Hledá se mamča/kamarádka z Prahy na procházky, atd.

zanetke
9. čer 2009

Holky ahojky. Bydlím na Praze 4-Michle, mám 6 měsíčního chlapečka a protože jsem přistěhovalec do Prahy, tak si tu připadám dost osamoceně . Bylo by prima mit někoho, s kym bych si tady mohla tuknut a pak vyrazit na prochazku,kafco, nakupy a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která je na tom podobně jako já a mohli bychom si navzájem pokecat a pomáhat. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. pa pa a budu se tešit ...

diviska
26. čer 2012

@ivankad1 ahoj, já jsem taky s barrandova..mám sice dcerku malinkou, ale mám tu další kamarádky s většíma dětičkama, tak můžeš někdy vyrazit s náma a seznámit se 🙂

ivankad1
28. čer 2012

@diviska dobře to bych moc rada... 🙂

zvalentova
26. črc 2012

ahoj holky z Barrandova.
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenost s plaváním dětí v Kapce na Kaskádách.
Popř. jinde kde vám to vyhovovalo?
Děkuji za doporučení a vaše zkušenosti 🙂

pulsatilka
12. říj 2012

Ahoj, nie je tu daka mamicka z P4 -ujezd, P4- katerinky. Hladame s dcerkami kamaratku/y na kocikovanie alebo na hranie. Mam dve dcerky (4r. a 1m.).

petulapl
11. pro 2012

ahoj holky, kazdym dnem ocekavam narozeni prvniho mimca, nejaka maminka z Prahy 13, ktera je na tom podobne? Nebo ma prcka a ma zajem vyrazit na pokec, na prochajdu a tak?

centaurea11
20. bře 2013

Ahoj maminky ,
ráda bych se k vám přidala i s mým chlapečkem (18 měsíců). Je mi 28 let a hledám maminku (kamarádku)z Prahy na pokec, společné procházky, návštěvy dětských koutků, výlety s dětmi a jiné aktivity. Oba máme rádi přírodu a jsme dost aktivní . Do Prahy se stěhujeme na začátku května, proto hledám kamarádku pro sebe a dětský kolektiv pro mého syna touto cestou. Bydlet budeme na Vinohradech, ale bereme i maminky s dětmi z jiných částí Prahy 🙂. Ráda bych se s někým seznámila už teď, manžel jezdí každý den do Prahy, tak není problém. Budu ráda, když se nám někdo ozve. Budeme se těšit na setkání! 😎

effik_
7. kvě 2013

Ahoj, je mi 26, jsem na konci prvniho trimestru a hledam kamaradku tehu/maminku z Prahy 4 (Kunratice,Krc/Haje) na prochazky, kaficko, pokec. Ozvete se, budu moc tada!

speedygon
20. kvě 2013

Ahoj, jsem ze Smíchova a mám 3.5 letou dcerku Leničku a v bříšku Tomáška. Najde se nějaká maminka na společné procházky? Založila jsem si soukromou diskuzi(pro maminky ze smíchova a blízkého okolí), ale víceméně zeje prázdnotou. Má- li někdo zájem, písnite a přidám vás 🙂

nicole2012
4. čer 2013

Ahojte maminky, som na materskej a mam 8 mesacnu dcerku, byvame na Prahe 5 (Velka Ohrada). Manzel je cez tyzden max pracovne vytazeny takze sme cele dni same! Nenajde sa tu maminka v okoli ktora je natom podobne? Hladam si fajn kamaratku na pokec, kafco, spolocne vychadzky, vylety, nakupy a podobne. Pri tomto pocasi idu niekedy dni pomalsie a mam pocit ze ked prsi vsetci su doma ☹ Budem sa tesit! 😵

klaraalucka
4. čer 2013

@speedygon ahojky, my sice na Smíchově nejsme, ale máme ho po cestě metrem. Mám 3 letou dcerku, která moc ráda řádí v parku, nebo kdekoliv na procházce a proto hledáme nějakou fajn maminku co by s námi a dětmi podnikala nějaké výlety do přírody, v létě koupání apod. Jsme veselé holky 🙂

speedygon
4. čer 2013

@klaraalucka Ahojky, tak to by bylo super...jakmile se počasí zlepší, určitě se domluvíme...akorát na nějaké výlety už možná nebudou v mém stavu síly 😀

petulapl
13. lis 2013

ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka 🙂 a nejake fajn maminky pro me 🙂

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet 🙂

josve
4. říj 2019

Ahoj, jsem se synem (2roky) sama. hledám někoho na výlety, vycházky, ideální o víkendech nebo večer po práci 🙂