 2009

Jo JO.. dedi vec 🙂

mirunda
23. zář 2009

okísek, snad zase nepřijdeme pozdě 😀 Kdyžtak chviličku počkáte, že jo 😀 😀 Ale budeme se hrozně moc snažit 😵 😎

jaaninka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
frionka
24. zář 2009

Ahoj. Tak ta internetová stránka je www.yamaha.cz. Tak se jukňěte. V úterý od devíti ta maj volno. A je to na Chodově. Tak čusík

frionka
24. zář 2009

Jo ještě jedna věc. Neměl by jste někdo zájem o kašičku vícezrná od Nutrilonu? Lucinka to jíst už nechce a 70musí se to spotřebovat do 23.listopaqdu. Dala bych to tak za 50kč pův. cena 70kč.

frionka
24. zář 2009

Jej já jsem tu adresu napsala blbě. www.yamahaskola.cz

frionka
24. zář 2009

Prosím hlasujte pro Lucinku na www.diteroku.eu/hodnoceni/35730/soutezici-bosti.... Děkujeme za hlasy! 🙂

zanetke
autor
29. zář 2009

Frionko- moc dik za odkaz...

Jinak holky je tu opet novy tyden... jak jste na tom?

mirunda
29. zář 2009

Zanet, jak bylo na plavání?Nebo jsi ještě nebyla?

Frionko, Lucinka tam má ode mne hlasíky, tak dej taky Lilince 😉 http://prettybaby.cz/main.html?photo=9601

zanetke
autor
30. zář 2009

Mirundo>

plavani bylo v celku ok, jenom nez se rozhodnu tak bych chtela zkusit jeste Pankrac...
Tady jsou link :

http://www.aquababyclub.cz/
http://www.juklik.cz/

Pocasi nic moc ale snad nejaka prochajda nebo kafe by se dalo kdyz by Vam to nekomu vyhovovalo... 🙂

frionka
30. zář 2009

Dala jsem hlásky i Vám Mirunda. Lilience to tam moc sluší. Žanetke, tak doufámže sem dáš nějakou recenzi, kde se Vám nejvíc líbilo plavčo. My letos nebudem chodit, máme tu hudebku a je to bomba. Lucinka je s toho nadšená.
Děti s rodiči můžou chodit už od půl roku života! 🙂

zanetke
autor
5. říj 2009

ja Vam taky dala hlasy / tedy vasim holcickam :o) ...

Jinak co neco naplanovat 😎 ... pa pa