Hledá se mamča/kamarádka z Prahy na procházky, atd.

zanetke
9. čer 2009

Holky ahojky. Bydlím na Praze 4-Michle, mám 6 měsíčního chlapečka a protože jsem přistěhovalec do Prahy, tak si tu připadám dost osamoceně . Bylo by prima mit někoho, s kym bych si tady mohla tuknut a pak vyrazit na prochazku,kafco, nakupy a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která je na tom podobně jako já a mohli bychom si navzájem pokecat a pomáhat. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. pa pa a budu se tešit ...

frionka
11. říj 2009

Je zima, všichni jsou zalezlí buďto doma nebo se jdou projet kolem baráku.Tak to vypadá, že léto je na dobro pryč. ☹ A jak se jinak máte? V tý hudebce je to super. Nechcete se některá připojit?! 😉

mirunda
13. říj 2009

ahojte holčiny!
Zima sice je, ale my se klidně nabalíme.. 😵 Tak šup šup, navrhujte 😉 Hlavně ať neprší 😝
Na hudebku si myslím, že jsme ještě malinkatý.. 🙂

frionka
13. říj 2009

Hm 🙂 . Co takhle sraz na Hájích. Udělali by jsme nějaký kolečko a pak hupky do cukrárny na Kávičku a dortíček. Co vy na to?
🙂

frionka
13. říj 2009

A zítra nic nemáme. Tak co zítra?!

mirunda
13. říj 2009

ahojky Frionko, s cukrárnou souhlasim 😵 Ale zítra jedu pracovně do Příbrami, tak nehodilo by se ti to pozítří?Nevím, jak dlouho tam zítra budu, tak nechci slibovat..

frionka
14. říj 2009

Zítra jedme do Příbrami, ale tak po třetí hodině bych mohla.
Mějte se!

gara
14. říj 2009

Ahojky,my by jsme se možná s Nikčou přidaly, tak zkuste něco naplánovat.

mirunda
15. říj 2009

čauky, tak dneska bylo extrémě hnusně.. co v pondělí?Doufejme tedy, že nebude takhle, v tomhle nikam nejdem.. 😝 Co na ty Háje?

frionka
16. říj 2009

V po nemůžu jedu do Pb. Ale co tak ve čtvrtek, v pátek?

sugar88
18. říj 2009

ahojky holky mirunda ja by jsem sla zitra na haje mohli bychom se tam potkat kdyz teda nebude hnusny pocasi dlouho jsem vas uz nevidela

zanetke
autor
19. říj 2009

Cafky .. my jsme uz zase v Praze.. tak by jsme se pridali kdyz neco naplanujete.

frionka
21. říj 2009

Co takhle ve čtvrtek v půl čtvrtý na Hájích u Galaxie. Udělali by jsme menší procházku a pak by jsme zašli třeba do tý cukrárny?! Co vy na to?

mirunda
21. říj 2009

Holky, my jsme nějaký nachcípaný ☹ V PO jsem byla s Lili u dr., chtěl nám napsal antibiotika, to jsem teda protestovala, tak zatím nějaký kapky.. tak to nechci podcenit, přestože to je jen "blbá" rýma a kašel, ale už to má docela dlouho.. ☹ Tak to zítra moc nevidím, chodíme ven fakt jen na chviličku.. ale třeba příští týden vás moc ráda uvidím, když bude Lili ok..

zanetke
autor
22. říj 2009

A my jsme nejak rozletany... 🙂 dosli jsme z Londyna a pak pristi tyden jsme v Curychu a pak uz nemamme nic :o) tak se ozvu...
Mirundo novy kurz toho plavca zacina na Pankraci v hoteli Panorama kolem 17.11 nechtela by ses pridat?! poslu ti info na IP.

mirunda
23. říj 2009

Zanet, chci se přidat! 🙂 Ty jo, to si budu muset koupit plavky.. se picnu.. do starejch se mi nevejdou prsa 😀

sylvka
23. říj 2009

ahoj mamky,můžu se k vám vetřít?co řešíte?

mirunda
24. říj 2009

Ahoj Sylvko, přidej se, ale nejakčnější to tu neni 🙂 Občas se dohodnem na srazíku a zajdem se projít a popovídat si.. 🙂 Z který části Prahy jsi?

zanetke
autor
24. říj 2009

Sylvko.. jasne ze se pridej! 🙂
Mirundo ja s plavkama take mela problem .... no a ze to tu neni akcni.. hm tak se snazte holky ... ja sem za kazde povyrazeni akorat problem je se doladit se spanim a tak.. pa pa zatim 😎

role
24. říj 2009

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala k vám. Já jsem z Prahy 10-Vršovice a občas si říkám, že jsem snad jediná kočárková v týhle části Prahy. Hlavně všechny máte už větší miminka že?

mirunda
24. říj 2009

Zenet, zítra snad budu mít víc času, tak se juknu na ty stránky a někomu se tam nahlásím, že chci taky chodit.. doufám, že budem chodit do stejnýho kurzu.. 🙂

Role - tak choď kočárkovat s náma.. a nemáme velký miminka, aspoň já si to teda neuvědomuju, že už bude Lilince 8 měsíců 😀 Pořád je to ta houstička, co jsem si přivezla z porodnice 😀

sylvka
24. říj 2009

brý večer,já bydlím na vesnici cca.15km od prahy,ale někdy mám chuť udělat celoodpolední výlet do prahy a nemám za kym ☹

role
25. říj 2009

Mirunda, a kam vy chodíte kočárkovat? Tak dlouho to nepotrvá a už vám budou chodit ne? Mě se bude Laura válet ještě hooodně dlouho.🙂

mirunda
25. říj 2009

Role, chodíme tak nějak jak kdo navrhne.. byly jsme na Hájích, na Chodově.. vždy do nějakýho parku.. ale jakmile začnou pořádný zimy, tak to vidím nějak na kafe nebo do cukrárny, jak navrhovala Frionka 🙂

mirunda
25. říj 2009

Zanetke, tam je těch termínů hrozně moc.. jestli tomu dobře rozumím, tak budete chodit každé úterý od 17.11.?

frionka
25. říj 2009

Tak jak je to tedy s Vámi holky. Já bych mohla tak v úterý. Ale ještě dám vědět a blíže se domluvíme.
🙂

mirunda
26. říj 2009

v úterý určitě nemůžu ☹

frionka
26. říj 2009

A kdy si uděláš čásek? Tak navrhni něco?

mirunda
26. říj 2009

kdykoliv kromě zítřku 🙂 Třeba čtvrtek, co?

frionka
28. říj 2009

čtvrtek, to by šlo. A dorazíte k nám na Háje?

pipiii
10. lis 2009

ahojik, holky, prave ctu ze bydlim asi kousicek od mirundy... tak me mrzi ze jsem sel nezabrousila drive, protoze za 3 tydny se stehujeme do Reporyji☹ a tam opet nikoho nebudu znat☹ holky..mate vsechny kraaasny deticky!!!! 😵 😵